Ultra Facial Oil-Free Lotion

Normalden yağlıya dönük ciltler için nemlendirici losyon

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
165,00
TL
 
  • 125 ml
Ultra Facial Oil-Free Lotion, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş hafif yapılı nemlendirici bir losyondur....
Ultra Facial Oil-Free Lotion, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş hafif yapılı nemlendirici bir losyondur. Cilt yüzeyindeki sebumu gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olurken, cildi parlamayan dengeli bir görünüme kavuşturur. Daha sağlıklı ve dengelenmiş cilt bariyeri için cilde gerekli olan nemi vererek, cildi dengeler. Parfümsüzdür.
Kullanım Talimatı: Yüzünüzü temizledikten ve tonikledikten sonra, gece gündüz ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz, Göz çevresinden sakının.
Buzul Proteini

Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

Çöl Bitkisi

Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Yorum yapan 2 kişiden 1 (%50) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
27 Aralık 2016 03:04
Normalden karmaya
Cildim normalden karmaya donuk ben bu kremi daha cok yazin kullaniyorum ince bir yapisi hemen emiliyor. Kis icin cildiniz kuruysa size istediginiz nemi vermeyebilir kislari. Ben oldukca menun kaldim benim yuzumde istedigim nemi bana veriyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: yapisi
05 Nisan 2016 11:46
Kalıntı bırakıyor
Ürünü 2 gün önce aldım. Çok heveslenerek kullanmaya başladım. Çok yağlı cildim olduğu için tercih ettiğim(görevli arkadaşın önerdiği) üründü. Sürerken yüzümde kalıntı bırakıyor. Tampon yaparak,yukarı doğru sürerek,parmaklarımda ritmik masajla sürmeyi denedim. Hepsinde aynı sorun oluyor. Yüzünde sanki peçete parçalamışım gibi kalıntılar Bırakıyor. Oldukça rahatsız edici. Aldığıma pişman oldun diyebilirim. Tonik,temizleyici ve göz altı kremlerinden memnun kalıcam gibi ama bu ürün maalesef benden eksi aldı verdiğim paraya üzüldüm.
Ürünün en sevdiğim özelliği:

Brand - Banner