FİLTRELE
FİLTRELE

4 ürün

4 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Normal Saçlar

Normal Saçlar

Doğadan ve bilimden güç alan şampuanlar, saç kremleri ve bakımlarla saçlarını besle.

Normal Saçlar

Normal Saçlar

Doğadan ve bilimden güç alan şampuanlar, saç kremleri ve bakımlarla saçlarını besle.
Daha Fazla
 • Normal Saçlar İçin Özel Bir Bakım Uygulanmalı mı?

  Dış görünüşümüzün dikkat çeken yerlerinden biri hiç şüphesiz ki saçlarımız. Saçlarımızın sağlıklı ve kusursuz görünümü bu yüzden oldukça önemli. Kusursuz bir görünüm için de saçlarımızın ihtiyacına yönelik bakım rutinleri oluşturmak ve zaman zaman değişen saç tipimizin bize verdiği mesajları dinlemek sağlıklı saç görünümünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

  Saç bakımı söz konusu olduğunda ise saç tipine uygun bakım ürünleri kullanmak önemli. Daha çok kuru ve yağlı saç tipleri için özel ve ayrıcalıklı bakımların uygulanması gerektiği düşünülse de normal saçlar da iyi bakılmayı hak ediyor.

 • Normal Saç Tipi Nasıl Olur?

  Normal saçlar ile ilgili bakım önerilerine geçmeden önce normal saç tipinden kısaca bahsedelim.

  Bu saç tipleri kalın ve yoğun olmakla birlikte yıkama sonrası parlak ve hoş bir görünüm kazanan saçlardır. Bu yüzden çoğunlukla bakıma ihtiyaç duyulmadığı yanılgısına düşülür. Oysa saç tipinin o halini koruması için küçük dokunuşlar, doğru ürünler ile bakım uygulamaları yapılmalıdır.

 • Normal Saçlar İçin Bakım Önerileri Neler?

  • Normal saçlar da havadan, güneşten ve kirlilikten etkilenebilir. Bu yüzden bu çevresel kaynaklı etkenlerden saçlarını korumak ve kurumasına yol açmamak için nemlendirici saç bakım kremleri ile saç bakımını yapmaya özen göstermelisin.
  • Banyo sonrası saçlarının elektriklenmemesi için saç uçlarına bakım yağı uygulayarak saçlarının daha parlak görünmesini sağlayabilirsin. Burada doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş saç şekillendirici ürünlerimizden de destek alabilirsin.
  • Banyo sırasında şampuanını uygularken saç derisine masaj yaparak uygulamaya dikkat edebilirsin.
  • Son olarak banyo sonrasında saçlarını geniş dişli bir tarak yardımı ile tarayabilirsin.
 • Kiehl’sın Normal Saçlar İçin Olan Ürünlerini Denedin mi?

  Normal saç tipleri için de bitkilerin ve doğanın gücünü bakım ürünlerine yansıtan Kiehl's, belirli bir sorunu hedef almayan normal saçlar için formüle edilmiş şampuan ve saç kremi ile dikkat çekiyor.

  Normal Saçlar İçin Kiehl's Şampuan

  Saç bakımının belki de en önemli öğesi şampuan seçimi. Saç tipine uygun bir şampuan kullanarak saçlarını daha iyi bir görünüme kavuşturacağını biliyor musun?

  Amino Acid Shampoo, Hindistan cevizi yağı içeren formülü ile normal saçlara özel bir bakım sunuyor. Hindistan cevizi ve aminoasit iiçeren formülü sayesinde saçların yumuşarken, nemleniyor. Buğday proteinleri içeren formülü ile ise saçlarına hacim kazandırarak dolgunlaştırıyor. Böylece sana sadece daha yumuşak ve parlak saçların keyfini sürmek kalıyor.

  Normal Saçlar İçin Kiehl's Saç Kremi

  Saç kremleri, banyo sonrası saçların daha yumuşak olmasını ve kolay taranmasını sağladığı için genellikle saç bakımında tercih ediliyor. Normal saç tipleri için saçların yapısını bozmamak ve yağlandırmamak için seçilen saç kreminin hafif formüllü olmasına dikkat etmek gerekiyor.

  Amino Acid Conditioner saç kremi, hafif dokusu ile saçlarını ağırlaştırmadan bakımını yapmana destek oluyor. Bu ürün Hindistan cevizi yağı, buğday proteinleri, amino asitler ve jojoba yağı içeren formülü ile dikkat çekiyor.

4 ürün

 1. Amino Acid Conditioner
  Amino Acid Conditioner
  Rating:
  0 %
  From: 110,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal saçlar için hindistan cevizli saç kremi Daha fazla bilgi
 2. Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Rating:
  0 %
  Tüm saç tiplerine uygun, 10 çeşit Amino Asit içeren saç ve saç derisi bakımı Daha fazla bilgi
 3. Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Rating:
  0 %
  Tüm saç tiplerine uygun, 3 çeşit Amino Asit ve Hindistan Cevizi Yağı içeren saç ve saç derisi bakım maskesi Daha fazla bilgi
 4. Amino Acid Shampoo
  Amino Acid Shampoo
  Rating:
  87.5 %
  From: 110,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal saçlar için hindistan cevizli şampuan Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı