Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Normalden yağlıya dönük ciltler için su bazlı nemlendirici krem

  259,00
  TL
  • 50 ml
  • 125 ml
  Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş, çabuk emilen bir nemlendiricidir. Sebumu...
  Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş, çabuk emilen bir nemlendiricidir. Sebumu azaltır ve daha sağlıklı ve dengelemiş bir cilt bariyeri oluşturmaya yardımcı olur. Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özü içeren bu eşsiz formül, cildin nemini tutmaya ve kuru hava koşullarından korumaya yardımcı olur. Parfümsüzdür.
  Kullanım Talimatı: Yüzünüzü temizledikten ve tonikledikten sonra, gece gündüz ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Göz çevresinden sakının.
  Buzul Proteini

  Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

  Çöl Bitkisi

  Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

  Bu ürüne yorum yapan 27 kişi bulunuyor
  Adile M.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  03 Aralık 2020 23:26
  Başarılı
  Benim yüzümün sadece T bölgesi yağlı, hangi kremi kulansaydım yüzümü kurutuyordu, bu krem harika, hafif nemlendirici etkisi gün boyu devam ediyor
  Şeyma Y.
  28 Haziran 2020 01:53
  Başarılı
  Ben bu ürünü yeni bitirdim çok hafif bir krem hemen emiliyor cilt tarafından makyaj bazı olarak da çok iyi olur tek sıkıntısı hassas bir cildiniz varsa çok önermiyorum eğer cildiniz kızarmış durumdayken yatıştırmak için sürerseniz yanma yapabilir biraz, bende öyle oldu fakat genel anlamda memnun kaldım tekrar alabilirim yağlı cilt için birebir
  Ürünün en sevdiğim özelliği: hafif yapısı dokusu yağsız oluşu
  Sude G.
  09 Haziran 2020 17:13
  karma ciltlerim ve jel formda ürün sevenlerin çok beğenceği bir ürün
  Başka nemlendiriciler denedim ama bu kadar güzel hafif yapılı yaz aylarında özellikle kullanmayı en sevdiğim nemlendirici
  Ürünün en sevdiğim özelliği: hafif yapılı olması
  Derya Dinçer Y.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Kadın
  08 Haziran 2020 16:12
  eh işte
  Kiehl's ile ilgili pek de memnun kalmadigim tek urun bu oldu. Yagli ve akneye meyilli cildim icin uygun olacagini dusunmustum ancak surdukten bir sure sonra cildim yag kusuyor ve parliyor. Zaten yuzume krem surmeyi pek sevmezdim, arada bir cildim nemsiz kalmasin diye kullaniyorum sadece.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: yagsiz olmasi
  Serpil D.
  Yaş : 35-44
  22 Mayıs 2020 14:11
  sivilceye meyilli ciltler dikkat !!
  Kötü bi yorum olarak anlaşılmasın ama benim gibi sivilcelenmeye meyilli bir cildiniz varsa mutlaka testerini kullanıp alın. 10 günlük kullanım sonucunda pıtır pıtır minik sivilcelerim oluştu. Ama ürünün dokusu yüzdeki hafifliği sevdim açıkcası. Sivilce sorunu olmayanlar severek kullanacaktır.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: hafifliği
  Oğuz B.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Erkek
  12 Mayıs 2020 11:18
  Süper nemlendirici!
  Kiehls'ın severek kullandığım tek nemlendiricisi. Cildim karma ve parlamaya meyilli. Asla parlama yapmıyor, doğal bir canlılık veriyor. Bu nemlendirici gercekten cildime inanılmaz iyi geliyor. Sürüldüğü an cildimin neme doyduğunu hissedebiliyorum.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Nemlendirmesi ve hafif olması
  Yeliz Ö.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  09 Mayıs 2020 12:22
  Karma&yağlı ciltler için doğru seçim
  Karmadan yağlıya dönük,akne ve sivilceye yatkın ve aşırı hassas bir cildim var.Benim gibi ciltlere uygun kremler genelde kurutuyor ve makyaj yapamıyordum.Bu ürün cildimi yağlandırmadı,akne&sivilce yapmadı ve hafif nemlendirici etkisi gün boyu etkisi devam ediyor.Makyaj altı çok güzel bir nemlendiricisi.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Jelimsi kıvamı
  Selin T.
  Cinsiyet : Kadın
  31 Mart 2020 06:08
  muhteşem bir ürün
  benim cildim karmadan yağlıya doğru ve bu güne kadar denediğim her nemlendirici bende sivilce yaptı. bu yüzden nemlendiriciler konusunda hep korkmuşumdur takiki bu ürün ile tanışana kadar gerçekten mükemmel bir ürün tek bir sivilce bile yapmadı aksine önledi. şu an 3. kutumu kullanmaktayım ve çok memnumum. eğer sizin de cildiniz akneye meyilli ise bunu gönül rahatlığyla kullanabirsiniz. ayrıca makyajın altına sürünce hem baz görevi görüyor hem de daha doğal durmasını sağlıyor.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: hem nemlendirip hem de makyajımı pürüzsüz yapması
  Yeşim A.
  26 Mart 2020 11:31
  Almaktan vazgeçemediğim ürün..
  Yağlı bir cildim olduğu için her zaman nemlendiricilerden kaçınmışımdır ancak kiehl’s mağazasına gittiğimde cildimin ihtiyacı olduğunu öğrendim ve bu ürünle tanıştım.Şimdiyse favori cilt ürünüm.Çok memnunum.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilde anına nüfuz edip ciltte yağlı bir his bırakmaması ve anında cildi yumuşacık yapması.
  ELİF U.
  Cinsiyet : Kadın
  22 Haziran 2019 09:36
  Favori Nemlendiricim
  Bu ürünü bir mağaza çalışanının tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve çok sevdim. T bölgem yağlı, yanaklarım kuru bir yapıya sahip olmasına rağmen her iki bölgeyle de çok iyi uyum sağladı. Makyaj öncesinde baz olarak da kullanıyorum. Çok hafif ve ince bir dokusu var ama cildimi çok iyi nemlendiriyor.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: İnce yapıda olması ve iyi nemlendirme etkisi

