Ultra Facial Oil-Free Toner
   Ultra Facial Oil-Free Toner

   Ultra Facial Oil-Free Toner

   Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan tonik

    142,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 17 Eylül-19 Eylül
    • 250 ml
    Ultra Facial Oil-Free Toner, ciltte ferahlık hissi bırakıp sağlıklı bir görünüm sunarken fazla yağı gözle görülür şekilde...
    Ultra Facial Oil-Free Toner, ciltte ferahlık hissi bırakıp sağlıklı bir görünüm sunarken fazla yağı gözle görülür şekilde azaltması için formüle edilmiştir. Cildi kurutmayan alkolsüz formülümüz, cildin ihtiyacı olan nemi almadan kalıntıları, kiri ve sebumu temizler. Hassas ciltlere uygun olan bu tonik cildi kurutmaz ve cildin pH dengesine uygundur. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Cildinizi temizledikten sonra, steril bir pamuğu tonikle ıslatın ve cildinize uygulayın. Göz çevresinden sakının.
    Buzul Proteini

    Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

    Çöl Bitkisi

    Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

    Salatalık Özü

    Salatalık bitkisinin meyvesinden çıkarılan salatalık özünün cilde katkıları çok eskilerden beri biliniyor; cildi ferahlatmaya ve cildin nem dengesini korumasına yardımcı olduğu da bilinmekte.

    Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    begüm dönmez
    Cinsiyet : Kadın
    22 Ocak 2019 00:24
    kurutmuyor
    Oil-free lotion ve temizleme jeliyle birlikte aldım ve gerçekten üçü de mükemmel. İçinde hiç yağ olmamasına rağmen kurutmuyor ki yanaklarım epey kurudur, alnım ise aksine çok yağlı ve ufak pütürler var, gerçekten cildime iyi geldi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmuyor

    Brand - Banner