Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser

   Ultra Facial Oil-Free Cleanser

   Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan temizleyici

    155,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 06 Nisan-08 Nisan
    • 150 ml
    Ultra Facial Oil-Free Cleanser cildi daha dengeli bir görünüme sokan, cilt yüzeyindeki fazla yağı belirgin şekilde azaltan...
    Ultra Facial Oil-Free Cleanser cildi daha dengeli bir görünüme sokan, cilt yüzeyindeki fazla yağı belirgin şekilde azaltan çabuk köpüren bir temizleyicidir. Cilt yüzeyindeki kirleri ve sebumu derinlemesine temizler ve daha dengeli bir görünüm sağlar. Çöl bitkisi (Imperata Cylindrica) ve Limon Meyvesi Özleri ile cildi soymadan ve aşırı kurutmadan temizleyerek canlandırır. Hassas ciltlere uygundur. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Temiz parmak uçlarınızla, yüzünüze ve/veya boynunuza, yukarı ve dışarıya doğru, dairesel bir hareketle, hafifçe masaj yapın. Ilık su ile yıkayarak tamamen giderin. Sabah ve/veya gece kullanın. Göz çevresine uygulamayınız.
    Buzul Proteini

    Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

    Çöl Bitkisi

    Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

    Limon Özü

    Limon doğal meyve asitlerince zengindir. Cildi tazelemeye ve saça da hoş bir parlaklık katmaya yardımcı olur.

    Yorum yapan 10 kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Hande nur Ş.
    Yaş : 18-24
    Cinsiyet : Kadın
    29 Haziran 2019 10:55
    muhteşeem !!
    ürünü bir aydır düzenli kullanıyorum cildim karma yüzümdeki yağlanmayı çok güzel bir şekilde alıyor sivilcelerin önüne geciyor ve tertemiz bir his veriyor yıkarken gıcır gıcır oluyor cildiniz bu etkisi çok güzel ve kurutmuyor kesinlikle tavsiye ederim tekrar alacagımm
    Ürünün en sevdiğim özelliği: etkisi
    Dilek Ö.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    18 Haziran 2019 14:11
    çok iyi
    Genel olarak kullandığım ürünlerden çok memnunum, çok sivilce çıkaran biriydim yağlı cildim vardı ama 2 yıldır kiehls ürünlerini düzenli kullandım şimdi çok aydınlık ve sivilcesiz yüzüm var, gerçekten tüm ürünleri çok iyi çok fazla ürün kullandım memnun kalmadığım bir ürün bile yok. şuanda bu ürünü mesela sadece makyaj yaptığım günler temizlemek amaçlı kullanıyorum ve yetiyor, teşekkürler kiehls... birazda indirim yapılsa fena olmaz hani :))
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmaması ve gözeneklerime iyi gelmesi
    Dalya Nice T.
    08 Nisan 2019 19:27
    Tavsiye ederim fakat birkaç eksisi var
    Ufacık bir parçası bile çok köpürüyor. Yüzü çok olmasa da biraz geriyor. Kokusu biraz sabuna benziyor. Dokusu mükemmel özellikle de köpürdükçe sonra çok güzel oluyor. Yüzü kesinlikle tahriş etmiyor, kurumaya ya da yağlanmaya yol açmıyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu
    begüm d.
    Cinsiyet : Kadın
    22 Ocak 2019 00:22
    Kurutmuyor ve iyi temizliyor
    Ürün hiç yağ içermiyor, alırken kurutur mu diye tereddütte kaldım ancak hiç kurutmadı ve iyi temizliyor. Yanaklarım normalde kurudur ancak yanaklarımda da bir kuruluk yapmadı. Alnım yağlı ve ufak pütürcükler var, sivilce yapmadı. Gerçekten tavsiye ederim, özellikle oil-free lotion ile kullanıldığında etkisi daha da güzel.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmadan temizlemesi
    Meltem K.
    Cinsiyet : Kadın
    02 Aralık 2018 21:41
    Mükemmel
    3.alışım... Karma ciltlerin kullanabileceği en iyi yüz temizleyicisi.Sivilcelenmenin önüne geçiyor yüzdeki yağı gerçekten temizliyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Yıkadıktan sonraki etki
    19 Ocak 2018 17:57
    çok memnunum
    cildim karamel hem çok hassas ‘ çeneme hep sivilce çıkıyor ‘ doktora gittim veren kreminde cildimi yaktı ve sonuç alamadım’ Laroche pussay yüz yıkama jelinde sevip kullandım ama sivilce için faydasını göremedim’ bu yüz yıkama jelinde etkisini gördüm sivilcelerimi arandırdı yeni sivilce uçları çıkmadı’ dün aknele cilt için nemlendiricisini aldım bügün elime ulaştı ‘ kısacası bu ürün parasına değiyor’
    Ürünün en sevdiğim özelliği: sivilceleri arandırıyor
    26 Aralık 2016 09:48
    mükemmel
    1 haftada gözle görülür sonuç aldım. yüzümde büyük ve kırmızı-mor renk arası sivilceler vardı ve hergün düzenli kullanım sonucu sivilcelerim küçüldü ve renkleri açıldı. Blue Astringent Herbal Lotion ile beraber kullanıyorum
    03 Mayıs 2016 13:22
    Aknesiz Bi' Hayat !!
    Efsane haline geldi benim için, olmazsa olmazım ve yanında verilen deneme ürünleride öylee !!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Sivilcelerle savaşması
    09 Mart 2016 12:36
    Sivilcesiz cilt
    2 kez alıyorum karma ve yağlı ciltler için piyasadaki en iyi temizleyici düzenli 1 y kullanım sonrası yüzümde 1 tane sivilce bile kalmadı en az 5 arkadaşım da tavsiyem uzerine aldı çok memnunlar yanlız belirtmek isterim makyaj temizleyicisi değil yüz temizleyicisi^
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Verdiği temizlik hissi
    16 Aralık 2015 18:29
    etkili
    Günün kirinden ve makyajından arınmak, arada bir çıkan sivilcelere hızlı çözüm sağlamak istiyorsanız bu ürünü tavsiye ederim. normal, yağlı ve karma ciltler için uygun, kuru ciltlerde daha fazla kurumaya neden olabilir. en güzelide paraben içermemesi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: temizlendiğinin hiisedilmesi

