FİLTRELE
FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

El Kremleri

Nemlendirici el kremleri ile ellerine onarıcı ve nemlendirici bakım yap.

El Kremleri

Nemlendirici el kremleri ile ellerine onarıcı ve nemlendirici bakım yap.
Daha Fazla
 • El Kremleri

  Eller, yapılan meslek ve uğraş ne olursa olsun vücudun kuşkusuz en çok çalışan kısmı… Peki, bu yoğun emeklerinin karşılığında ellerin için sen neler yapıyorsun? Sürekli suya, kire, kimyasallara ve farklı hava sıcaklıklarına maruz kalan ellerin, şu an dikkatini çekmese bile nem eksikliğine dair tehlike alarmları veriyor olabilir. Ve bu ihtiyacı gidermediğin müddetçe, ellerinde ve tırnaklarında bakımsız bir görünümün yanı sıra yaşlanma belirtilerinin de hızla ortaya çıkması muhtemel... Kiehl’sın çok yönlü bakım sunan zengin formüllü el kremleri ile sen de bunun önüne geçmek için basit ama etkili bir adım atabilirsin!

 • El Kremi Ne İşe Yarar?

  El kremleri el yüzeyinin, avuç içlerinin, tırnak etlerinin ve tırnakların nem kazanmasına yardımcı olarak daha bakımlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda cilt ve tırnak yüzeyinde oluşturduğu koruyucu bariyer sayesinde, ellerin dış etkenlere karşı daha güçlü bir görünüme sahip olmasına da katkıda bulunuyor. Bu sayede tırnaklar ise esnek bir görünüm kazanarak kırılmalara karşı daha dayanıklı hale geliyor.

 • El Kremi Nasıl Kullanılır?

  El kreminin tüm deri ve tırnak yüzeyine uygun ölçüde nüfuz edebilmesi için en az bir nohut büyüklüğünde kullanılması gerekiyor. Önce ellerin üstü, ardından parmak uçları ve en son da avuç içlerinin nemlendirilmesi en ideal sıralamayı oluşturuyor.

 • El Kremi Ne Zaman Kullanılır?

  El kreminin her duş ve el yıkama sonrası temiz cilde uygulanması tavsiye ediliyor. Özellikle de soğuk havaların olumsuz etkisine karşı kış aylarında el kremi kullanımının ihmal edilmemesi gerekiyor.

 • El Kremi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  El kremleri, her şeyden önce ellerin daima yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Düzenli el kremi kullanımının orta ve uzun vadeli etkileri ise daha güçlü görünen tırnaklar, daha uzun süren manikür bakımı ve daha genç bir görünüm oluyor.

2 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ultimate Strength Hand Salve El Kremi
  Ultimate Strength Hand Salve El Kremi
  Rating:
  100 %
  From: 670,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kuru ve yıpranmaya müsait eller için güçlü nemlendirici Daha fazla bilgi
 2. Ultimate Strength Hand Salve El Kremi - Özel Tasarım
  Ultimate Strength Hand Salve El Kremi - Özel Tasarım
  Rating:
  0 %
  200 ml
  Kuru ve yıpranmaya müsait eller için güçlü nemlendirici
  Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı