2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl’sın Güçlü Formülleri Mağazalarında Seni Bekliyor | Kiehl’s Blog

May 13, 2020

 Kendine iyi bakmanın bir diğer yolu da, cildine güzel bakmaktan geçiyor. Doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş ürünleriyle göz dolduran Kiehl’s, cilt bakımı rutinine dahil olmak için sabırsızlanıyor ve seni mağazalarına davet ediyor! 

Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin çeşitli bakım ürünlerine ihtiyacı var. Doğru zamanda ve doğru bakım ürünleriyle yapılan hamleler, sağlıklı ve güzel görünümün de anahtarı. Ancak kimi zaman, cildine uygulaman gereken bakım ürünleri konusunda kafa karışıklığı yaşaman oldukça olası. Bu noktada ise doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş cilt bakım ürünleriyle 7’den 70’e herkesin ilgi odağı olan Kiehl’s, cildinin ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini senin için titizlik ile formüle ediyor.

Online platformun yanı sıra mağazalarda da bulabileceğin tüm bu formüller, güler yüzlü Kiehl’s Müşteri Temsilcileri ile bakım rutinine dahil oluyor. Peki ya ihtiyacı olan bakımı bilmeyenler? Kiehl’s onları da unutmuyor ve çözüm odaklı yaklaşımı ile bu sorunu da ortadan kaldırıyor. Nasıl mı? Elbette ki www.kiehls.com.tr de yer alan ve mobilden de erişim sağlanabilen “online randevu al” sistemi ile!
Kiehl’s Online Randevu Sistemi Nedir? 

Cildini ister yaza ister kışa hazırla, her zaman kullanman gereken bakım ürünlerine kolaylıkla karar veremeyebilirsin. Kiehl’s müşteri temsilcileri ise sana yardımcı olabilmek için hazırda bekliyor. Sana en yakın mağazadan, dilediğin gün ve saatte Kiehl’s Randevu Sistemi sayesinde müşteri temsilcileriyle görüşme ayarlayabilir ve ücretsiz cilt analizi yaptırabilirsin. Böylece cildine en uygun Kiehl’s ürünleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Yani, online randevu ile cildinin endişelerini belirleyebileceğin, cilt analizini yaptırabileceğin ve doğru bakım rutinini oluşturabileceğin bir ayrıcalık seni bekliyor. Sen de kendini son derece özel hissedeceğin Kiehl’sın büyülü dünyası ile tanışmak için hemen randevu al!

Kiehl’s Mağazaları Bir Tık Uzağında

Şehrindeki Kiehl’s mağazalarını biliyor musun? Peki ya sana en yakın Kiehl’s mağazası hakkında bir fikrin var mı? Cevabın hayır ise endişelenme. Çünkü Kiehl’s senin için bunu çoktan düşündü bile! İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da yer alan pek çok mağaza çeşitliliği sayesinde Kiehl’s, seni bulunduğun şehirde de yalnız bırakmıyor.

Bunun için yapman gereken ise oldukça basit. İnternet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğin “Randevu Al” sekmesi içerisindeki Kiehl’s mağazaları linki, şehrindeki tüm Kiehl’s mağazalarının konumunu sana gösteriyor. Bu sayede Kiehl’s ürünlerini yakından ve detaylı inceleme fırsatı yakalarken, online randevu alma işlemini de kolaylaştırıyor.
Mağazalarda Seni Başka Neler Bekliyor?

Biliyoruz online’dan alışveriş yapmak çok daha kolay. Fakat ürünleri canlı görmek ve denemek de bir o kadar heyecan verici! İşte bu yüzden Kiehl’s seni, mağazalarına da davet ediyor. Girdiğin anda kendini büyülü bir dünyada hissedeceğin tüm Kiehl’s mağazaları, seni daha önce deneyimlemediğin fırsatlar ile buluşturuyor.

Mağazaya girdiğin ilk anda güler yüzlü ekip üyelerinin ilgisi ile karşılaşırken, mükemmel formüller hakkında detaylı bilgi edinme imkanı seni bekliyor. Üstelik, tüm bu formüller ve cildine uygun ürünlerden oluşan deneme boyu setleri ise ücretsiz olarak sunuluyor. Kulağa hoş geliyor öyle değil mi?

E hadi o zaman ne duruyorsun? Sen de bir an önce şehrindeki en yakın Kiehl’s mağazasının konumunu öğren. Ücretsiz cilt bakım analizi yaptırırken, Kiehl’s formüllerini yakından tanıma fırsatını kaçırma. Ayrıca deneme boy ürünler ile Kiehl’sın baştan çıkarıcı dünyasına adımını at ve kendini şımart! 

← Öncesi Sonrası →