Yoğun Nem Seti - 3613
Yoğun Nem Seti
Yoğun Nem Seti
Yoğun Nem Seti
Yoğun Nem Seti
Yoğun Nem Seti
Yoğun Nem Seti

Yoğun Nem Seti

En sevilen nemlendirici kremimiz, yüz temizleme jelimiz ve ikonik dudak nemlendiricimizden oluşan nem bakımıyla tanışma seti

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  234,80
  TL
  313,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Teslimat Tarihi: 10 Aralık-12 Aralık
  Yeni başlayanlar için cilt bakımı: temizleme, nemlendirme ve yumuşacık dudaklar! En sevilen ikonik formüllerimizden oluşan...
  Yeni başlayanlar için cilt bakımı: temizleme, nemlendirme ve yumuşacık dudaklar! En sevilen ikonik formüllerimizden oluşan Yoğun Nem Tanışma Seti ile cilt bakım rutinini oluştur.
  • Ultra Facial Cleanser 75 ml

   Bu nazik temizleyici, cildi doğal yağlarını yok etmeden derinlemesine temizlemek ve makyajı çıkarmak için şekerden elde edilen ve köpüren glukozid maddesi ile özel olarak formüle edilmiştir. Normal, normalden kuruya dönük ve kuru ciltler için uygundur. Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı gibi etkili doğal içeriklerle nazik formülümüz, fazla yağı, kiri ve kalıntıları temizler.Cildin doğal bariyerini korumak için pH dengesi sağlanmıştır.Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

  • Ultra Facial Cream 28 ml

   Dünya'da en çok satan efsane nemlediricimiz ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. 

  • Lip Balm 15 ml

   Kiehl's markasının müdavimlerine ilk olarak 1969 yılında sunulmuş olan klasik dudak bakımımız, 40 yıldan uzun bir süredir dudakları rahatlatıyor ve vitamin dolu bir bakım sunuyor. Çatlamış ya da kurumuş dudakların rahatlamasına yardımcı olur ve koruma sağlar. Dudakları kışın ve soğuk havanın kurutucu etkilerinden korumaya yardımcı olur.

  • Ultra Facial Cleanser Nasıl Kullanılır?

   Temiz parmak uçlarınızla, yüzünüze ve/veya boynunuza, yukarı ve dışarıya doğru, dairesel bir hareketle, hafifçe masaj yapın. Ilık su ile yıkayarak tamamen giderin. Sabah ve/veya gece kullanın. Göz çevresine uygulamayınız.
  • Ultra Facial Cream Nasıl Kullanılır?

   Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.

  • Lip Balm Nasıl Kullanılır?

   Bolca sürün, dudakların formülü emmesini bekleyin.

  Brand - Banner