FİLTRELE
FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

 299 Tl ve üzeri alışverişlerde Favori 2'li Serum ve Çanta Seti Hediye!

Deodorantlar

Deodorantlar

Terleme karşıtı deodorantlarımız ve ikonik parfümlerimizle vücudunda ferahlığı hisset.
Daha Fazla
 • Kiehl’s’ın Parfüm Kategorisindeki Ürünleri Neler?

  İnsanlık tarihi var olduğu günden beri kokunun etkisini el üzerinde tutuyor. Anılara sinen esansiyel yağlar, zamanla parfüme evriliyor.

  Kiehl'sın vücut kategorisinde krem deodoranttan, roll on deodoranta, vücut losyonundan, duş jeli ve parfüme kadar pek çok ürün yer alıyor. Kiehl'sın imzası olan Musk ile seni güzel kokan bir yolculuğa davet ediyoruz.

 • Erkekler İçin Terlemeyi Önleyen Roll-On: Body Fuel Deodorant & Antiperspirant

  Terlemek vücudun toksinleri dışarı atması bakımından önemli bir olay. 48 saat boyunca ter ve kokuya karşı koruma sağlayan Kiehl's Body Fuel Deodorant & Antiperspirant, C Vitamini, kafein ve çinko özleri içeren formülü sayesinde erkeklere özel ferah bir koku barındırıyor.

 • Kremden Deodorant Olur Mu?

  Cevaplıyoruz, evet; hem de çok güzel olur. 24 saat boyunca ter ve kokuya karşı koruma sağlayan Kiehl's Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream, koltuk altındaki terlemeyi düzenliyor. Ergonomik aplikatörü sayesinde koltuk altına kolaylıkla uygulayabilirsin.

  Portakal, limon ve keten tohumu özlerini formülünde barındıran ürün hoş koku sağlamasının yanında koltuk altı tüylerini yumuşatarak kolay bir epilasyona da zemin hazırlıyor.

 • 24 Saat Etkili* Bakım Sunan Krem Deodorant

  Kiehl'sın krem Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream deodorantı ile 24 saat boyunca terlemeye karşı korumayı hissedeceğin bir deneyime hazır ol. Portakal, limon ve keten tohumu özleri içeren formülü ile koltuk altı tüylerinde yumuşak bir his bırakıyor.

  * Klinik çalışma, 30 kişi

 • 48 Saat Etkili** Erkeklere Özel Roll-On Deodorant

  Tere karşı verilen savaşta Kiehl'sın erkeklere özel roll on deodarantını her daim yanınızda bulabilirsiniz. Body Fuel Deodorant & Antiperspirant roll-on deodorant, C Vitamini, kafein ve çinko ile zenginleştirilmiş formülü ile 48 saat boyunca ter ve kokuya karşı etkili bir koruma sağlıyor C Vitamini, kafein ve çinko özleri içeren formülü ile ferahlık sağlıyor.

  **Klinik çalışma, 38 kişi

 • Terleme Karşıtı Stick Deodorant

  Terlemeye ve kokuya karşı klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip Cross Terrain Anti-Perspirant Deodorant Stick deodorant ter kokusuna karşı savaşıyor Spor ve yoğun aktiviteler sırasında bu ürünü deneyebilirsin.

2 ürün

 1. Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream
  Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream
  Rating:
  -1 %
  215,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Parfümsüz, nazik, terlemeye karşı koruyucu krem deodorant Daha fazla bilgi
 2. Musk Eau de Toilette Spray
  Musk Eau de Toilette Spray
  Rating:
  -1 %
  510,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Misk özlü ikonik parfüm Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Deodorantlar
Terleme karşıtı deodorantlarımız ve ikonik parfümlerimizle vücudunda ferahlığı hisset.