FİLTRELE
FİLTRELE
500,00 TL 2.090,00 TL
2.090,00 TL
500,00 TL

12 ürün

12 ürün

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Saç Tipine Göre Saç Bakımı

Saç Tipine Göre Saç Bakımı

DAHA FAZLA
 • Saç Tipine Göre Saç Bakımı

  Genetik miras, doğal süreçler ve çevresel etkiler saç tipinin belirlenmesinde büyük bir rol oynuyor. Bu faktörlere göre çeşitlenen saç tiplerinin karşılaştıkları problemler ve buna bağlı olarak ihtiyaç duydukları bakım da haliyle farklılık gösteriyor. Doğal kökenli güçlü formülleri ile saç bakımındaki uzmanlığını gözler önüne seren Kiehl's, her saç tipine ve ihtiyacına uygun geniş alternatifler sunuyor! Öyleyse Kiehl’sın benzersiz dokunuşunu sen de saçlarında hissetmeye ne dersin?

 • Saç Tipleri Nelerdir?

  Saç derisinin ve saç tellerinin sahip olduğu niteliklere göre farklılık gösteren saç tiplerinin her biri, kendine has bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Saç tipine yönelik doğru bakım ürünlerini seçebilmek için ise saçın ve saç derisinin ihtiyaçlarını iyi bilmek gerekiyor.

 • İnce Telli ve Yıpranmış Saçlar

  İnce telli saçlara özel bakımda, saçta ağırlık hissi yaratmayacak hafif yapılı formüllerin tercih edilmesi, saçların daha dolgun ve hacimli görünmesine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra yıpranmalara da elverişli olan bu saç tipinde, besleyici bakım uygulamaları bir hayli önem taşıyor. İçeriğinde saça faydalı bileşenler barındıran saç bakım ürünleri, saçlara güçlü bir görünüm kazandırarak yıpranmış görünümün önüne geçmeye yardımcı oluyor.

 • Boyalı Saçlar

  Boyalı saçlar için bakımda, saçın rengini korurken kimyasal işlemlerin saçta yarattığı yıpranmış görünümü gidermeye yardımcı ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Bunun için antioksidan açısından zengin formüllü ürünler, yıpranan saçların yeniden güçlü bir görünüm kazanmasına katkıda bulunuyor.

 • Kuru ve Nemini Yitirmiş Saçlar

  Kuru saçlara özel bakımda, yoğun nem takviyesi sağlayarak saça kaybettiği esnek görünümü geri kazandıracak yağ bazlı ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor.

 • Normal Saçlar

  Normal saçlar için ürün seçimi yapılırken, saçın mevcut nemli ve hacimli görünümünü korumaya yardımcı ürünlere yönelmek fayda sağlıyor.

 • Kabarık Saçlar

  Kontrol edilmesi ve şekillendirilmesi oldukça zor bir saç tipi olan kabarık saçların bakımı için yatıştırıcı ve yumuşatıcı ürünlerin tercih edilmesi avantaj sağlıyor. Yağ bazlı ürünler saça nemli ve yatışmış bir görünüm kazandırması sebebiyle bunun için en ideal seçenekler oluyor.