FİLTRELE
FİLTRELE

4 ürün

4 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

Duş Jelleri ve Vücut Peelingleri

Duş Jelleri ve Vücut Peelingleri

Daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için ferahlatan ve arındıran duş jellerimizi ve vücut peelinglerimizi keşfet.
Daha Fazla
 • Cildini Mükemmel Şekilde Arındıracak Ürünler Burada

  Bu kategorimizde doğadan ilham alan formüller ile hazırlanmış; vücut bakım yağları, duş jeli ve arındırıcı sabunlar, aromalı vücut peelingleri, hepsi bir arada bakım sunan saç ve vücut temizleyicileri, kadın, erkek ve bebek ürünleri seni bekliyor.

 • Vücut Peelinginin Önemini Biliyor musun?

  Vücudu, etkili şekilde arındırıp, taze ve yumuşak bir his elde etmene yardımcı olan vücut peelingleri ile tanışmaya hazır mısın? Pürüzsüz bir cilt dokusu için haftada bir vücut peelingi yapmak cildimiz için önem taşıyor. Lavanta greyfurt gibi farklı aromaları ile dikkat çeken Gently Exfoliating Body Scrub vücut peelingleri ile cildini etkili şekilde arındırarak ipeksi bir yumuşaklık hissine merhaba diyebilirsin.

 • Hepsi Bir Arada Bakım Arayanlara: Hem Şampuan Hem Duş Jeli

  Body Fuel All-In-One Energizing Wash çok amaçlı kullanılabilmesi ile öne çıkıyor. Banyoda ister duş jeli ister şampuan olarak kullanabilen bu ürün, kafein, C ve E vitaminleri içeren formülü ile saç ve vücuda enerji veren bir ferahlık hissi kazandırıyor.

 • Sabun mu Duş Jeli mi?

  Duş jeli ve sabun seçimi konusunda çoğu kişi cildi için hangisinin daha doğru bir tercih olduğu konusunda kararsız kalıyor. Aslında her ikisinin de cildimiz üzerinde farklı etkileri bulunuyor. Bunları bilerek bir tercih yaptığında cildine de iyi gelecek ürünü seçmiş oluyorsun. Şimdi detaylı bir şekilde sabun ve duş jelleri arasındaki farklara değineceğiz böylece vücut bakımın için uygun ürünü daha kolay bir şekilde seçmene yardımcı olacağız.

  • Duş jelleri çeşitli koku seçenekleri ile her zaman sabunlardan bir adım önde yer alıyor. Bu cezbedici koku zenginliği bizi ilk olarak duş jellerine yönlendiriyor. Fakat bu güzel kokular bazı hassas bünyelerde alerji riskini tetiklediği için iyi olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda sabunlara yönelmek cilt için daha yararlı olabiliyor.
  • Duş alırken sıklıkla sabun kullanmak cildin kurumasına neden olabiliyor. Bu yüzden sabun alırken nemlendirici özellikli ürünlere yönelmek önem taşıyabiliyor.
  • Duş jelleri, sabunlara göre daha hızlı ve pratik bir kullanım sunuyor. Duş alırken çok zaman harcamak istemeyenlerin tercihi bu yüzden çoğunlukla duş jellerinden yana olabiliyor.
  • Duş sonrası cildinde kaygan bir histen hoşlanmıyor isen duş jeli yerine sabun kullanımı burada öne çıkan seçenek oluyor.

  İçerdiği doğal kaynaklı özler ve baş döndüren kokuları ile köpükçe zengin duş jeli ve arındırıcı sabunlar bu kategoride seni bekliyor. Banyo keyfin için farklı alternatifler sunan bu ürünlerden dilediğini seçebilirsin. Ciltte etkili bir arındırma isteyenler Kiehl'sın jojoba çekirdekleri ve gliserin içeren arındırıcı sabunlarını tercih edebilir. Original Musk Oil kokusu ile cildini şımartmak isteyenler de köpükçe zengin Musk Shower Gel duş jelini tercih ederek cildinde harika bir koku bırakan bu duş jelinin keyfini sürebilirler.

 • Duştan Kokunla Birlikte Çıkmayı İster Misin?

  Hepimiz banyo esnasında güzel kokmak için duş jeli kullanıyor ama banyodan çıkarken kokumuzu da akıp giden sular ile birlikte gönderiyoruz. Peki, duş esnasında mis gibi kokan ve bu kokuyu duştan sonra da teninde taşıyanlar bunu nasıl mı başarıyor? Parfüm esansına sahip duş jelleri ile!

  1920'li yılların başında yaratılan Musk Shower Gel, modern ve kalıcı Original Musk Oil'dan esinleniyor. Bu köpükçe zengin banyo ve duş jeli, cildi nazik ve etkili bir şekilde temizleyerek cilde yumuşaklık kazandırıyor. Ciltte harika bir koku bırakıyor.Banyo anında parfümlü duş jeli ile kokuyu vücuduna sen de hapsedebilirsin.

 • Etkili Vücut Temizleyici Ürünleri ile Kiehl’s Seni Bekliyor!

  Kiehl's, vücut temizliği ve hijyen konusunda da seni yalnız bırakmıyor. Ürünler, terleme ve kokuya karşı etkili bir bakım sunuyor.

4 ürün

 1. Body Fuel All-In-One Energizing Wash
  Body Fuel All-In-One Energizing Wash
  Rating:
  -1 %
  From: 115,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Hepsi bir arada, canlandırıcı saç ve vücut temizleyicisi Daha fazla bilgi
 2. Baby Gentle Hair & Body Wash
  Baby Gentle Hair & Body Wash
  Rating:
  -1 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Saç ve vücut için göz yakmayan bebek şampuanı Daha fazla bilgi
 3. Musk Shower Gel
  Musk Shower Gel
  Rating:
  -1 %
  210,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Köpükçe zengin banyo ve duş jeli Daha fazla bilgi
 4. Exfoliating Body Soap
  Exfoliating Body Soap
  Rating:
  -1 %
  169,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Cildi Parlatan Jojoba Çekirdeği Tozları ve Ponzataşı İle Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Duş Jelleri ve Vücut Peelingleri
Daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için ferahlatan ve arındıran duş jellerimizi ve vücut peelinglerimizi keşfet.