Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser
   Ultra Facial Oil-Free Cleanser

   Ultra Facial Oil-Free Cleanser

   Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan temizleyici

    139,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 22 Temmuz-24 Temmuz
    • 150 ml
    Ultra Facial Oil-Free Cleanser cildi daha dengeli bir görünüme sokan, cilt yüzeyindeki fazla yağı belirgin şekilde azaltan...
    Ultra Facial Oil-Free Cleanser cildi daha dengeli bir görünüme sokan, cilt yüzeyindeki fazla yağı belirgin şekilde azaltan çabuk köpüren bir temizleyicidir. Cilt yüzeyindeki kirleri ve sebumu derinlemesine temizler ve daha dengeli bir görünüm sağlar. Çöl bitkisi (Imperata Cylindrica) ve Limon Meyvesi Özleri ile cildi soymadan ve aşırı kurutmadan temizleyerek canlandırır. Hassas ciltlere uygundur. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Temiz parmak uçlarınızla, yüzünüze ve/veya boynunuza, yukarı ve dışarıya doğru, dairesel bir hareketle, hafifçe masaj yapın. Ilık su ile yıkayarak tamamen giderin. Sabah ve/veya gece kullanın. Göz çevresine uygulamayınız.
    Buzul Proteini

    Antarktika’dan elde edilen buzul proteinleri kuruluğa karşı koruma sağlar.

    Çöl Bitkisi

    Çöl bitkisi Impereta Cylindrica kuru, aşırı tuzlu ortamlarda yetişir. Dünyadaki birçok çölde, özellikle Avustralya’nın iç bölgelerinde serpilir. Köklerinde yüksek yoğunlukta mevcut olan potasyum sayesinde hızlı ve kalıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Avustralya yerlilerinin yüksek tuz ihtiva eden bu çöl bitkisini geçmiş yüzyıllar boyu tuz yerine kullandığına inanılır. Bu bileşen, hasatla birlikte bitkinin kökünden çıkarılır.

    Limon Özü

    Limon doğal meyve asitlerince zengindir. Cildi tazelemeye ve saça da hoş bir parlaklık katmaya yardımcı olur.

    Yorum yapan 7 kişiden 5 (%71) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    begüm dönmez
    Cinsiyet : Kadın
    22 Ocak 2019 00:22
    Kurutmuyor ve iyi temizliyor
    Ürün hiç yağ içermiyor, alırken kurutur mu diye tereddütte kaldım ancak hiç kurutmadı ve iyi temizliyor. Yanaklarım normalde kurudur ancak yanaklarımda da bir kuruluk yapmadı. Alnım yağlı ve ufak pütürcükler var, sivilce yapmadı. Gerçekten tavsiye ederim, özellikle oil-free lotion ile kullanıldığında etkisi daha da güzel.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmadan temizlemesi
    Meltem Kıyançiçek
    Cinsiyet : Kadın
    02 Aralık 2018 21:41
    Mükemmel
    3.alışım... Karma ciltlerin kullanabileceği en iyi yüz temizleyicisi.Sivilcelenmenin önüne geçiyor yüzdeki yağı gerçekten temizliyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Yıkadıktan sonraki etki
    19 Ocak 2018 17:57
    çok memnunum
    cildim karamel hem çok hassas ‘ çeneme hep sivilce çıkıyor ‘ doktora gittim veren kreminde cildimi yaktı ve sonuç alamadım’ Laroche pussay yüz yıkama jelinde sevip kullandım ama sivilce için faydasını göremedim’ bu yüz yıkama jelinde etkisini gördüm sivilcelerimi arandırdı yeni sivilce uçları çıkmadı’ dün aknele cilt için nemlendiricisini aldım bügün elime ulaştı ‘ kısacası bu ürün parasına değiyor’
    Ürünün en sevdiğim özelliği: sivilceleri arandırıyor
    26 Aralık 2016 09:48
    mükemmel
    1 haftada gözle görülür sonuç aldım. yüzümde büyük ve kırmızı-mor renk arası sivilceler vardı ve hergün düzenli kullanım sonucu sivilcelerim küçüldü ve renkleri açıldı. Blue Astringent Herbal Lotion ile beraber kullanıyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    03 Mayıs 2016 13:22
    Aknesiz Bi' Hayat !!
    Efsane haline geldi benim için, olmazsa olmazım ve yanında verilen deneme ürünleride öylee !!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Sivilcelerle savaşması
    09 Mart 2016 12:36
    Sivilcesiz cilt
    2 kez alıyorum karma ve yağlı ciltler için piyasadaki en iyi temizleyici düzenli 1 y kullanım sonrası yüzümde 1 tane sivilce bile kalmadı en az 5 arkadaşım da tavsiyem uzerine aldı çok memnunlar yanlız belirtmek isterim makyaj temizleyicisi değil yüz temizleyicisi^
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Verdiği temizlik hissi
    16 Aralık 2015 18:29
    etkili
    Günün kirinden ve makyajından arınmak, arada bir çıkan sivilcelere hızlı çözüm sağlamak istiyorsanız bu ürünü tavsiye ederim. normal, yağlı ve karma ciltler için uygun, kuru ciltlerde daha fazla kurumaya neden olabilir. en güzelide paraben içermemesi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: temizlendiğinin hiisedilmesi

    Brand - Banner