FİLTRELE
FİLTRELE
995,00 TL 2.430,00 TL
2.430,00 TL
995,00 TL

3 ürün

3 ürün

3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

Deodorantlar

Terleme karşıtı deodorantlarımız ve ikonik parfümlerimizle vücudunda ferahlığı hisset.

Deodorantlar

Terleme karşıtı deodorantlarımız ve ikonik parfümlerimizle vücudunda ferahlığı hisset.
Daha Fazla
 • Deodorantlar

  Vücut temizliğine ne kadar özen gösterilse de özellikle sıcak havalarda, minimum efor sarf edildiğinde dahi terlemek kaçınılmaz olabiliyor. Üstelik bu durum, yaz mevsimindeki kadar değilse de kışın bile sürekli olarak devam ediyor. Vücuttan atılan ter, toksik maddeler içermekle birlikte hava ile temas ettiğinde zararlı mikroorganizmaların üremesine de ortam hazırlıyor. Bu da kendisini, kısa sürede istenmeyen koku olarak dışa vuruyor.

  Peki, gözeneklerini tıkamadan ve doğal terleme düzeyini etkilemeden istenmeyen kokuların önüne geçmeye ne dersin? O halde Kiehl’s deodorantlarının benzersiz bakım ve koruma ayrıcalığı ile bir an önce tanışmalısın!

 • Deodorant Ne İşe Yarar?

  Deodorant, vücutta terlemeye bağlı kötü kokuların oluşumunu önlemek amacıyla kullanılıyor. Kimi deodorantlar sadece koku oluşumunun önüne geçerken, kimisi ise anti-perspirant özelliğe sahip olduğu için doğrudan fazla terleme görünümünü engelliyor. Özellikle koltuk altı için önemli bir ihtiyaç olan bu ürünler, ciltteki bakterilerin ter yoluyla çoğalmasını önlediği için doğal olarak koku sorununa da çözüm sağlıyor.

 • Deodorant Çeşitleri Nelerdir?

  Deodorant çeşitleri sprey, roll-on, stick ve krem olmak üzere dört temel gruba ayrılıyor. Bunlar arasında tercihe göre pudralı-pudrasız ve parfümlü-parfümsüz gibi alternatifler de bulunuyor.

 • Deodorant Seçimi Nasıl Yapılır?

  Deodorant seçimi yaparken ürünün etki süresine ve ciltteki nem düzeyini etkileyip etkilemediğine dikkat etmek gerekiyor. İdeal bir deodorantın fazla teri emmesi, ancak ciltteki nemi yok etmemesi gerekiyor. Aksi takdirde nemsiz kalan ciltte pul pul dökülme ve batık sorunları görülebiliyor.

 • Deodorant Nasıl Kullanılır?

  Deodorantın, bakteri bulunma ihtimali olmayan arınmış cilde uygulanması büyük bir önem taşıyor. Ayrıca deodorant uygulanacak bölgeye başka hiçbir kozmetik ürünün temas etmemiş olması gerekiyor. Ürünü tamamen temiz cilde uyguladıktan sonra kuruyuncaya kadar beklemek ve ardından giyinmek, uzun süreli etki için daha ideal bir kullanım oluyor.

 • Deodorant Ne Zaman Kullanılır?

  Deodorantın duş sonrası temiz cilde uygulanması gerekiyor. Ancak duş geceden alındıysa ve bu süreç boyunca terleme olmadıysa, deodorant kullanımının sabah giyinmeden önce tekrarlanması da güçlü bir koruma sağlayabiliyor.

3 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Body Fuel Antiperspirant & Deodorant
  Body Fuel Antiperspirant & Deodorant
  Rating:
  0 %
  1.155,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Erkeklere özel 48 saat boyunca ter ve kokuya karşı roll-on deodorant Daha fazla bilgi
 2. Musk Eau de Toilette Spray
  Musk Eau de Toilette Spray
  Rating:
  100 %
  2.430,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Misk özlü ikonik parfüm Daha fazla bilgi
 3. Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream
  Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream
  Rating:
  100 %
  995,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Parfümsüz, nazik, terlemeye karşı koruyucu krem deodorant Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı