FİLTRELE
FİLTRELE
670,00 TL 2.150,00 TL
2.150,00 TL
670,00 TL

8 ürün

8 ürün

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Vücut Bakımı Koleksiyonları

Vücut Bakımı Koleksiyonları

Daha Fazla
 • Vücut Bakımı Neden Önemli ve Vücut Bakımında Hangi Ürünler Kullanılmalı?

  Cilt bakımı denildiğinde daha çok göz önünde olan yüz ve boyun çevresi anlaşılıyor. Bu yüzden bu bölgeler bakım konusunda biraz daha şanslı olabiliyor. Oysa cilt bakımı tüm vücudumuzu kapsayan detaylı bir süreç. Cildinin güzel ve sağlıklı görünmesi tüm vücudu etkiliyor. Bu sebeple yumuşacık ve ışıl ışıl bir ten için baştan sona vücut bakımı büyük önem taşıyor.Vücut bakımı ve vücut bakım ürünlerinde genelde ilk akla gelen duş jelleri ve vücut nemlendiricileri oluyor. Fakat etkili bir vücut bakımı için vücut peelingi, vücut losyonu, bakım yağları ve arındırıcı sabunlardan da destek almak gerekiyor.
 • Pürüzsüz Bir Ten İçin Vücut Bakımı Nasıl Olmalı?

  Vücut bakımı ilk olarak banyoda başlıyor. Duş alırken en çok kullandığımız ürünlerden olan duş jelleri bu bakımın ilk adımını oluşturuyor. Sonrasında kullanılan nemlendirici, losyon ve peelingler de diğer adımlar arasında geliyor. Şimdi sana duş jellerinden başlayarak pürüzsüz bir ten için vücut bakımında kullanabileceğin Kiehl's ürünlerini tek tek listeleyeceğiz.

 • Kiehl’s Duş Jelleri

  Vücut bakımının ilk adımı temizlik. Bu temizliği sağlayan ürünlerin başında ise duş jelleri geliyor. Fakat duş jeli seçerken birbirinden hoş kokulu alternatifler kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Kokulara aldanmadan önce duş jelinin cildini nemlendirici özellikte olmasına ve doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilerek kimyasal barındırmamasına dikkat etmen gerekiyor. Kiehl's duş jelleri, cilde yumuşaklık kazandıran formülleri ve ciltte harika bir koku bırakan doğal kaynaklı içerikleri ile cildini nazikçe temizliyor.</p><p>Klasikler arasında öne çıkan, modern ve kalıcılığıyla Original Musk Oil'den esinlenilen Musk Shower Gel, cildini temizleyerek yumuşaklık kazandırıyor. Köpükçe zengin bu banyo ve duş jeli cildinde harika bir koku bırakıyor. 
 • Kiehl’s Vücut Peelingleri

  Cildin canlı görünmesi ve tazeliğini koruması için ölü hücrelerden arınması gerekiyor. Peeling ve kese adımı bu bakımdan önem taşıyor. Haftada en az 3 kere yapacağın vücut peelingi seni cildindeki ölü hücrelerden kurtararak daha hafif hissetmeni sağlıyor.Kayısı çekirdeği tozu parçacıkları ve cildin pürüzsüz olmasına yardımcı olan yumuşatıcılar ile formüle edilmiş aromalı vücut peelingi  Gently Exfoliating Body Scrub, cildine ipeksi bir yumuşaklık bırakıyor. Ayrıca vücuduna da nemlendirmeye hazır hale getiriyor.
 • Kiehl’s Vücut Nemlendiricileri

  Cildinde kadifemsi bir his istiyorsan vücut bakım yağları ile duş sonrası vücuduna yapacağın hafif masaj hareketleri hem cildini besliyor, hem de istenilen kadifemsi yumuşaklığı sana kazandırıyor.Doğal kaynaklı içeriklerle zenginleşen formüllerimiz vücut bakım yağlarında da kendini gösteriyor. Rahatlatıcı ve hafif yapılı vücut yağı Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil ile cildinde kadifemsi bir his bırakarak cildini nemlendirebilirsin. 
 • Cildini İçten Besleyen Vücut Bakım Ürünleri Kiehl’sta!

  Vücut bakımı için ihtiyacın olan tüm ürünler bu kategorimizde seni bekliyor. Doğadan ilham alan formüller ile hazırlanan vücut bakım ürünlerimiz ile banyo keyfini ikiye katlamak ve cildini şımartmak için ürünlerimizi hemen incele.