Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen SPF 50 PA++++

İleri UVA/UVB Teknolojisi içeren Kirlilik Karşıtı Güneş Koruması

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
289,00
TL
 
  • 30 ml
  • 60 ml
Günlük, ince formülümüz cildinizi nemlendirirken, ileri güneş koruma ve kirlilik karşıtı teknolojisi ile UVA/UVB ışınlarına...
Günlük, ince formülümüz cildinizi nemlendirirken, ileri güneş koruma ve kirlilik karşıtı teknolojisi ile UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlar ve cilde hasar veren çevresel etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı olur. Nazik losyon, cildinizi yaşlanma işaretlerine karşı korumaya yardımcı olur. Hafif yapıdaki losyon kolayca emilir. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
Kullanım Talimatı: Sabahları günlük cilt bakım rutininizin son adımında uygulayın. Göz çevresiyle temasından kaçının. Teması halinde hemen durulayın.
Yorum yapan 2 kişiden 1 (%50) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Simge Neşşar İleri
Cinsiyet : Kadın
19 Eylül 2018 12:14
Rahat emilen ince formül :)
Geçtiğimiz yıllarda ürünü deneme boylarıyla denemiştim, bu sene yaz başında ise satın aldım. İlk denediğimden beri ince yapısı, kolay emilmesi ve denediğim diğer güneş kremlerine göre yüzümde kalın bir tabaka hissi bırakmamasını çok seviyorum. Teşekkürler.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yüzümde kalın bir tabaka hissi bırakmaması.
Busra Sacakli
Cinsiyet : Kadın
15 Eylül 2018 06:34
tam koruma
Güneş kremi adının hakkını veren hafif dokulu mükemmel koruma sağlayan yapışkan his bırakmayan çok severek kullandığım bir ürün.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Koruması

Brand - Banner