Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Normalden yağlıya dönük ciltler için su bazlı nemlendirici krem

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
109,00
TL
  • 50 ml
  • 125 ml
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş yağsız, çabuk emilen bir nemlendiricidir....
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş yağsız, çabuk emilen bir nemlendiricidir.
Sebumu azaltır ve daha sağlıklı ve dengelemiş bir cilt bariyeri oluşturmaya yardımcı olur..
Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özü içeren bu eşsiz formül, cildin nemini tutmaya ve kuru hava koşullarından korumaya yardımcı olur.
Yağsız, parabensiz, parfümsüz ve renksizdir.
Kullanım Talimatı: Yüzünüzü temizledikten ve tonikledikten sonra, gece gündüz ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Göz çevresinden sakının.
Buzul Proteini

Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

Çöl Bitkisi

Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

Yorum yapan 11 kişiden 10 (%91) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Yağmur Tokça
Cinsiyet : Kadın
13 Ağustos 2017 10:36
Ürün hakkında kararsızım
Ürünü kullanıyorum tamam aslında bi şikayetim yok. Yapısı güzel, verdiği etki yaz ayında kullanılabilir ama kışın cildim yağlı olmasına rağmen yetersiz kalır gibime geliyor. Hem bi kıvamda tam da yağlı cildime uygun. Ama nedense bunu kullanmaya basladigimdan beri gün içinde öncesinde yaşamadığım bi parıltı yaşıyorum. Yani olması gereken sağlıklı görüntü bu muydu yoksa cildim ürünü kusuyor mu anlayamadım. Sabah da kalktığım da hic yaşamadığım seyi yaşamaya basladim. Yüzüm asiri yagli uyanıyorum. Yani ben önceden hic böyle bisey yaşamazdım. Kremden midir yoksa aynı serinin yıkama jelini kullanıyorum ondan midir bilmiyorum. Tek sevmedigim yani bu oldu. Bittikten sonra alir miyim bilmiyorum, belki Kiehl'sın başka ürünlerine bakabilirim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yapısı
SEYMA SEZGIN
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
13 Temmuz 2017 14:01
EĞER
BÜYÜK BOYUNU 4 AYA YAKIN KULLANDIM ÖZELLİKLE CİLDİNİZDE YAĞDAN DOLAYI OLUŞMUŞ GEÇMEYEN KÜÇÜK BEZECİKLER VARSA MUHAKKAK KULLANIN 1 HAFTA DOLMADAN ETKİSİNİ FARKEDECEKSINIZ.
Ürünün en sevdiğim özelliği: PÜRÜZSÜZ CİLT
dilara egüz
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
31 Mayıs 2017 13:46
Güzel
Karma bir cildim olduğu için Kiehl's mağaza çalışanının önerisi ile aldığım bu kremden oldukça memnunum. İçeriğinden de anlayacağınız gibi gerçekten çok saf bir yapısı var. Yüzüme kimyasal bir karışım sürüyor gibi hissetmiyorum. Cilde çok ferah bir nemlendirme sağlıyor. Ancak üründen nemlendirme dışında bir beklentiniz de olmasın.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
Pınar Türkoğlu
Cinsiyet : Kadın
16 Mart 2017 14:54
Yağlı Ciltler İçin İdeal
Yağlı ve sivilceye yatkın bir cildiniz varsa bu ürünü beğenebilirsiniz, sivilcelenmeye sebep olmadan yüzünüzü nemlendiriyor, kremin yapısı çok güzel, cilt kremi hemen emiyor, yüzünüzde ferah ve yumuşak bir his bırakıyor, genel olarak memnun kaldım fakat çok kuru olan ve kışın daha da kuruyan t-bölgemi nemlendirmek için yeterli olmadı, yaz aylarında kullanımı daha rahat olabilir diye düşünüyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yapısı ve cildi yağlandırmaması
Fatma nur Bingül
Cinsiyet : Kadın
16 Mart 2017 13:26
Çok memnunum
Başka bir krem yüzünden bozulan cildimi muhteşem yaptı. Gün geçtikçe nem e ihtiyacımı da azalttı. Yüzüm yağlıya dönük karma olmasına rağmen hiç yağlandırma da yapmadı, öneren herkese çok teşekkürler
Ürünün en sevdiğim özelliği: Nemi hapsetmesi
Cansu Bıcıl
Yaş : 18-24
Cinsiyet : Kadın
18 Ocak 2017 17:40
teşekkürler kiehl's
bu ürününü kullanana kadar hangi nemlendiriciyi kullandıysam cildimde yağlanma ve sivilcelenme yaptı. Kiehl's ın bu harika nemlendiricisini çok az miktarda sürmeme rağmen cildimi çok iyi nemlendirip pürüzsüz yaptı yağlanma ve sivilcelenme ise hiç olmadı.
Ürünün en sevdiğim özelliği: sivilce ve yağlanma yapmaması
Gizem Gizir
Cinsiyet : Kadın
26 Aralık 2016 17:44
başarılı
t bölgesinde yoğun bir yağlanma durumu olan bir cilt yapısına sahibim. ürün yağlanmayı gözle görülür bir şekilde dengeledi, cilt hızlı bir şekilde ürünü emiyor ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor ve yumuşatıyor. sadece kuru olan dudak çevremi nemlendirmekte yetersiz. yağlı ciltler için kesinlikle öneririm.
Ürünün en sevdiğim özelliği: yağı dengelemesi.
Nazlı Akbağ
Cinsiyet : Kadın
09 Aralık 2016 17:00
Yumusacik doku
Cildimde inanilmaz bir yumusaklik hissi var, ayrica sabah uyanddigimda cildim cok yagli olarak uyanmiyorum, denge super
Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu
nurdane şimşek
Cinsiyet : Kadın
26 Kasım 2016 16:03
etkili ama nemlendirmesi yetersiz
Karma bir cildim olduğu için sivilce ve parlama yapmayan bir nemlendirici ihtiyacım vardı. Bu nedenle nemlendirici alırken bu noktaları özellikle vurguladım. Kiehls danışmanı da bana bu nemlendiriciyi önerdi. Dediği gibi çabuk emiliyor, parlama ya da sivilce yapmıyor fakat sanırım özellikle kış ayları için nemlendirmesi yetersiz. En azından benim gibi yanak bölgeleri kuru olan bir cilt tipi için. Karma ciltler için yaz aylarında daha uygun bir nemlendirici olacağını düşünüyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: çabuk emilmesi
Burcu Akkaha
Cinsiyet : Kadın
16 Temmuz 2016 10:40
Memnun kaldım
Cildimde bölge bölge sivilcelenmeler oluyor. Bu yüzden onları kurtumak için salisilik asit içeren ürünler kullanıyorum. Bu da cildimin özellikle kuru olan bölgelerini daha da kurutuyor ve pul pul bir görüntü oluşuyor. Bir türlü cildim için doğru nemlendiriciyi bulamamıştım. Kiehl's mağazasındaki bayanjn tavsiyesiyle aldım ve memnun kaldım. Güzel nemlendiriyor, hemen emiliyor ve yüzde pürüzsüz bir his bırakıyor. Çok az bir miktarla bütün yüzünüzü nemlendirebiliyorsunuz. Bu da güzel bir artı. Tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu, az bir miktarla bütün yüzü iyi bir şekilde nemlendirmesi