Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++

İnce yapılı SPF50 günlük güneş koruması

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
199,00
TL
  • 60 ml
Günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF50 faktörlü güneş koruma losyonu güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması...
Günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF50 faktörlü güneş koruma losyonu güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması (kırışıklık, sarkma, koyu lekeler) ve cilt kanserine karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Antioksidan özellikli E vitamini içeren formülümüz cildi nemlendirirken serbest radikallere karşı koruma sağlar. İçeriğindeki Fransız Kızıl Gülü özüyle güneşe maruz kalan tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve pürüzsüzleştirir.İnce yapılı formülümüz hafif dokusuyla hızlı ve kolayca emilir ve ciltte mat görünüm bırakır. Gün boyu nem sağlar.Hassas ciltler için test edilmiştir. Parfüm içermez. Komedojenik değildir.
Kullanım Talimatı Günlük cilt bakım rutininizin son adımı olarak uygulayın. Gün boyu güneşe maruz kalınan durumlarda, en az iki saatte bir yeniden uygulayın.
E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Fransız Kızıl Gülü

Fransız Kızıl Gülü, Rosa Gallica, UV ışınlarının sebep olduğu tahrişe karşı cildi yatıştırır.

Yorum yapan 10 kişiden 10 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Enes Özkendir
Cinsiyet : Erkek
16 Ocak 2017 23:29
Etkili fakat yağlı
normal-karma cilde sahipseniz bu ürün size ağır gelebilir bana ağır geldi.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
Gözen Çamkıran Cansu
Cinsiyet : Kadın
16 Ocak 2017 13:40
tek tercihim!
Kesinlikle mükemmel! Ek bir nemlendiriciye gerek duymadan sabah makyaj yapmayı tercih etmediğim günlerde temiz cildime uyguluyorum. Karma cilt tipine sahip olduğum için içeriğinde yağ olmaması özellikle tercihim.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
HANDE ŞAHİN
Cinsiyet : Kadın
12 Aralık 2016 08:58
ultra ligt
Ben her sabah corrective nemlendiriciyi yüzüme sürdükten 5 dakika sonra da ultra light kremini kullanıyorum çünkü içeriğinde 50 faktörlü koruma olduğundan düzenli olarak kullanıyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: cilde tazelik ve duruluk katıyor
gülsüm bolat
Cinsiyet : Kadın
22 Eylül 2016 16:34
sevdim
güneş kremi konusunda cok hassasım iyisi olsun isterim ben sevdim
Ürünün en sevdiğim özelliği: koruması yapısı
Silay Kıratlı
Cinsiyet : Kadın
11 Ağustos 2016 15:56
Harika bir ürün
İlk kez bu yaz hiç soyulmadan ve lekenmeden yandım, şiddetle tavsiye ediyorum, ben sadece yüzüme değil vücudumada sürdüm, eşit şekilde lekesiz bronzlaşmak harika, ayrıca harika bir makyaj bazı olduğu için kışında kullanmaya devam edeceğim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yağlı his bırakmaması ve sivilce yapmaması.
sinem yıldırım
Cinsiyet : Kadın
11 Temmuz 2016 01:22
Harika
Yoğun olmayan çok güzel bir güneş kremi. Hem Güneş'ten koruyor hem de çok güzel nemlendirme yapıyor. Makyaj altı olarak çok rahat kullanılabiliyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yağlı Bi his bırakmaması
mehtap mermer
Cinsiyet : Kadın
25 Mayıs 2016 12:20
Mükemmel
Karam cilt tipine sahibim. Yoğun bir krem değil, kullanımı çok kolay ve sonrasında beyaz leke, parlama ve yoğunlaşma yapmıyor. Fiyat olarak pahalı evet ama az miktar yeterli oluyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Beyaz leke, parlama yapmaması
Side Tüzün
Cinsiyet : Kadın
10 Mayıs 2016 10:56
İnanılmaz konforlu bir ürün, yok gibi!
Daha iyi bir güneş koruması yok! İncecik bir yapısı var, sürdükten sonra yüzünüzde adeta kayboluyor. Ne bir yağlanma, ne bir koku, ne bir ağırlık... Üzerine istediğim gibi rahatça makyaj da yapabiliyorum. Mükemmel bir ürün! Sayesinde her gün yüzümü güneşten koruyorum! Azıcık bir miktarı tüm yüzüme yettiği için de hiç bitmiyor! :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif, ince yapısı
Esin Seven
Cinsiyet : Kadın
08 Nisan 2016 15:49
vazgeçemeyeciğim bir ürün
Cilt için en zararlı faktörlerden biri güneş. Cildimi iyileştirmekten çok korumaya dikkat ettiğim için 50 faktörlü bu ürün ile rahatça güneşe çıkıyorum, ayrıca fondöten kullanmama da gerek kalmıyor. Üstelik bakım da yapıyor! Cildim korunurken iyileşiyor ve bakımlı da görünüyor daha ne isterim!
Ürünün en sevdiğim özelliği: 3 özellik bir arada
Elif ÇOLAKOĞLU
Cinsiyet : Kadın
04 Şubat 2016 14:30
Kullanışlı
Karma bir cilt yapısına sahibim ve SPF'li ürünler genelde cildime ağır gelir, ya da çok çabuk yağlanmasına sebep olur. Bu ürün cildimin dengesini bozmadı ya da ekstra yağlanmasına yol açmadı. Ayrıca kullandığım günlerde makyajımın daha kalıcı olduğunu fark ettim, makyaj bazı görevi gördüğünü de düşünüyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: