2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

KIEHL’S İŞLEM REHBERİ

1. Kayıt Olma Linkine Tıklanması

www.kiehls.com.tr'ye kayıt olmak için ana sayfada bulunan Giriş Yap / Kayıt Ol metnine tıklayınız ve tıklayınca açılan alt penceredeki "KAYIT OL" butonuna tıklayınız.

2. Kayıt Formunun Doldurulması

Açılan "KAYIT OL" sayfasında Ad, Soyad, E-posta, Telefon, Doğum Tarihi, Cinsiyet, Şifre bilgilerini eksiksiz doldurunuz.

Eğer kampanyalardan ticari elektronik ileti yoluyla haberdar olmak istiyorsanız, "Kiehl's kampanyalarından e-posta ile haberdar olmak istiyorum" ve / veya "Kiehl's kampanyalarından SMS ile haberdar olmak istiyorum." başlıklı kutucukları işaretleyebilirsiniz.

Kiehl's markasına sağlanan kişisel verilerin, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) projeleri kapsamında toplanabileceğine, kullanılabileceğine, depolanabileceğine, transfer edilebileceğine veya diğer her türlü veri işlemeye tabi tutulabileceğine, verilerin toplanması amacına uygun olarak, gerekli olduğu ölçüde, üçüncü kişiler ile paylaşabileceğine ve ilgili verilerin paylaşılan üçüncü kişiler tarafından da, verilerin toplanma amacıyla sınırlı olmak üzere, işlenebileceğine onay vermektesiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden eminseniz "ÜYE OL" butonuna tıklayıp kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

3. Profil Bilgilerinin Görüntülenmesi ve/veya Değişiklik Yapılması

Ana sayfanın sol üst köşesinde yer alan isminize tıklayarak, kişisel bilgilerinize, kayıtlı adreslerinize, favorilerinize ve geçmiş siparişlerinize ulaşabilirsiniz. "KİŞİSEL BİLGİLERİM" sekmesinden adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve cep telefonunuzu güncelleyebilirsiniz. "KİŞİSEL BİLGİLERİM" sekmesinde yer alan "HESAP BİLGİLERİM" başlığı altında bulunan "ŞİFRE DEĞİŞTİR" linkine tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

"ADRES BİLGİLERİM" sekmesinden yeni adres bilgisi girebilir veya girdiğiniz adresleri düzenleyebilirsiniz.

"FAVORİLERİM" sekmesinden daha önce favorilerinize eklediğiniz ürün/ürünleri görüntüleyebilir, favorilerinize eklediğiniz ürün/ürünleri favorilerinizden çıkartabilirsiniz.

"SİPARİŞ GEÇMİŞİM" sekmesinden siparişlerinizin sipariş tarihini, sipariş numarasını, tutarını ve durumunu görüntüleyebilir; aynı sayfada bulunan "SİPARİŞ DETAYI" butonuna tıklayarak ise siparişe ait teslimat bilgileri, fatura bilgileri, ödeme bilgileri gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Adımları

1. Üyeliğe Giriş Yapma Adımları

www.kiehls.com.tr adresine girin ve sol üst köşede "GİRİŞ YAP / KAYIT OL" metnine tıklayınız.

Açılan alt pencerede, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin ve "GİRİŞ YAP" butonuna basınız.

2. Üyelik Şifresinin Unutulması ve Tekrar Oluşturulması

Şifrenizi unuttuysanız ana sayfa sol üst köşede yer alan "GİRİŞ YAP / KAYIT OL" metnine tıkladığınızda açılan alt pencereye kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi girin ve "ŞİFREMİ UNUTTUM" metnine basınız.

E-posta adresinize gelen şifre sıfırlama linkine tıklayın ve açılan sayfada yeni şifrenizi belirleyiniz.

