Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
Ultra Facial Overnight Hydrating Masque

Ultra Facial Overnight Hydrating Masque

Cildin su rezervlerini dolduran nem maskesi

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  320,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 23 Mayıs-25 Mayıs
  • 125 ml
  Yatmadan önce uygulandığında cildin su rezervini doldurur, nem kaybını engellemeye ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya...
  Yatmadan önce uygulandığında cildin su rezervini doldurur, nem kaybını engellemeye ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.
  Cildin nem dengesini korur.
  Kullanım Talimatı: Yatmadan önce temizlenmiş cilde uygulayın. 10 dakika sonra fazlalık olan doku ince bir tabaka olarak ayrılır. Yıkanmamalıdır. Gece boyunca cildinizde kalmasına izin verin. Sabah yüzünüzü normal olarak yıkayın. Haftada 1-2 kez ve neme ihtiyaç duyduğunuz koşullarda uygulayabilirsiniz.
  Buzul Proteini

  Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

  Çöl Bitkisi

  Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

  Bu ürüne yorum yapan 8 kişi bulunuyor
  Esra kuner k.
  Yaş : 35-44
  28 Mayıs 2020 22:43
  kaliteli nemlendirici
  Merhaba bu tarz yorumları hic yazmam ancak bu urun hak etti. Aşırı kuru cilt'e sahibim .Çok urun denedim.Bu kadar iyi etki edeni görmedim.Kesinlikle tavsiye ederim .ilk yüzünüze sürdüğünüz anda farkı göreceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim .
  Ürünün en sevdiğim özelliği: aninda nemlendirmesi
  nurdan e.
  21 Şubat 2020 01:22
  Harika Nemlendirme
  Karma cilt yapısına sahibim. Ancak özellikle kış aylarında alın bölgemde pul pul dökülme oluyor. Zaten ultra facial krem ile nemlendirme yapıyorum, ancak ekstra nem takviyesine ihtiyacım vardı. Yorumlara bakarak bu ürünü denemeyi istedim. Testerini aldım ve bir kullanımda gerçekten harika bir sonuç elde ettim. İkinci kullanıma kalmadan büyük boy sipariş verdim. Uzun süreli kullanımdan sonra da umarım aynı memnuniyetim devam eder. Kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün. Teşekkürler kiehls.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Nemlendirme Harikası
  Elif O.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Kadın
  05 Temmuz 2019 05:07
  Çok etkili
  Cildim çok kuru olduğu için NEM yüklemesi için almıştım. Anında etkili ve uzun sürede etkisini devam ettiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Kullanım sonrası cilde verdiği his ve anında etkisi
  10 Ocak 2017 15:06
  ÜRÜN ŞAHANE FAKAT...
  İlk kullandığım zamanlar gerçekten süper etki bırakıyordu dokusu bıraktığı yumuşaklık vs lakin 3-4 kullanmadan sonra yanmaya başladı cildim, çok bekletmediğim halde cildimde yanma meydana geliyor, normal mi bilmiyorum. Onun dışında güzel bir ürün.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Yumuşaklık
  20 Nisan 2016 18:35
  mükemmel nem deposu
  Benim burnumun kenarları sürekli kaşınır ve pul pul olur ayrıca damarlanma da var. bu ürünü tavsiye etti Ankara Gordion Avmdeki satış görevlisi iki günde bir normal rutinimi tamamladıktan sonra sürüp yatıyorum yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Pullanma zaten gitti de damarlanma da gitti benim için vazgeçilmez bir ürün seyehatlerde yanımda taşımak çok zahmetli oluyor sadece(malum ürün maksi boy).
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Vaatlerini yerine getirip daha fazlasını da yapması. Tam bir nem deposu.
  04 Nisan 2016 08:05
  Çok çok güzel!!
  Karma cilt yapısına sahibim. Yanak bölgem kuru. Sivilcelenmeye meyilli cildim var. Bu ürünü Kiehl's'ın kil maskesinden sonra kullanıyorum. Kil maskesinin verdiği hafif kuruluğun üstüne kullanıyorum ki cildim nemli kalsın. Çok ince bir tabaka sürüyorum. Sabah kalktığımda cildim yumuşacık oluyor. En güzel etkisi de benim kendi cildimde şu oldu, sivilce kızarıklıklarına iyi geldi. Kızarıklıkları yatıştırıyor ve sivilcelerin küçülmesine de kil maskesiyle kullanıldığında yardımcı oluyor. Beklenenden fazlası!!
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Çok iyi nemlendirme ve sivilce kızarıklarını alma
  03 Mart 2016 12:18
  Mükemmel nem
  Son zamanlarda cildim aşırı kurumuştu. Nemlendiriciler yeterli gelmiyordu. Bu ürün cildime çok iyi geldi. Maskeyi sürer sürmez, 10 dakikaya bile kalmadan, tamamen emiliyor. Bahsedilen tabaka bile kalmıyor yüzümde. Sabah cildim yumuşacık oluyor. Benim gibi çok kuruluktan şikayet eden varsa kesinlikle denemeli :)
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Mükemmel nem sağlaması
  08 Aralık 2015 09:20
  Hakkında anlatılanlar abartısız doğru!
  Kiehl's Buyaka mağazasındaki çok tatlı Kiehl's Müşteri Temsilcisinin önerisi üzerine Ultra Facial Cleanser ve Ultra Facial Toner ile birlikte edindiğim bir ürün. Sadece haftada bir (mutlaka temiz cilde) uygulamama rağmen etkisi ve nemlendirmesi harika. Bu maskeyi uyguladıktan sonra neredeyse nemlendirici kullanmama gerek kalmıyor.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Harika bir şekilde nemlendirmesi ve sabah kalkınca ciltte bıraktığı yumuşaklık hissi.
  Brand - Banner