     Ultra Facial Oil Free Cleanser 

    Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan bu temizleyici ile cildindeki sebum dengesini kontrol altına alabileceğin bir bakım seni bekliyor. Çabuk köpüren bu temizleyici, cildini daha dengeli bir görünüme sokuyor. Çöl bitkisi ve limon meyvesi özleri içeren formülü ile cildine bakım yapan ürün, cilt yüzeyindeki faza yağı da belirgin şekilde azaltıyor. 

     Yağsız ve Dengeli Bir Cilt Görünümü İçin Temizleyici Kullanmanın Önemi 

    Yağlı cildin en büyük problemi olan parlama sorunu için cilt bakımında kullanılan ürünlere özen göstermek gerekiyor. Kullanacağın nemlendirici, yağ bazlı değil; su bazlı ürünlerden oluşmalı. Ayrıca bu noktada yağlı cilde uygun temizleyicileri de bakım rutinine eklemende fayda var. Temizleyiciler ile ciltteki fazla yağı ve kiri temizleyebilir, cildinin daha dengeli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsin. 

    Ultra Facial Oil Free Cleanser’ın Faydaları

    ● Normalden yağlıya dönük ciltleri, daha dengeli bir görünüme kavuşturuyor.

    ● Cildi aşırı kurutmadan cilt yüzeyindeki sebumu ve kirleri temizliyor.

    ● Çöl bitkisi ve limon meyvesi içeren özü ile arındıran ve canlandıran bir bakım sunuyor.


    Çöl Bitkisinin Canlandırıcı Gücünden Gelen Etkili Formül

    Cildi yoğun bir şekilde arındıran ve yağ dengesini sağlayan bu benzersiz formülün gücü, çöl bitkisinden geliyor. Başta çöl bitkisi olmak üzere, formülündeki diğer içerikler ise şu şekilde; 

    Çöl Bitkisi
    Deniz canlılarının fosillerinden oluşan bu içerik de cildin yumuşak bir şekilde arınmasına yardımcı oluyor. 

    Buzul Proteini
    Antarktika’dan elde edilen bu bileşen, özellikle ciltte nemsizlik problemi olanlar için kullanılır. 

    Limon Özü
    Limonun kendisi, meyve asitlerince zengin olduğu için cilt bakımında da etkisi son derece büyüktür. Meyve ve uçucu yağdan elde edilen özleri (kabuğu) Cildi aydınlatmada ve canlı bir görünüme kavuşturmada etkilidir.

    Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Cleanser’ı Nasıl Kullanacağım?

    1. Bir miktar ürünü parmak uçlarına döküp, göz çevresi hariç yüzüne ve boynuna dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. 
    2. Ardından ılık su ile yıkayarak ürünü cildinden temizlemelisin. 
    3. Gözler ile temas halinde bol su ile yıkamalısın. 

    Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Cleanser’ı Ne Zaman Kullanacağım?

    Ürün, sabah ve akşam kullanıma uygundur.

    Kiehl’s Rutinim

    En iyi etki için bu ürünü, Ultra Facial Oil Free ürün ailesinden Ultra Facial Oil-Free Gel Cream  ve Ultra Facial Oil Free Toner ile birlikte kullanmanı tavsiye ediyoruz. Ciltteki sebumu azaltan bu krem ve tonik  cildin nemini tutmaya ve kuru hava koşullarından korumaya yardımcı olur.

    Brand - Banner