  Ultra Facial Oil Free Gel Cream 

  Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özü içeren formülü ile su bazlı bir nemlendirici krem olan Ultra Facial Oil Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için nemlendirme desteği sağlıyor. Yağsız olan formülü cildi nemlendirirken, sebumu azaltıyor ve dengelenmiş bir cilt bariyeri oluşumuna yardımcı oluyor. Etkisini 24 saat sürdüren bu nemlendirici krem, jel formu ile kayganlık hissi yaratmadan cilt tarafından hemen emiliyor..

  Yağlı Ciltler İçin Su Bazlı Nemlendirici Kullanımının Önemi 

  Yağlı ciltler de neme ihtiyaç duyuyor. Fakat yağlı ciltlerde sebum üretimi fazla olduğu için cildin yağ dengesini korumak gerekiyor. Ciltte yağ dengesi korunmadığında, parlak bir görünüm ve gözeneklerin tıkanması gibi durumlar yaşanabiliyor. Bu yüzden yağlı ciltlerin, normal nemlendirici kremler yerine, su bazlı nemlendiricileri tercih etmesi, cildin yağ dengesini koruması için büyük önem taşıyor.

  Su Bazlı Nemlendirici Ultra Facial Oil Free Gel Cream’in Cildine Faydaları 

  ● Hafif dokusu ile cilt tarafından hemen emiliyor.

  ● Yüzdeki sebumu azaltıyor ve yağsız formülü ile nemi hapsediyor.

  ● Daha sağlıklı ve dengelenmiş bir cilt görünümü sunuyor.

  ● 24 saat süren nemlendirme etkisi ile cildin gün boyu ferah hissetmesini sağlıyor.

  Çöl Bitkisi ve Salatalık Özünün Nemlendirici Gücüyle Tanış!

  Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özü içeren bu eşsiz formüle gelin yakından bakalım.

  ●    Buzul Proteini
  Cildi pürüzsüzleştirir ve nemsizliğe karşı koruma sağlar. Ciltteki su kaybını önlemeye yardımcı olur.

  ●    Çöl Bitkisi
  Çölde yetişen bu bitkinin köklerinde uzun süre nem etkisini koruyan potasyum bulunur. Bu sayede hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etki sunar.

  ●    Salatalık Özü
  Nem desteği sağlar.

  Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Gel Cream’i Nasıl Kullanacağım? 

  1. Tonik ile cildini temizledikten sonra mercimek tanesi büyüklüğünde kremi, göz çevresi hariç, yüzüne ihtiyaç duydukça, aşağıdan yukarıya doğru, dairesel hareketlerle uygulayabilirsin.

  Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Gel Cream’i Ne Zaman Kullanmalıyım?

  ● Temiz cilde sabah ve akşam kullanıma uygundur. Gün içinde ihtiyaç duydukça da kullanabilirsin. 

  Kiehl’s Rutinim 

  Yağlı bir cilde sahip isen su bazlı Ultra Facial Oil Free serisinden Ultra Facial Oil Free Cleanser ve Ultra Facial Oil Free Lotion’ı da bakım rutinine eklemeni öneriyoruz. Kremden önce cildine uygulayacağın temizleyici ile cilt yüzeyindeki fazla yağı temizlerken; losyon yardımı ile de cildinde sebum dengesini sağlayabilirsin.


  Brand - Banner