2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehls.com.tr’de 7/24 Sizinleyiz!

November 04, 2020

Mükemmel görünen bir cilde kavuşmanın en verimli yolu, etkili ve düzenli bir cilt bakım rutini oluşturmaktan geçer. Bu yolculukta bazı zamanlarda cildinle ilgili endişeler duyabilir ya da cilt bakımı hakkında öneriler almak isteyebilirsin. Kiehl’s Müşteri Temsilcileri ve mağazaları her zaman hizmetinde. Peki, ya mesai saatleri dışında ya da Kiehl’s mağazalarını ziyaret edemediğin anlarda ve şehirlerde birilerine danışmak istersen? İşte tam da böyle zamanlar için, kiehls.com.tr her an yanında! kiehls.com.tr üzerinden veya Kiehl’s mobil uygulaması aracılığıyla müşteri temsilcilerine dilediğin an ulaşabilir, cilt bakımı rutininde değişiklikler yapabilir, yepyeni ürünler keşfedebilirsin!

Kiehl's, uzun yıllardan bu yana mağazalarında cilt analizi yaparak müşterilerinin kendileri için uygun ürünleri kolaylıkla bulmasına ve cilt endişelerini gidermesine yardımcı olur. Üstelik sunulan bu destek, yalnızca mağazalar için geçerli değil. Kiehl's, yıllardır edindiği tecrübelerden doğan uzmanlığını seninle mümkün olan her anda paylaşmak ve sorularına yanıt bulmak için hazır. Bu nedenle rutin bulucu ve canlı destek servislerini hizmetine sunuyor. Bu servisler aracılığıyla cildinle ilgili tüm sorularını ve endişelerini paylaşabilir, yakınındaki mağazalara gelemediğin anlarda da her an destek alabilirsin. Nasıl mı? Haydi kiehls.com.tr'den ulaşabileceğin hizmetlere daha yakından göz atalım! 

Eksiksiz Bir Cilt Bakım Rutini Oluştur

Cilt tipini belirlemekte güçlük çekiyor ya da cildinin yapısına uygun bakım rutinini nasıl oluşturacağından emin olamıyor olabilirsin. Tüm Kiehl's ürünlerini tek tek inceleyerek ve karşılaştırarak cildine birebir uyum sağlayan seçenekleri bulmakla zaman kaybetmek zorunda da değilsin. Sana uygun bakım rutinine ve Kiehl’s ürünlerine ulaşmak için cildinle ilgili bazı temel bilgilere sahip olman ve cildinin ihtiyaçlarını tespit etmen yeterli. kiehls.com.tr zaman ve mekân fark etmeksizin 7/24 yanında!

Rutin bulucu yardımıyla cinsiyetini, cildini en iyi şekilde tanımlayan ifadeleri, cildinle ilgili endişelerini ve günlük güneş koruma tercihini belirlemen yeterli. Çünkü bu bilgiler cildinin ihtiyaçları ve yapısı hakkında birçok unsuru anlaşılır kılar. Rutin bulucu, verdiğin bilgilere göre cilt yapını ve beklentilerini değerlendirerek sana uygun ürünleri öneri olarak sunar. Sen de önerilen ürünleri dilediğin şekilde inceleyebilir, etkili bir cilt bakım rutini oluştururken zamandan kazanabilirsin. Üstelik bu hizmetten sınırsız şekilde yararlanabilirsin!

Cildinle İlgili Sorulara Yanıt Bulabilirsin 

Cilt bakım rutinini dilediğin şekilde oluşturdun, düzenledin veya değiştirdin diyelim. Peki, ya sonra? Bakım rutininden memnun olsan da her zaman yeni ürünler keşfetmek isteyebilir ya da zihnine takılan sorular hakkında konuşmak isteyebilirsin. Kiehl's Müşteri Temsilcileri, seninle mümkün olan en kısa zamanda iletişim kurmak için yalnızca bir tık uzağında. Canlı destek hizmetine her gün ulaşabilir, Kiehl's Müşteri Temsilcileri'nin cildini ve cilt endişeni daha yakından tanımasını sağlayabilirsin. Kiehl's Canlı Destek üzerinden onlarla canlı şekilde mesajlaşarak fikirlerini, sorularını ve endişelerini paylaşabilir; en güncel ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsin. Cilt yapın ve endişelerine yönelik uygun Kiehl's formülleriyle tanışabilir, cilt bakım rutinini daha güçlü hale getirebilirsin!

Kiehl's Görüntülü Destek Dilediğin Her An Yanında

"Cilt endişemi yazılı olarak değil, cildimi göstererek anlatmak istiyorum." diyorsan Kiehl's Görüntülü Destek hizmeti tam sana göre! Kiehl's Müşteri Temsilcileri ile video konferans aracılığıyla görüşebilir, cildinle ilgili paylaşmak istediğin tüm bilgileri ve zihnine takılan soru işaretlerini onlara anlatabilirsin. Yapman gereken tek şey, kiehls.com.tr ya da Kiehl's app üzerinden üye girişi yaparak video konsultasyon randevusu almak. Böylelikle müşteri temsilcileri senin belirleyeceğin zaman diliminde seninle ekran başında buluşarak sorularını yanıtlayabilir. Üstelik müsait olan müşteri temsilcilerini üye girişi yaptıktan sonra görüntüleyebilir ve dilediğin kişiyle irtibat kurabilirsin. Kiehl's'in heyecan verici ve keyifli dünyasına Kiehl's Görüntülü Destek aracılığıyla dilediğin her an adım atabilir, cildini ve tüm ürünleri daha yakından tanıyabilirsin. 

Kısacası, Kiehl's online servisleriyle her an bilgisayarının, tabletinin ve telefonunun ucunda. 1851'den bugüne süregelen tecrübe birikimi ve uzman cilt bakımı anlayışı ile ihtiyacın olan her zaman yanında. Sen de Kiehl's online servislerinden kiehls.com.tr ve mobil uygulamalar üzerinden yararlanabilir, bu eğlenceli dünyanın bir parçası olarak merak ettiğin tüm bilgilere ulaşabilirsin!

← Öncesi Sonrası →