FİLTRELE
FİLTRELE
1.595,00 TL 2.090,00 TL
2.090,00 TL
1.595,00 TL

2 ürün

2 ürün

Seçili Ürünlerde %40 İndirim!

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Boyalı Saçlar

Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş ürünlerimizle sağlıklı ve canlı renkli saçlarının keyfini çıkar.

Boyalı Saçlar

Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş ürünlerimizle sağlıklı ve canlı renkli saçlarının keyfini çıkar.
Daha Fazla
 • Boyalı Saçlar

  Saçlarının ilk boyandığı andaki canlı rengini muhafaza edemiyor musun? Uygulanan kimyasal işlemler yüzünden saçlarının aldığı yıpranmış görünüm canını mı sıkıyor? O halde Kiehls’ın boyalı saçların ihtiyaçlarını düşünerek geliştirdiği benzersiz formüllü saç bakım ürünleri ile tanışmanın tam sırası!

  Kiehl'sın Boyalı Saçlar kategorisinde yer alan ürünler, kimyasal işlemden zarar görmüş olan saçların kaybettiği nemli ve güçlü görünümü geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Üstelik bu formüller, saç renginin ilk günkü gibi canlı görünmesine de katkıda bulunuyor. Böylece boyalı saçlar daima bakımlı ve ışıltılı görünmeye devam ediyor!

 • Boyalı Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

  Saça uygulanan kimyasal işlemler, saç tellerinin zayıflamasına ve nemli görünümü kaybetmesine neden oluyor. Buna bağlı olarak nem kaybeden saçlar, yıpranma ve dökülme gibi problemlere de çok daha açık hale geliyor. Tam da bu sebeple boyalı saç bakımında en önemli nokta, saçlara kaybettiği nemli görünümü geri kazandıracak ürünlerin tercih edilmesi oluyor. Bununla birlikte, çok sıcak su ile yapılan duştan ve ısıl işlemlerden de mümkün olduğunca kaçınılması gerekiyor.

 • Boyalı Saç Bakımı için Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

  Boyalı saçlara özel bakım için şampuan tercihinin, saçın canlı renginin solmasını önleyen ve besleyici bileşenler içeren ürünlerden yana olması gerekiyor. Saçları yoğun şekilde nemlendiren saç kremlerinin uygulanması saçın ışıltı kaybını önlüyor. Saç bakım maskeleri, saça doğal bir parlaklık kazandırırken saçın koruyucu bariyerini de güçlendiriyor. Saç bakım maskesi ile başlayan onarım aşaması, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olacak saç bakım serumları ile de tamamlanmış oluyor.

2 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Rating:
  0 %
  2.090,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Tüm saç tiplerine uygun, 10 çeşit Amino Asit, Salisilik Asit ve deniz tuzu içeren saç ve saç derisi bakımı Daha fazla bilgi
 2. Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Rating:
  0 %
  1.595,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Tüm saç tiplerine uygun, 3 çeşit Amino Asit ve Hindistan Cevizi Yağı içeren saç ve saç derisi bakım maskesi Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı