3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

Kiehl's mirasıKiehl's mirası

Kiehl's Mirası

Özgün Bir Eczane Olarak Yolculuğumuzun Başlangıcı

İlk Kiehl’s eczanesi 1851 yılında New York City şehrinde 13. ve 3. caddelerin köşesinde müşterilerine hizmet vermeye başladı.

İlk Kiehl's eczanesiİlk Kiehl's eczanesi

John KiehlJohn Kiehl

John Kiehl Dönemi

Eczacı John Kiehl, ticari becerilerini azimli bir çırak olarak geliştirdikten sonra çalıştığı eczaneyi satın alır ve John Kiehl & Co., "Kiehl Eczanesi" ismiyle faaliyete başlar.


İlk Kiehl’s Ürünü

John Kiehl'ın çırağı olan Irving Morse, işi devralır ve bu eczanede verdiği hizmeti bir deneyime dönüştürür. Eczanede sağladığı hizmeti çaylar, şifalı otlar, tentürler, ballar ve özgün kokumuz olan Orijinal Musk kokusu da dahil olmak üzere ilk Kiehl’s markalı ürünler ile genişletir.

Misk YağıMisk Yağı

Deneme Boy ürünlerimizDeneme Boy ürünlerimiz

Satın Almadan Önce Dene

Irving Morse, "Satın Almadan Önce Dene" ilkesini eczanesinin yazılı olmayan sloganı haline getirir. Bu müşteri hizmetleri ilkesi kişiselleştirilmiş cömert deneme boyu ürünler ile birlikte yaklaşık 100 yıldır bir Kiehl’s geleneği olarak devam ediyor.


İçeriklerimizi Öğrenin

Kiehl's, henüz yasalar bunu zorunlu kılmadan önce müşterilerin daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmak amacıyla formüllerinin içeriklerini ürün etiketlerinde gururla listeleyen ilk şirketlerden biri oldu.

Kiehls Eczane etiketleriKiehls Eczane etiketleri

Aaron MorseAaron Morse

Aaron Morse ile Bilime Odaklanma Dönemi Başlar

Irving Morse’un oğlu Aaron Morse aile şirketinin başına geçer. Başarılı kimyager, penisilinin ilk formlarından birini formüle eder ve ABD’de radyasyon yanıklarında kullanılmak üzere özel bir Aloe Vera kremi üretir.


Mr. Bones’u Tanıyor Musunuz?

Eğitim amaçlı kullanılan ve gerçek insan boyutlarındaki Mr.Bones, ilk olarak Bay Morse tarafından eczaneye gelen müşterilerin rahatsızlıklarını öğrenmelerine yardımcı olmak için kullanıldı. Günümüzde ise eczane kökenlerimize bir övgü olarak mağazalarımızın her birinde sergilediğimiz bir ikon haline geldi.

mister bonesmister bones

ikonik ürünlerimizikonik ürünlerimiz

Klasikleri Oluşturma Zamanı

Kiehl’s Eczanesi her biri hala en sevilen formüllerimiz arasında yer alan Calendula Herbal-Extract Toner yüz toniği, Blue Astringent Herbal Lotion yüz toniği (Andy Warhol’un da favorisi!), Lip Balm #1 dudak nemlendiricisi, ve Ultra Facial Moisturizer nemlendirici gibi çarpıcı yeni ürünlerimizi piyasaya sürmeye başlar.


Arşivlerde Kiehl’s

Bir eczane olarak gösterdiğimiz tarihi katkılarımızı takdir etmek adına 103'ten fazla Kiehl’s ürünü ve eseri, Washington, D.C.'deki Smithsonian Ulusal Müzesi'ndeki Tıp ve Bilim Bölümünün kalıcı koleksiyonuna dahil edildi.

Smithsonian ulusal müzesiSmithsonian ulusal müzesi

Everest DağcılarEverest Dağcılar

Kiehl’s ile Everest’in Zirvesine

Kiehl’s, Everest Dağı’nın doğu yüzüne oksijen takviyesi yapılmadan gerçekleştirilen ilk tırmanış Everest ’88 Keşif Gezisine sponsor olur ve dağcıları bu kahramanca yolculuklarında çeşitli Kiehl’s ürünleri ile destekler.


Biliyor Muydunuz?

Aaron Morse bir eczacı olmasının yanında bir pilottu ve bazen Kiehl’s eczanesine uçuş elbiseleri ile gelirdi. 1970’lerin sonlarında, “Kiehl’s Hava Filosu” adını verdiği akrobasi uçaklarını New York’taki Kiehl’s mağazasında sergiledi. Tutkulu bir motosikletçi ve antika bisiklet koleksiyoncusu olan Morse, sahip olduğu parçaları müşterilerinin de eğlenmesi için mağazada sergilerdi. Bu geleneği yaşatmak ve markaya miras kalan maceracı ruhu yansıtmak için, bugün dünya çapındaki mağaza dekorlarımızda motosikletleri kullanırız.

Maceracı RuhumuzMaceracı Ruhumuz

Jami Morse HeidiggerJami Morse Heidigger

Mirası Aileden Biri Devralıyor

Aaron’un kızı Jami Morse Heidegger, aile işini devralır ve dünya kayak şampiyonu olan eşi Klaus Heidegger ile birlikte yürütür.


Kiehl’s Dermatologist Solutions™ Serisini Duyurur

Kiehl's, belirli cilt sorunlarını gidermek için Kiehl's kimyagerleri tarafından formüle edilen (ve önde gelen dermatologlardan oluşan bir danışma kurulu ile iş birliği içinde geliştirilen) bir cilt bakımı koleksiyonu olan Dermatologist Solutions™ serisini tanıttı.

Aktifleştirilmiş C VitaminiAktifleştirilmiş C Vitamini

Topluma Katkı SağlıyoruzTopluma Katkı Sağlıyoruz

Kiehl’s Topluma Katkı Sağlıyor

Topluma sunduğu 160 yıllık hizmeti kutlamak için, dünya çapındaki sosyal sorumluluk çalışmalarımızın tanıtıldığı “Kiehl’s Gives” lansmanını gerçekleştiriyor.


Gelin, Cilt Görünümünüzü Değiştirelim

Doğadan ilham alan ve bilimsel olarak kanıtlanmış formüllerimiz güçlü olduğu kadar güvenlidir ve gözle görülür şekilde daha sağlıklı görünen bir cilt için cildin kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur. Size uygun ürünleri keşfetmek için kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetimizden faydalanın. Mağazalarımızı ziyaret edin ya da kiehls.com.tr üzerinden Canlı Destek butonuna tıklayın!

Kiehls Cilt Bakım UzmanlarıKiehls Cilt Bakım Uzmanları