2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl’s Ücretsiz Deneme Boyu Seti Hakkında Bilmen Gerekenler | Kiehl’s Blog

May 21, 2020

 Kiehl’sın ayrıcalıklı dünyasıyla tanışmaya var mısın? O halde bize kulak ver ve fırsatları keşfet! 

Kurulduğu 1851 yılından bu güne ürettiği formüller ile adını tüm dünyaya duyuran Kiehl’s, müdavimlerini şımartmayı seviyor. Bunun için kişilere sadece ihtiyacı olan ürünleri sunmakla kalmayıp, merak edilen formülleri de takipçileri ile buluşturuyor. Hal böyle olunca Kiehl’s dostu olmak için can atan takipçilerin de seslerine kulak vermek gerekiyor. Peki ya sen neden onlardan biri olmayasın?

İster mağazadan ister internet üzerinden yapacağın tüm alışverişlerde Kiehl’s deneme boyu ürünler alabileceğini biliyor musun? Evet, yanlış duymadın. Kiehl’s, sana yapacağın alışverişlerde deneme boyu ürünleri hediye ediyor. Üstelik bir kere de değil. Her alışverişinde dilediğin deneme boyu seti seni bekliyor. 

Deneme Boyu Setine Sahip Olmak İçin…

  • Öncelikle alışverişini internet üzerinden yapmayı planlıyorsan en az 2 ürün satın alman gerekiyor. Seni ödeme sayfasına yönlendiren adımları sırayla takip ettiğinde, “deneme boyları” sekmesinde dilediğin seti seçebilme imkanın bulunuyor.
  • Mağazadan ise alışveriş esnasında müşteri temsilcimizin sana sunacağı deneme boyu setlerinden birine kolaylıkla sahip olabiliyorsun. Ayrıca her mağaza ziyaretinde ürün almasan bile merak ettiğin formüllerin deneme boylarını ücretsiz olarak alabileceğin sırrını da verelim.

Kiehl’s Deneme Boyu Setlerinde Neler Var?

İnternet ya da mobil uygulama üzerinden yaptığın alışverişin esnasında sana 7 farklı deneme boyu seti sunuluyor. İçinde neler mi var? Hadi birlikte bakalım!

1.    Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Bakım Seti: Neredeyse tüm Kiehl’s dostlarının, kırışıklık karşıtı bakımda sık tercih ettiği süper akıllı bakım kremi, Super Multi Corrective Cream bu setin içerisinde yer alıyor. Cildin daha sıkı hissetmesini sağlayan ve gözenek görünümünü azaltan Precision Liftin& Pore-Tightening Concentrate ise sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bakım seti içerisinde yer alan bir diğer ürün.

2.    Yağlıya Dönük Ciltler İçin Temel Bakım Seti: Cildi yatıştıran ve kirlerden arındıran Kiehl’sın en eski formüllerinden biri olan Calendula Herbal Exctract Alcohol Free Toner, bu sette seni bekliyor. Ayrıca Ultra Facial Oil-Free Gel Cream’in fazla sebumu azaltan mükemmel kremi de setin içerisinden sana göz kırpıyor.

3.    Günlük Temizleyici Bakım Seti: Günlük temizleyici bakımda ihtiyacın olan tüm değerli Kiehl’s formüllerini barındıran bu setin içerisinde Calendula Herbal Extract Alcohol Free Tonic’in yanı sıra Calendula Deep Cleansing Foamin Face Wash ile Rare Eart Deep Pore Cleansing Masque göze çarpıyor.

4.    Günlük Nem Bakımı Seti: Cildinin ihtiyacı olan nemi karşılamanı sağlayan ürünlerin deneme boylarının yer aldığı bu sette, sırasıyla Hydro Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate, Creamy Eye Treatment with Avocado ve Ultra Facial Cream yer alıyor.

5.    Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Bakım Seti: Boyalı saçlara özel olarak tasarlanan Kiehl’s ürünlerinin yer aldığı bu deneme boyu setin içerisinde ise Sunflower Color Preserving Shampoo, Sunflower Color Preserving Conditioner ve Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment bulunuyor. 

6.    Normal Saçlar İçin Bakım Seti: Deneme boy setlerinde normal saçlar için bakımı da es geçmeyen Kiehl’s, birbirinden değerli içerikleri bir araya getiriyor. Amino Acid Shampoo ile Nourishing Olive Fruit Oil Conditioner ve Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment, bu sette öne çıkıyor.

7.    Yaşlanma Karşıtı Erkek Bakım Seti: Bakım rutinlerinde erkekleri de unutmayan Kiehl’s, erkeklerin cildine özel olarak hazırladığı ürünleri de deneme boyu setleri arasına koymayı ihmal etmiyor. Bu sette ise Facial Fuel ailesinin değerli bakım ürünleri sunuluyor.

Kiehl’s Ailesi ile Sen de Tanış 

Kiehl’s ailesi, bu özel ve çekici dünyasına seni de davet ediyor. Değerli formülleriyle kendini şımartırken, duymaya alışık olmadığın pek çok özel teklife sen de “evet!” diyorsan, bizimle tanış. E ne diyelim, Kiehl’sı tercih etmek için sebebin çok!

← Öncesi Sonrası →