Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Ultra Facial Cream ile Nemli ve Aydınlık Cilt Seti

Tüm Cilt Tipleri
Ultra Facial Cream (28 ml): Midnight Recovery Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml):   Daily Reviving Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml)
239,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 01-11-2021
stokta mevcut
SKU
8690595153148

Ultra Facial Cream ile Nemli ve Aydınlık Cilt Seti

Tüm Cilt Tipleri

Ultra Facial Cream (28 ml): Midnight Recovery Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml):   Daily Reviving Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml)

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Ultra Facial Cream ile Nemli ve Aydınlık Cilt Setimiz, cildini nemlendirirken canlı bir görünüm isteyenlere gece & gündüz bakımını bir arada sunuyor! Ultra Facial Cream (28 ml): Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Midnight Recovery Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml): %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan serumumuz, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler. 1 numaralı müşteri favorimiz cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar. Daily Reviving Concentrate (Seyahat Boy - 4 ml): Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendiren yüz serumu. Antioksidan koruması ile cildin gün boyu canlı ve enerjik görünmesine yardımcı olur.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı
Ultra Facial Nemlendiriciyi Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.
Nemli ve aydınlık bir cilt için öncesinde gündüzleri Daily Reviving Concentrate, geceleri Midnight Recovery Concentrate uygulayın. 3 damla ürünü avuç içinizde ısıttıktan sonra tampon hareketlerle yanaklarınıza, ardından alın ve T bölgesine uygulayın.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar