2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

C Vitamini Hakkında Doğru ve Yanlış Bilinenler | Kiehl’s Blog

February 06, 2018

13 yıl önce Kiehl's, %10,5 oranında C vitaminini Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate formülünde dengelemeyi başardı ve C vitamini bakımının öncülerinden biri oldu. Şimdi, bu çok sevilen ürün daha da fazla C vitamini içeriyor. Yeni formülümüz %12,5 C vitamini ve Hyalüronik Asit içeren formülüyle ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

Bu güçlü içerik hakkında daha fazla bilgi edin ve günlük cilt bakımının bir parçası haline getirmek için nasıl C vitamini ürününü seçeceğini keşfet.

Doğru: Bütün C Vitaminler Aynı Değildir

C vitamini çeşitlerinin farklı özellikleri olsa da, Kiehl's, cilt bakım faydalarına dayanarak, uygun C vitaminlerini tercih etmektedir. Saf C vitamini ve Cg vitamini birlikte formül üzerinde güçlü bir etkinlik gösterecektir.

Yanlış: Cilt Bakım Rutininde Ne Kadar C Vitamini Varsa O kadar İyidir

Ürünün içeriğinde çok yüksek oranda C Vitamini bulunması, ürünün daha iyi olduğu anlamına gelmez. Kiehl's, formüllerinde doğru içerikleri doğru konsantrasyonlarda kullanmayı amaçlar.

Doğru: C Vitamini Serumunuzu Serin ve Karanlık Bir Yerde Saklayın

L-Askorbik Asit içeren Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate gibi serumların nemden uzak bir yerde saklanması daha iyi olacağından, serumunuzu banyo dolabınız dışında bir yerde tutun. Ek olarak, C vitamini serumunuzu ışık ve havadan koruyunuz.

Doğru: C Vitamini Serumunuzu Nemlendiricinizden Önce Uygulayın

C vitamini serumunuzu cildinizi temizleyip tonikledikten sonra, ince bir katman halinde uygulayın. Sabahları ve akşamları uygulayın. Sonrasında nemlendirici uygulayabilirsiniz.

C Vitamini Serumunun Faydaları

  • İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümü gözle görünür derecede azalır.
  • Cilt anında daha pürüzsüz ve ışıltılı görünür.
  • Cilt daha yumuşak hissedilir ve cilt dokusu görünümü düzelir.

Saf C Vitamini

Saf C Vitamini ya da Askorbik Asit çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için yaşlanma karşıtı cilt bakımında kullanılır. Kiehl's Dermatologist Solutions Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumu da %10.5 oranında saf C vitamini içerir. Saf C vitamini, aynı zamanda Kiehl's Dermatologist Solutions Line-Reducing Eye-Brightening Concentrate göz çevresi serumunda da bulunur.

Cg Vitamini

Cg Vitamini ya da Askorbil Glikozit, cildin üst tabakası tarafından emilen ve aktifleşen bir C vitamini türevidir. C vitamini türevi ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak amacıyla kırışıklık karşıtı cilt bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılır.

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumumuz, %2 oranında Cg vitamini içerir.

← Öncesi Sonrası →