FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Creme de Corps

Creme de Corps

Bir Kiehl's klasiği Creme de Corps koleksiyonu ile cildinde karşı koyamayacağın ipeksi yumuşaklığı hisset.

Creme de Corps

Creme de Corps

Bir Kiehl's klasiği Creme de Corps koleksiyonu ile cildinde karşı koyamayacağın ipeksi yumuşaklığı hisset.
Daha Fazla
 • Vücut Temizleyici Yağlar ile Şımartan Bir Bakım Seni Bekliyor

  Vanilya ve bademin hafif notaları ile zengnleştirilmiş Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser vücut temizleyici yağı, ciltte bıraktığı yumuşak ve kadifemsi his ile banyo keyfinizi mükemmelleştiriyor. Hint yağı ile zenginleştirilmiş formülü cildi temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor.

 • Cildinin Nem İhtiyacını Nasıl Karşılıyorsun?

  Cildinin en büyük ihtiyaçlarından biri, şüphesiz ki nem. Kiehl's bu konuda oldukça zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. Birbirinden farklı çeşitleri ile tasarladığı vücut bakım ürünleri arasında Creme de Corps Ürün Ailesi mükemmel nitelikteki ürünleri ile dikkat çekiyor.

  Cildinde bıraktığı ipeksi yumuşaklık ve yoğun nemlendirici etki ile karşı koyamayacağın bir his bırakan vücut nemlendiricisi ve vücut yağlarından oluşan ürün ailesini denemek istiyorsan doğru adrestesin.

 • Soya Sütü ve Bal Özü İçeren Formülü ile Tazelik Hissine Hazır Ol!

  Bu ürün ailesinin, öne çıkan vücut nemlendiricileri Creme de Corps Whipped'in kokuları şımartan etkisi ile dikkat çekiyor. Soya ve bal özlerinin yanı sıra içeriğinde beta karoten, jojoba yağı, shea yağı ve skualen içeren formülü ile, yumuşak bir ten hissi sunuyor.

  Lavanta, greyfurt ve klasik olarak 3 farklı çeşidi bulunan ürün, vücudunda 24 saat nem hissi yaşatıyor. Hafif dokusu ile cilde anında nüfuz eden formül, yumuşak bir his sağlıyor. Hızlı emilen bu krem sayesinde yoğun nem hissi ile mükemmel kokulara karşı koyamayacaksın.

  Kullanım önerimiz: Daha iyi sonuçları alman için bu vücut nemlendiricilerini, banyo veya duştan sonra ciltteki nemin tutulmasını sağlamak amacıyla, havluyla hafifçe kurulanmış cilt üzerine kullanmanı öneriyoruz.

 • Cildindeki İpeksi Yumuşaklık ile Duyularını Harekete Geçir

  Bu ürün ailesinin öne çıkan bir diğer nemlendiricisi Creme de Corps, kuruyan ciltler için özel bir bakım sunuyor. Kiehl'sa özgü zengin içerikler ile formüle edilen ürün; diğer vücut nemlendiricilerinde olduğu gibi beta karoten ve skualen yağları ile zenginleştirilmesiyle dikkat çekiyor.Ayrıca ciltte ipeksi bir yumuşaklık hissi oluşturuyor.

  Kullanım önerimiz: Bu yoğun kremi duştan sonra vücudunun kurumuş bölgelerine nazikçe masaj yaparak uygulamanı öneriyoruz. Kremin cildine iyi nüfuz etmesi için giyinmeden evvel birkaç dakika beklemeyi de ihmal etmemelisin.

 • Kadifemsi Bir Dokunuş için Besleyici His Bırakan Vücut Yağı

  Cildi pürüzsüzleştiren Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser temizleyici yağ, cildinde beslenmiş, yumuşak ve kadifemsi bir his bırakan hafif bir köpüğe dönüşüyor. Hint yağı ile zenginleştirilmiş formül, köpürerek cildini nazikçe temizliyor. Öte yandan üzüm çekirdeği yağı içeren formülü ile; cilt dokunda yumuşak, beslenmiş ve nemlenmiş bir cilt hissi bırakıyor.

  Kullanım önerimiz: Duştayken ıslak cildine uygulamanı ve hafifçe köpürterek masaj yapmanı öneriyoruz. Köpüren formülü cildinden güzelce arındırmalı, ürünü yüzüne uygulamaktansa kaçınmalısın.

 • Cildindeki Rahatlatıcı Etkiyi Hisset: Hafif Yapılı Vücut Yağı

  Sprey şeklindeki bu vücut yağı Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil, cildinde hızlıca emilerek hoş bir esinti yaratıyor. Cildini beslerken aynı zamanda ona kadifemsi pürüzsüzlük hissini veriyor. Skualen ve üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş formül, cildinde nemli ve beslenmiş bir his bırakıyor. Mükemmel kokusu, tüm vücudunu sarıyor.

  Kullanım önerimiz: Temiz cildine sık ve tamamen emilene kadar nazikçe masaj yap. Bu formülü gün boyunca ihtiyaç hissettiğin her an uygulayabilirsin.

3 ürün

 1. Creme de Corps
  Creme de Corps
  Rating:
  100 %
  From: 135,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.

  Zengin içerikli vücut nemlendiricisi

  Daha fazla bilgi
 2. Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil
  Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil
  Rating:
  0 %
  From: 199,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Ciltte kadifemsi bir his bırakarak cildi nemlendiren, rahatlatıcı ve hafif yapılı vücut yağı Daha fazla bilgi
 3. Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser
  Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser
  Rating:
  100 %
  315,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Hafif bir köpüğe dönüşerek ciltte kadifemsi bir his bırakan temizleyici yağ Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı