Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++
   Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

   Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

   Hassas ve akne eğilimli ciltler için geliştirilmiş SPF50 günlük güneş koruması

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    292,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 14 Kasım-16 Kasım
    • 50 ml
    Günlük, hafif dokuya sahip bu formülümüz mineral güneş filtresi ile UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar....
    Günlük, hafif dokuya sahip bu formülümüz mineral güneş filtresi ile UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Nazik, yağlı his bırakmayan losyon cildinizi güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanma işaretlerine (cilt lekeleri, kırışıklık ve çil) karşı korumaya yardımcı olur. Hafif dokudaki bu losyon kolayca emilir ve ciltte parlamaya sebep olmaz. E Vitamini ile zenginleştirilmiş formülü serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı cildin doğal korumasını destekler. Hassas ciltlere uygunluğu dermatologlar tarafından onaylanmıştır.
    Kullanım Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayın. Sabahları günlük cilt bakım rutininizin son adımı olarak uygulayın. Göz çevresinden kaçının. Göz ile temas etmesi durumunda hemen bolca su ile yıkayın.
    E Vitamini

    Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

    Titanyum Dioksit

    UVA ve UVB koruması sunan bir güneş kremi içeriği. Sıklıkla bir ürünün güneş koruma faktör sayısını arttırmak amacıyla diğer güneş kremi bileşenleriyle bir arada kullanılır.

    Yorum yapan 5 kişiden 4 (%80) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Meryem Y.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    25 Kasım 2018 23:30
    kiehlsın en iyi ürünlerinden biri olabilir
    Güneş koruyucum renkli olsun diyenlere muhteşem bir ürün.bu ürünü kullandığımdan beri fondoten veya pudra asla kullanmıyorum kapatıcılıgı düşük değil.ve aynı zamanda nem de veriyor sanki,öyle güzel dağılıyorki 3 damla tüm yüZe yetiyor ve haliyle uzun süre kullandım.kutusu bitti gibi oluyor ama bitmiyo geliyo da geliyo
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kapatıcılığı,güneş koruması ve kolay dağılması (herşeyi harika)
    24 Temmuz 2017 19:53
    Ürün güzel ama..
    Geçen sene Marmara Forum'daki Kiehl's mağazasındaki hanımefendinin tavsiyesiyle alıp 10 ay aralıksız kullandığım bu ürünü bittiği ve internet stokları da tükendiği için arkadaşımdan Capitol'deki mağazadan almasını rica ettim. İnternetten aldığımızda zaten bolca deneme boyuna sahip olduğumuz halde Capitol'deki hanımefendinin özellikle denemeyi arzu ettiğim kil maskesinin deneme boyunu vermeme yönündeki ısrarı hiç hoş olmamış, yakıştıramadım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Koruma faktörlerinin yüksek olması, hafif yapısı
    05 Nisan 2017 09:38
    Yağlı bir T bölgem olduğu için aldım
    Renkli bir güneş kremi olduğunu bilmeden aldım, fakat bu sorun değil. T bölgem yağlı olduğu için tercih ettim, fakat anlımda minik minik sivilceler çıktı. Fiyat açısından uygun bir ürün olmadığı için bu duruma çok üzüldüm. Bir süre daha kullanıp sivilcelerin devam edip etmediğini izleyeceğim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    31 Mart 2017 20:52
    Yağlı ciltler içim mükemmel bir ürün!
    Karmadan yağlıya dönük bir cildim var bu zamana kadar hangi güneş kremini kullandıysam hep sivilce yaptı, ürünü 3 haftadır kullanıyorum yüzümde tek bir tane sivilceye neden olmadı ve sürdükten sonra o bıraktığı his muhteşem, yumuşacık.. ürünün tek sevmediğim yanı ise kokusu ama zaten 5 dakika sonra kokudan eser kalmıyor benim için koku çok da önemli değil bir güneş kreminde.. bittikçe almaya devam edeceğim bir ürün, hayatımın güneş kremini buldum sanırım
    Ürünün en sevdiğim özelliği: sivilceye neden olmaması
    25 Mayıs 2016 11:29
    Tam aradığım ürün!
    Hassas bir cildim var ve yine satın aldığım için pişman olmadığım bir Kiehl's ürünü daha! İhtiyaçlarımı bu kadar karşılayacağını tahmin etmiyordum. Özellikle yaz aylarımın yeni vazgeçilmezi oldu.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlı bir his bırakmaması

    Brand - Banner