Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Kiehl's Cevaplıyor: Kiehl's Leke Karşıtı Serum Kullananlar | Kiehl's Blog

Eylül 23, 2021

Cildinde bulunan koyu leke görünümü için endişelenmene gerek yok, çünkü Kiehl's senin yanında! Dikkatle baktığın, yıpranmalara karşı özenle koruduğun cildinde zaman içerisinde bazı leke görünümü oluşmuş olabilir. Leke görünümünün sebepleri zararlı güneş ışınları, kullanılan kozmetik ürünler, uyguladığın cilt bakımı yöntemi, beslenme düzenin olabilirken genetik faktörleri de göz ardı etmemek gerek. Ayrıca yaşadığın cilt kusurları, hormonal değişiklikler, doğum gerçekleştirme, yaralanmalar da cildinde bazı lekelerin görünümünün oluşumuna zemin hazırlayabilir. Senin gibi leke görünümü problemi yaşayan ve leke karşıtı serum arayışı içerisinde olanların tercihi Kiehl's leke serumundan yana! Leke karşıtı serum dendiğinde akla gelen Clearly Corrective Dark Spot Solution Aktive edilmiş C vitamini içeren formülü ile cildin sahip olduğu ton farklılıklarını eşitler Sen de bu mükemmel leke karşıtı serum ve bunun gibi birçok cilt bakımı ürününe sahip olmak istiyorsan vakit kaybetmeden Kiehl's'i ziyaret edebilirsin.

Serumun Harika Etkisiyle Tanışın!

Cildini dışarıdan gelen zararlı etmenlere karşı koruyamadığında cildinde cilt tonu eşitsizliği gibi cilt kusurları oluşabilir. Cildinde oluşan lekelerin görünümünün cildin için zararsız olduğunu biliyor ancak lekeli cilt görünümünden rahatsız oluyorsan, Kiehl's yüz serumları tam da sana göre. Serumlar, cildin kolayca emebileceği yapısı sayesinde cilt bakım uzmanlarının cilt bakımı ve leke karşıtı bakım gibi alanlarda başlıca tavsiye ettiği ürünlerdendir. Cilt türlerine ve cilt kusurlarına göre seçim yapabilmeni sağlayan Kiehl's, yüz serumu seçiminde sana cildinde kısa sürede ışıltılı bir görünüm elde etmeni sağlayacak ürünler sunar. Kiehl's yüz serumları, koyu lekelerin görünümünü azaltmak ve yeni koyu lekelerin oluşmasını azaltmak için cilt bakım rutininde vazgeçemeyeceğin leke karşıtı serumlar ile her zaman yanındadır. Kiehl's leke serumu kullananlar ve bu sayede ışıltılı bir cilde sahip olanların vazgeçilmez  bu benzersiz cilt bakımı ürünlerine sen de Kiehl's ile kolayca erişebilirsin.

Leke Görünümü Nasıl Azaltılır?

Cildinde koyu lekelerin görünümünde etkili olan birden fazla etmen olabilir. Güneşin zararlı ışınları, düzensiz beslenme, cildi cilt türüne uygun ürünlerle temizlememe, cildin fazla sebum üretimi gibi unsurlar leke görünümünde sıkça rastlanan etmenlerdendir. Bunların dışında genetik, hormonal gibi nedenlerle de cilt üzerinde leke görünümüne rastlanabilir. Leke görünümünü azaltmak için doğru cilt bakımı ürünleri kullanman cildinin görünümünü onarmada iyi bir başlangıç olabilir. Cilt türüne ve kusurlarına göre seçtiğin bakım ürünlerinin C ve E vitamini gibi değerli minerallerden yararlanması cilt görünümünün onarımı için önemlidir. Cilt bakım ürünlerini düzenli kullanarak ve cildini güneş gibi dış etmenlerden koruyarak cildine leke karşıtı bakım sağlayabilirsin.

Kiehl's Ürünleri İle Cildine Vitamin Desteği Sağla

Kiehl's, sahip olduğu ürünlerini tüm yaş gruplarını, cilt kusurlarını ve cilt türlerini esas alarak oluşturan bir markadır. Kiehl's yüz serumu ve vitamin özlü ürünleri ile cildinin her mevsim ihtiyacı olan mineralleri cildine sağlayarak leke görünümüne karşı korur. Bu sayede Kiehl's sunduğu ürünler ile sana cilt kusurlarının görünümünün azalmasında büyük oranda yardımcı olur. Kiehl's ürünlerini kullananlar sahip oldukları sağlıklı görünen, bakımlı ve ışıldayan ciltlerinin markanın cilt bakım ürünlerine borçlu olduklarını dile getirirler. Sen de cilt bakımını güzellik merkezlerine gitmeden güvenilir Kiehl's ürünleriyle gerçekleştirebilir ve pürüzsüz bir cilde kolayca sahip olabilirsin.

Cilt Bakım Rutini Oluşturmanın Önemi

Cilt türleri kuru, yağlı ve karma olmak üzere üç kategoriye ayrılır. Her cilt türü farklı özelliklere sahip olduğu için uyumlu cilt bakım ürünleri kullanılması cilt kusurlarının görünümünü azaltmada oldukça önemlidir. Cilt türüne göre oluşturduğun cilt bakım rutininde yüz serumu, nemlendirici, temizleyici,tonik, leke karşıtı serum, güneş kremi gibi ürünler cildini korumak için büyük oranda yeterli olur. Cildini korumak üzere temin ettiğin ürünleri, bakım rutininde düzenli olarak kullanman sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak için esastır.

Sağlıklı Görünen Bir Cilt İçin Kiehl's

Uzun zamandır sağlıklı görünen bir cilde kavuşmak için çözümler arayabilir, kısa sürede ortaya çıkmış olan ufak cilt kusurlarından bunalmış olabilirsin. Her iki durumda da Kiehl's ürünleri, hayalini kurduğun sağlıklı görünen cilde kavuşmanı sağlar. Cildin için en doğru olana ulaşmak için hemen Kiehl's ürünlerini inceleyebilir, cilt tipine uygun ürünlerden bir cilt bakım rutini oluşturabilirsin.

← Öncesi Sonrası →