#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

Daily Reviving Concentrate

Tüm Cilt Tipleri
Gün boyu canlı ve aydınlık bir cilt için hafif yapılı gündüz bakım yağı
En düşük 249,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 01-10-2021
stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
11236

Daily Reviving Concentrate

Tüm Cilt Tipleri

Gün boyu canlı ve aydınlık bir cilt için hafif yapılı gündüz bakım yağı

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Daily Reviving Concentrate gündüz bakım yağı ile gün boyu canlı ve aydınlık bir cilt görünümü seni bekliyor. Doğal kaynaklı içeriği ile dikkat çeken ürün hafif yapılı formülü ile de cilt tarafından kolayca emiliyor. İçeriğindeki ayçiçeği, zencefil kökü ve tamanu gibi doğadan elde edilen yağlar, gün boyu cildine antioksidan bakımından zengin bir nemlendirme sağlıyor. Çevresel faktörlere karşı da savaşan bu gündüz bakım serumu, cilt savunmasını güçlendiriyor. Doğal kaynaklı içeriklere sahip olan ürün, cildin günlük yorgun görünümünün de iyileşmesine yardımcı oluyor. Komedojenik olarak da bir etkisi bulunmayan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Faydaları
1.Gün boyunca daha genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendiriyor. 2.Ayçiçeği, zencefil kökü ve tamanu gibi doğal kaynaklı içerik ve yağlardan oluşan formül, antioksidan koruması sağlıyor. 3.Cildin gün boyu canlı ve aydınlık görünmesine yardımcı oluyor. 4.Cildin mat ve yorgun görünümünü iyileştiriyor.
İçerikler
Ayçiçek Yağı

Ayçiçeği Botanik Yağı cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt dokusunu geliştirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve nem kazandırmaya yardımcı olmasıyla bilinir.

Tamanu Yağı

Fransız Polinezyası'na özgü Tamanu meyvesinin çekirdeğinden elde edilen Tamanu Botanik Yağı; cildi sakinleştirmeye, yenilemeye ve günlük hasarın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Zencefil Kökü Yağı

Zencefil Kökü Yağı antioksidan koruma ile cildi serbest radikaller ve çevresel faktörlere karşı savunmaya yardımcı olur.

Biliyor Musunuz?
Biliyor Musunuz?
Gündüz Bakım Yağının Önemi

Cildin en büyük ihtiyacı şüphesiz ki nem. Sağlıklı görünen cildin yapıtaşlarını da dengeli nem oranı oluşturuyor. Gündüz bakım yağları ise doğal kaynaklı formüllerden elde edilmesi ile cilde daha etkin bir bakım sağlayan ürünler arasında bulunuyor. O nedenle gündüz cilt bakım rutinlerinde, bakım yağlarına yer açmak bu noktada önem taşıyor.

Kiehl's Rutinim
Kiehl's Rutinim

Gündüz bakımı için günlük bakımını Glow Formula Skin Hydrator yüz nemlendiricisi ve Creamy Eye Treatment with Avocado göz bakım kremi ile destekle. Nar özleri ve antioksidanlarla zenginleştirilmiş formülü ile Glow Formula Skin Hydrator, cilde anında ışıltı ve aydınlık bir görünüm kazandır! Creamy Eye Treatment with Avocado ile de göz çevreni neme doyuran bir bakım ile günlük bakımını tamamla.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar