FİLTRELE

DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!

Superbly Restoratıve Argan Koleksiyonu

Argan yağının besleyici gücüyle zenginleştirilen Superbly Restorative koleksiyonumuzla cildini besle.

Superbly Restoratıve Argan Koleksiyonu

Argan yağının besleyici gücüyle zenginleştirilen Superbly Restorative koleksiyonumuzla cildini besle.
Daha Fazla
 • Duş Sonrası Vücut Bakımın İçin Ne Yapıyorsun?

  Gün içinde birçok dış etkene, çevresel faktörlere ve serbest radikallere maruz kalan vücudumuz bu olumsuz etkilerden zarar görmemek için kendisine bir savunma mekanizması oluşturur. Biz de bu savunma mekanizmasını ne kadar desteklersek o kadar sağlıklı görünen bir cilde sahip olabiliriz. Bunun için de duş sonrası bakıma ve kullanılan ürünlere dikkat etmek gerekiyor. Burada vücut nemlendiricileri biraz daha özen göstermemiz gereken ürünler arasında öne çıkıyor.

  Superbly Restorative vücut losyonu ile cildinin görünümünü yeniden canlandıracağın bir bakıma hazır ol. İçerdiği antioksidanlar ve yağ asitleri sayesinde serbest radikallerin etkisinden cildini koruyan bu ürün ile cildinin direncini arttır.

 • Hafif Dokulu, Kolay Emilen Formül: Superbly Restorative Body Lotion

  Vücudunu nemlendirmek için sürekli bir şeyler deniyor ama günün sonunda yine kuru bir ciltle karşı karşıya mı kalıyorsun? O halde Kiehl's Superbly Restorative Body Lotion'ı denemenin vakti gelmiş demektir. Duş ve banyodan sonra tüm vücuduna uygulayacağın bu vücut losyonu, nemi cildine hapsederek yumuşak bir cilde kavuşmanı sağlıyor. Hafif ve kolay emilen yapıdaki formülü cildin yumuşaklığını geri kazandırırken aynı zamanda sağlıklı bir parlaklık veriyor.

  Adil ticaretle elde edilen Fas kökenli Argan Yağı ve Argan Yaprağı özü içeren doğal kaynaklı formülü, içerdiği zengin antioksidanlar ve esansiyal yağ asitleri ile cilt tonu ve dokusunun geliştirilmesine yardımcı oluyor. Cildi nemlendirerek, serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı kendisini savunmasını sağlıyor.

 • Cildini Şımartmaya Superbly Restorative Body Lotion ile Başla!

  Cildini anında canlandıran ve direncini artıran hafif dokulu bu nemlendirici losyonu sen de hemen bakım rutinine ekle!

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek başka ürün kalmadı