FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

ORIGINAL MUSK

Original Musk

1920'lerde yaratılan ikonik Original Musk ürünlerimiz ile zamansız kokumuzu keşfet.
Daha Fazla
 • Kiehl’s Musk İle Parfüm Rutinini Nasıl Oluşturabilirsin?

  Parfüm rutini için öncelikle parfümünüzün tamamlayıcı bakım ürünlerinin de bulunması önem gösteriyor.

  1920'li yılların başında yaratılan ve ikonik kokular arasında yer alan Kiehl's Original Musk Oil'den ilham alan Musk Eau de Toillet Spray kokusunun daha kalıcı olması için;

  • Banyo sırasında Kiehl's Musk Shower Gel'i kullanarak hem tertemiz bir cilde sahip olabilir hem de Musk'ın ikonik kokusunu vücuduna mühürlediğin ilk anın keyfini çıkarabilirsin.
  • Banyo sonrasında vücudumuz nemlendiricilere o kadar açık ki, ıslak tenine vücut losyonu sürerek nemi vücuduna hapsedebilirsin. Musk Body Lotion ile Musk'ın kokusunu da losyon ile birlikte vücuduna hapsedebilirsin.
  • Şimdi sıra başrol oyuncusunda. Kiehl's Musk parfümün ikonik kokusunu bilek, kulak arkası, dirsek içi, diz arkası, ayak bileği ve dekolte bölgesi gibi nabzın attığı noktalara sıkarak daha kalıcı olmasını, nabzın her attığında kokunun yayılmasını sağlayabilirsin.
  • Ufak bir oyun; parfümü direkt tenine sıkmak yerine kolunu uzat, ortama sık ve içinden geç! Musk'ın ikonik dünyasında yürümek işte böyle bir şey…
 • Orijinal Musk’ın Büyüleyici Kokusu ile Tanışmaya Var mısın?

  Kiehl'sın imzası niteliğinde olan Original Musk, 1920'lerde yaratıldığından bu yana büyüleyici kokusu ile kendine hayran bırakıyor. Zamansız bir çekiciliğe sahip olan bu koku erkek, kadın fark etmeksizin Kiehl's ürünlerine ilham olmaya devam ediyor.

 • Aşk Yağı Olarak da Bilinen Misk Kokusu ile Cildini Şımart

  Duş jeli, vücut losyonu ve ikonik parfümümüz ile sana sunduğumuz bu muhteşem kokuyla tanışmak ve vazgeçemeyeceğin bir deneyim yaşamak için hemen ürünlerimizi incelemeye başla!

 • Misk Özlü İkonik Parfüm : Musk Eau de Toilette Spray

  Yumuşak ve aromatik bir kokuya sahip olan bu parfüm, hem kadın hem de erkek kullanımına uygun olması ile dikkat çekiyor. Bergamot nektarı, portakal çiçeği ve musk aromasının muhteşem uyumu ile çevrendekileri büyülemek için bu kokuyu bir kere kullanman yeterli. Sonrasında müdavimi olacağından ve vazgeçemeyeceğinden şüphemiz yok.

  Bu kokunun uzun süre etkisini daha iyi göstermesi için bilek, kulak arkası, dekolte bölgesi, diz arkası ve ayak bileği gibi nabız noktalarının bulunduğu bölgelere uygulayabilirsin. Ayrıca daha uzun süreli etki için serinin diğer ürünlerini de mutlaka kullanmalısın!

 • Misk Özlü Vücut Losyonu: Musk Body Lotion

  Cildine ipeksi bir yumuşaklık kazandıran bu losyonun da öne çıkan özelliği ciltte bıraktığı harika misk kokusu oluyor. Duş sonrası cildine hafif masaj yaparak uygulayacağın bu losyon susam ve kayısı çekirdeği yağı içeren formülü ile cildini nemlendiriyor.

 • Misk Özlü Duş Jeli: Musk Shower Gel

  Köpükçe zengin olan misk kokulu bu duş jelimiz ile lüks bir deneyime hazır mısın? Banyo keyfini mükemmelleştirecek muhteşem kokusu ve zengin köpüğü ile cildini temizlerken şımartmak için bu duş jelini de mutlaka deneyimlemelisin.

  Erkek ve kadın kullanımına uygun Original Musk Ailesi ürünleri ile hemen tanışmak için alışverişe başla!

3 ürün

 1. Musk Body Lotion
  Musk Body Lotion
  Rating:
  -1 %
  255,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Misk kokusu ve zengin ama hafif dokusu ile vücut losyonu Daha fazla bilgi
 2. Musk Shower Gel
  Musk Shower Gel
  Rating:
  -1 %
  210,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Köpükçe zengin banyo ve duş jeli Daha fazla bilgi
 3. Musk Eau de Toilette Spray
  Musk Eau de Toilette Spray
  Rating:
  -1 %
  510,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Misk özlü ikonik parfüm Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Original Musk
1920'lerde yaratılan ikonik Original Musk ürünlerimiz ile zamansız kokumuzu keşfet.