Ürün Satın Alma Adımları

1. www.kiehls.com.tr Sitesinin Açılması

www.kiehls.com.tr adresine girip Kiehl's ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

2. Sepetinize Ürün Eklenmesi

Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri, renk ve adet tercihinizi yaptıktan sonra "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

3. Alışveriş Sepetine Gidilmesi

Sepetinize ürün eklediğinizde bir ekran açılır. Alışverişe devam etmek istiyorsanız "ALIŞVERİŞE DEVAM ET" butonuna basabilir, satın almak istediğiniz diğer ürünleri sepetinize eklemeye devam edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak istiyorsanız açılan ekranda bulunan "ÖDEME" butonuna tıklayarak "ALIŞVERİŞ SEPETİM" sayfasına gidebilirsiniz.

4. Alışveriş Sepetinde Değişiklik Yapılması

"ALIŞVERİŞ SEPETİM" sayfasında adet kısmından ürününüzün adedini değiştirebilir, ürününüzün KDV ve varsa teslimat masrafları da dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

5. Alışveriş Sepetinizdeki Ürünlerin Satın Alınması

"ALIŞVERİŞ SEPETİM" sayfasında sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamak için "ALIŞVERİŞ SEPETİM" sayfasında bulunan "ÖDEME" butonuna tıkladığınızda bir ekran açılacaktır. Üye iseniz; siparişinizi tamamlamak için açılan ekrandaki "E-POSTA ADRESİ" ve "ŞİFRE" alanlarını doldurup "GİRİŞ YAP" butonuna basabilirsiniz. Üye değilseniz ve üye olmadan siparişinizi tamamlamak istiyorsanız "KAYIT OLMADAN DEVAM ET" butonuna tıklayarak bir sonraki ödeme adımı olan "DENEME BOYLARI" kısmına geçebilirsiniz. Bu sayfada sepetinize eklemek istediğiniz deneme boyu setinizi seçip, "ÖDEME" butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

6. Siparişinizin Teslimat ve / veya Fatura Adresi Bilgilerinin Oluşturulması

"TESLİMAT BİLGİLERİ" sayfasında, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres bilgilerini girip bir sonraki adım olan "FATURA BİLGİLERİ" sayfasına devam etmek için "DEVAM" butonuna tıklayabilirsiniz. Faturanızdaki bilgilerin "TESLİMAT BİLGİLERİ"ndeki ile aynı olmasını istiyorsanız "FATURA BİLGİLERİ" sayfasında bulunan "Teslimat adresimi kullan" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

Faturanızdaki bilgilerin "TESLİMAT BİLGİLERİ"nizden farklı olmasını istiyorsanız "Teslimat adresimi kullan" kutucuğunu işaretlemeden "FATURA BİLGİLERİ" kısmını doldurabilirsiniz. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

7. Ödeme Bilgilerinin Siteye Girilmesi

Teslimat ve fatura bilgilerinizi oluşturduktan sonra "FATURA BİLGİLERİ" sayfasında bulunan "ÖDEME ŞEKLİ" kısmındaki ödeme bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra "DEVAM" butonuna tıklayarak ödeme sayfasının son adımı olan "SİPARİŞİ TAMAMLAYIN" sayfasına geçebilirsiniz.

8. Siparişin Onaylanması

"SİPARİŞİ TAMAMLAYIN" sayfasına geldiğinizde sayfanın yukarısında yer alan fatura ve teslimat adresleri, sepetinizdeki ürünler ve ürünlerin miktarları dahil girilmiş olan verilerin doğruluğunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Siparişe ilişkin verilerde herhangi bir değişiklik yapmak istemeniz halinde yine "ALIŞVERİŞ SEPETİM", "KİŞİSEL BİLGİLERİM" veya "ADRES BİLGİLERİM" sayfalarına dönerek değişiklik yapabilirsiniz.

Sayfaya geldiğinizde ayrıca, Ön Bilgilendirme Formu'nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni "SİPARİŞİ TAMAMLAYIN" sayfasında yer alan "Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum." kutucuğunu işaretleyerek onaylayıp "SİPARİŞİ TAMAMLA" butonuna basabilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Kiehl's tarafından 5 yıl süreyle elektronik ortamda saklanacaktır.

9. Siparişin Tamamlanması

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. Bu sayfada sipariş numaranız ve sipariş tarihiniz bulunmaktadır. Siparişinizin alındığına dair bildirim, siparişiniz ile ilgili bilgiler ve Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümleri siparişi verirken kullanmış olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir.