Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

   Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

   Normalden yağlıya dönük ciltler için su bazlı nemlendirici krem

    169,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 22 Temmuz-24 Temmuz
    • 50 ml
    • 125 ml
    Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş, çabuk emilen bir nemlendiricidir. Sebumu...
    Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, normalden yağlıya dönük ciltler için formüle edilmiş, çabuk emilen bir nemlendiricidir. Sebumu azaltır ve daha sağlıklı ve dengelemiş bir cilt bariyeri oluşturmaya yardımcı olur. Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özü içeren bu eşsiz formül, cildin nemini tutmaya ve kuru hava koşullarından korumaya yardımcı olur. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Yüzünüzü temizledikten ve tonikledikten sonra, gece gündüz ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Göz çevresinden sakının.
    Buzul Proteini

    Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

    Çöl Bitkisi

    Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

    Yorum yapan 14 kişiden 12 (%86) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    dilara içmez
    Cinsiyet : Kadın
    11 Mart 2019 12:46
    süper
    ben bu ürünü henüz dün satın almış olup sadece 2 kere kullansam da kendisine aşık oldum.normalde jel yapılı kremlerden hep kaçınmışımdır.çünkü hangi markanın jel yapılı kremini kullandıysam inanılmaz bir sivilce sorunuyla karşılaştım.normalde cildim çok hassas lekeli ve dönem dönem sivilceli.ama bu krem henüz bir sivilce yapmadı.cildi anında nemlendiriyor ve çok kolay emiliyor.eğer sivilceye yatkın bir cildiniz varsa kesinlikle bir şans verin.ben küçük boyunu denemek amacıyla satın aldım ama sanırım bittikten sonra büyük boynu satın alacağım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kolay emilimi
    10 Ocak 2018 09:47
    teşekkürler
    Onlarca başarısız denemeden sonra istediğimi buldum yağlı yapıya dönük cildim hem nemleniyor hem parlamıyor ☺️
    Ürünün en sevdiğim özelliği: parlaklık vermemesi
    14 Aralık 2017 14:54
    başarılı
    karma ve hassas bir cildim var. genelde nemlendirici krem seçmekte çok zorlanıyorum. çünkü, ya yağlandırıyor ya da nemlendirmiyor. ancak bu üründe 2. kutunun sonuna geldim ve yine sanırım Ultra Facial Oil-Free Gel Cream alacagım. hem hafif hem nemlendirmesi iyi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: hafifliği
    13 Ağustos 2017 10:36
    Ürün hakkında kararsızım
    Ürünü kullanıyorum tamam aslında bi şikayetim yok. Yapısı güzel, verdiği etki yaz ayında kullanılabilir ama kışın cildim yağlı olmasına rağmen yetersiz kalır gibime geliyor. Hem bi kıvamda tam da yağlı cildime uygun. Ama nedense bunu kullanmaya basladigimdan beri gün içinde öncesinde yaşamadığım bi parıltı yaşıyorum. Yani olması gereken sağlıklı görüntü bu muydu yoksa cildim ürünü kusuyor mu anlayamadım. Sabah da kalktığım da hic yaşamadığım seyi yaşamaya basladim. Yüzüm asiri yagli uyanıyorum. Yani ben önceden hic böyle bisey yaşamazdım. Kremden midir yoksa aynı serinin yıkama jelini kullanıyorum ondan midir bilmiyorum. Tek sevmedigim yani bu oldu. Bittikten sonra alir miyim bilmiyorum, belki Kiehl'sın başka ürünlerine bakabilirim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Yapısı
    13 Temmuz 2017 14:01
    EĞER
    BÜYÜK BOYUNU 4 AYA YAKIN KULLANDIM ÖZELLİKLE CİLDİNİZDE YAĞDAN DOLAYI OLUŞMUŞ GEÇMEYEN KÜÇÜK BEZECİKLER VARSA MUHAKKAK KULLANIN 1 HAFTA DOLMADAN ETKİSİNİ FARKEDECEKSINIZ.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: PÜRÜZSÜZ CİLT
    31 Mayıs 2017 13:46
    Güzel
    Karma bir cildim olduğu için Kiehl's mağaza çalışanının önerisi ile aldığım bu kremden oldukça memnunum. İçeriğinden de anlayacağınız gibi gerçekten çok saf bir yapısı var. Yüzüme kimyasal bir karışım sürüyor gibi hissetmiyorum. Cilde çok ferah bir nemlendirme sağlıyor. Ancak üründen nemlendirme dışında bir beklentiniz de olmasın.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    16 Mart 2017 14:54
    Yağlı Ciltler İçin İdeal
    Yağlı ve sivilceye yatkın bir cildiniz varsa bu ürünü beğenebilirsiniz, sivilcelenmeye sebep olmadan yüzünüzü nemlendiriyor, kremin yapısı çok güzel, cilt kremi hemen emiyor, yüzünüzde ferah ve yumuşak bir his bırakıyor, genel olarak memnun kaldım fakat çok kuru olan ve kışın daha da kuruyan t-bölgemi nemlendirmek için yeterli olmadı, yaz aylarında kullanımı daha rahat olabilir diye düşünüyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Yapısı ve cildi yağlandırmaması
    16 Mart 2017 13:26
    Çok memnunum
    Başka bir krem yüzünden bozulan cildimi muhteşem yaptı. Gün geçtikçe nem e ihtiyacımı da azalttı. Yüzüm yağlıya dönük karma olmasına rağmen hiç yağlandırma da yapmadı, öneren herkese çok teşekkürler
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Nemi hapsetmesi
    18 Ocak 2017 17:40
    teşekkürler kiehl's
    bu ürününü kullanana kadar hangi nemlendiriciyi kullandıysam cildimde yağlanma ve sivilcelenme yaptı. Kiehl's ın bu harika nemlendiricisini çok az miktarda sürmeme rağmen cildimi çok iyi nemlendirip pürüzsüz yaptı yağlanma ve sivilcelenme ise hiç olmadı.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: sivilce ve yağlanma yapmaması
    26 Aralık 2016 17:44
    başarılı
    t bölgesinde yoğun bir yağlanma durumu olan bir cilt yapısına sahibim. ürün yağlanmayı gözle görülür bir şekilde dengeledi, cilt hızlı bir şekilde ürünü emiyor ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor ve yumuşatıyor. sadece kuru olan dudak çevremi nemlendirmekte yetersiz. yağlı ciltler için kesinlikle öneririm.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağı dengelemesi.

    Brand - Banner