Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Ultra Facial Krem & Avokado Göz Kremi ile Günlük Nem İkilisi Seti

Kiehls'ın favori nem ikilisinden oluşan set; Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy),  Ultra Facial Cream (50 ml - Orijinal Boy)
769,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
stokta mevcut
SKU
3605972713483

Ultra Facial Krem & Avokado Göz Kremi ile Günlük Nem İkilisi Seti

Kiehls'ın favori nem ikilisinden oluşan set; Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy),  Ultra Facial Cream (50 ml - Orijinal Boy)

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Cildinin günlük nem ihtiyacı için favori Kiehl's ikilisi bir arada! Avokadolu göz kremi ve Ultra Facial nemlendiriciden oluşan setimizi çok seveceksin! Setin içerisindeki ürünler: Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy),  Ultra Facial Cream (50 ml - Orijinal Boy)
Faydaları
Creamy Eye Treatment with Avocado: Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! Ultra Facial Cream: Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Creamy Eye Treatment with Avocado:Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın!Kiehl's İpucu:Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! Ultra Facial Cream:Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar