Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Amazon beyaz kili içeren arındırıcı, gözenek küçütücü maske

ŞİMDİ SATIN AL

Yeniliklerimiz

En yeni cilt, saç ve vücut bakım formüllerimiz ilginizi mi çekiyor? Yakın zamanda duymuş olduğunuz bir ürünü mü arıyorsunuz? Sizleri ailemize yeni eklenen yüksek kaliteli ve etkili ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi almaya davet ediyoruz.

Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Nazikçe fakat etkili bir şekilde makyajı, kirleri temizleyen ve cildi tazeleyen Midnight Cleansing Oil temizleme sütüne dönüşür. Skualan, Akşam Sefası Yağı ve Lavanta Yağı içeren bu hepsi bir arada temizleyici formül cildi rahatlatır ve yatıştırır.

KEŞFET

Calendula Aloe Soothing Hydration Masque

Anında yatıştırılmış ve nemlenmiş bir cilt için hafif ve jel yapıdaki maske, elle özenle seçilmiş Kadife Çiçeği özleri ve Aloe Vera içerir. Sağlıklı bir cilt görünümü için cilt görünümünü yeniler ve canlılık kazandırır. Nemlenmiş ve yatıştırılmış cilt için uygulama sonrasında hemen cilde nüfuz eder.

KEŞFET

Apothecary Preparations

Köklü eczacılık geçmişimizden ilham aldık, kişiselleştirilmiş cilt bakım servisi Apothecary Preparations’ı gururla sunuyoruz! Bu servisi deneyimlemek ve size özel serumunuzu oluşturmak için Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi ve Zorlu mağazalarımızı ziyaret edin.

KEŞFET

Yılbaşı Özel Koleksiyonunu Keşfedin

Kiehl’sın renkli dünyası bu yılbaşı da sizinle! Ultra Facial Cream, Calendula Herbal Extract Toner, Creme de Corps Whipped Cream ve Creme de Corps Lotion müşteri favorilerini Brooklyn kökenli sanatçı Jeremyville tasarladı. Hediyenizi seçin, sevdiklerinize sağlıklı bir cilt görünümü hediye edin!

KEŞFET

Daha Aydınlık ve Berrak Bir Cilt İçin: Clearly Corrective Serisi

Clearly CorrectiveTM serisinin ciltte fark edilir cilt tonu eşitsizliğinde azalmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu seri günlük düzenli kullanımda cildin duruluğunda gelişmeyle beraber, cildin daha aydınlık, eşit tonlu ve ışıltılı görünmesini sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

KEŞFET

Nemin Doyuruculuğunu Hissedin: doganin-enerjisi Re-Texturizing Serum Concentrate

Donuk ve yorgun cildi canlandıran nem serumu nemsiz kalmış cildin 10 katman derinine kadar yoğun bir şekilde nem vererek cildin kendini yenilemesi için cildi tetikler; cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

KEŞFET

Kinoadan Gelen Güç: Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

Cilt yenilenmesine yardımcı olan gece serumu yenilenmiş ve daha aydınlık görünümlü bir cilt görünümünü açığa çıkarmaya yardımcı olur. Kinoa çekirdeğinin dış kabuğundan, en az çevresel etkiyle, sürdürülebilir olarak tedarik edilen Kinoa Kabuğu Özleri ile formüle edilen bu serum, düzenli kullanımda ince çizgilerin ve kusurların görünümü azalır.

KEŞFET

Gücünü Doğadan Alan Maskeler

Daha aydınlık ve sağlıklı görünen bir cilt için gücünü doğadan alan YENİ maskelerimizi keşfedin. Endişelerinize yönelik maskelerimizi haftalık rutininize ekleyin ve doğanın enerjisini cildinizde hissedin.

KEŞFET

Nemlendirmek ve Korumak için Mükemmel İkili

doganin-enerjisi Re-Texturizing Serum Concentrate ve Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++ bir arada kullanıldığında yüksek performanslı düzeltici ve koruyucu etki için mükemmel uyum sağlıyor.

KEŞFET

Creamy Eye Treatment with Avocado

Yüksek etkinliğe sahip bu göz bakımı, Avocado Yağı ile formüle edilmiştir. Hassas göz çevresini nazikçe nemlendirir. Benzersiz dokusu gözleri rahatsız etmeden günlük nemlendirme sağlar.

KEŞFET

Cildinize İki Doz Gençlik İksiri

Yüksek etkinliğe sahip ikilimiz yaşlanmanın gözle görünen belirtilerine karşı 24 saat yenilenme ve cilt görünümünde düzelme sağlar. Bu iki güçlü formül beraber kullanıldığında çizgi görünümünü azaltır, cildi pürüzsüzleştirir ve tüm cildin daha aydınlık, genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

KEŞFET

Precision Lifting and Pore-Tightening Concentrate

En yeni yaşlanma karşıtı serumumuz cildi sıkılaştırır ve gözeneklerin küçülmesini sağlar. Klinik olarak test edilmiş bu formül cilde kaybettiği esnekliğini geri kazandırır, gözenekleri sıkılaştırır, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır.

KEŞFET

Super Multi-Corrective Cream

Jasmonik Asit ile güçlendirilmiş formülümüz cildi sıkılaştırır, toparlar, yüz hatlarını yeniden yapılandırır ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

KEŞFET

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Ciltteki fazla kiri, yağı ve istenmeyen kalıntıları temizleyen yüksek etkili, yoğun köpüklü yüz temizleyicisi. Eşsiz formülü ile cilt görünümünü gözle görünür şekilde düzeltir, daha pürüzsüz, yumuşak ve canlanmış bir yapıya kavuşmasını sağlar.

KEŞFET

Midnight Recovery Concentrate

Temel Yağlar ve Botanik Yağlar’dan oluşan bu yenileyici gece bakım iksiri cildi onarır, her güne daha pürüzsüz, aydınlık ve genç görünümlü bir cilt ile uyanmanızı sağlar. Benzersiz yenileyici etkisini bir gecede hissedin. Paraben içermez. Parfüm içermez. Mineral yağ içermez.

KEŞFET