FİLTRELE
FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

El Kremleri

El Kremleri

Nemlendirici el kremleri ile ellerine onarıcı ve nemlendirici bakım yap.
Daha Fazla
 • El Bakımının Önemi

  Yüzümüzden sonra cilt bakımında özen göstermemiz gereken önemli yerlerden birisi de ellerimiz. Çevresel koşullara çok fazla maruz kalması sebebi ile el bakımına ekstra dikkat etmek gerekiyor. Hava kirliliği, iklim değişiklikleri derken su kirliliğinin de arttığı şehir hayatında, sürekli musluk suyuna maruz kalan ellerimiz zamanla kuruyor ve bu kuruluk kontrol altına alınmazsa çeşitli şikayetlere neden oluyor.

 • Teknolojinin Ellerin Üzerindeki Etkisini Biliyor musun?

  Teknolojinin artık avucumuzun içinde olması ile birlikte ellerimiz tüm parmak uçlarımızdan başlayarak radyasyona maruz kalıyor. Sabah uyandığında alarmı susturmak için ilk yaptığın şey telefonunun ekranına dokunmak değil mi? Sonrasında mailler, sevdiklerinle iletişim içinde kalmak için yapılan yazışmalar ve konuşmalar… Bunların hepsi ellerinde olumsuz etki bırakıyorlar.

 • Kuruyan Eller İçin Bakım Önerisi

  Kuru cilt tipine sahipsen, vücudun ile birlikte ellerin de oldukça fazla kuruyor olabilir. Kuru ellere sahip olman seninle birlikte ömür boyu taşıman gereken bir özellik değil aslında. Çünkü gün içinde ellerini nemlendirmek ve bakım yapmak çok kolay.

  Çantanda sürekli olarak taşıyacağın nemlendirici krem ile birlikte ellerinin kurumasını önleyebilirsin. Tek yapman gereken ellerin ufak bir kuruma belirtisi verdiğinde krem ile nemlendirmen!

  Kiehl'sın doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş el kremleri ile ellerini hem nemlendirebilir hem de yumuşacık olmasını sağlayabilirsin.

 • Shea Yağı ile Tanışmaya Hazır Ol!

  Shea yağından ilham alan Kiehl's kimyagerlerimiz, zeytin ağacı meyvesi içeren bir el kremi geliştirdiler. Kiehl's Richly Hydrating Scented Hand Cream, kuru ve çatlamış ellere bakım yaparken, pürüzsüz bir his sağlıyor.

  Shea yağı ve E vitamini içeren formülü ile yumuşaklık ve nem kazandırmasının yanında cildine rahatlık hissi sağlıyor.

 • Ellerin İçin Sevdiğin Kokuyu Seç ve Bakımına Başla!

  Kiehl'sın yıpranmış ve kuru eller için özel olarak geliştirdiği bitkisel kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş el kreminin birbirinden hoş çeşitlerinden dilediğini seç! Greyfurt, kişniş ve lavanta içeren formülü sayesinde sevdiğin koku ile birlikte ellerine yumuşaklığını geri kazandır.

2 ürün

 1. Ultimate Strength Hand Salve El Kremi
  Ultimate Strength Hand Salve El Kremi
  Rating:
  -1 %
  From: 175,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kuru ve yıpranmaya müsait eller için güçlü nemlendirici Daha fazla bilgi
 2. Scented Hand Cream
  Scented Hand Cream
  Rating:
  -1 %
  175,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Shea Yağı ve E Vitamini içeren nemlendirici el kremi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
El Kremleri
Nemlendirici el kremleri ile ellerine onarıcı ve nemlendirici bakım yap.