Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Clearly Corrective Dark Spot Solution

Tüm Cilt Tipleri
C vitamini içeren koyu leke karşıtı serum
En düşük 510,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 01-11-2021
stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
11140

Clearly Corrective Dark Spot Solution

Tüm Cilt Tipleri

C vitamini içeren koyu leke karşıtı serum

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Clearly Corrective™ Dark Spot Solution, düzenli kullanımda koyu lekelerin görünümünü azaltır ve daha ışıltılı ve aydınlık bir cilt sunar.Günlük ve düzenli kullanımla birlikte cilt gözle görünür şekilde daha eşit renk tonuna sahip olur. Gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engeller.Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
Faydaları
Bir şişe kullanım sonunda kulanıcılarımızın: ** % 97'si hiperpigmentasyonda gözle görülür bir azalma gördü % 97'si koyu lekelerde gözle görülür bir azalma gördü % 87'si akne sonrası izlerde gözle görülür bir azalma gördü ** Sonuçlar, 104 denek üzerinde 12 haftalık bir klinik testte uzman derecelendirmesine dayanmaktadır.
İçerikler
E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Şakayık Özü

Aktive edilmiş C vitamini ile çalışarak renk düzensizliklerini iyileştirmeye yardımcı olur.

Salisilik Asit

Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içerik. Yağda çözünebilen bu asit, gözeneklere nüfuz ederek, tıkanmış görünümü yok etmeye yardımcı olur.

Kullanımı
Kullanımı
Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka yüksek koruma filtreli güneş koruma ürünü uygulanarak cilt korunmalıdır.
Biliyor Musunuz?
Biliyor Musunuz?
Cilt Bakımında Serum Kullanmanın Önemi

Cilt bakım rutininin olmazsa olmazlarından serumlar, losyon ve kremlere göre daha yoğun bakım sağlamaları ile biliniyor. İster hedefe yönelik ister günlük bakım olsun serumların birkaç damlası hayal ettiğin sonuçlara ulaşmanda sana yardımcı oluyor. Clearly Corrective Dark Spot Solution ise güçlü içeriği sayesinde renk eşitsizliklerinin ve koyu noktaların görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, parlaklığı artıyor ve zamanla cilt dokusunu eşitlemeye yardımcı oluyor.

Kiehl's Rutinim
Kiehl's Rutinim

Clearly Corrective Dark Spot Solution ile koyu lekerden arındıracağın cildini önce Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash ve Calendula Herbal-Extract Toner ile nazikçe ve derinlemesine temizleyebilirsin. Yoğun nem hissini yaşamak için son olarak cildini Ultra Facial Cream ile nemlendirmeyi unutma!

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar