%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Ultra Facial Cream ile Nemlendirme & Temizleme Tanışma Seti

Nem rutini için nemlendirici & temizleyiciden oluşan ikili tanışma seti
149,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-05-2022
stokta mevcut
SKU
8690595165325

Ultra Facial Cream ile Nemlendirme & Temizleme Tanışma Seti

Nem rutini için nemlendirici & temizleyiciden oluşan ikili tanışma seti

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?

Cildine uygun nemlendirme rutinini keşfetmek için mini nem ikilisi ile tanış! Setin içindeki ürünler: Ultra Facial Cream (14 ml), Ultra Facial Cleanser (30 ml)

Ultra Facial Cream (14 ml): #1 numaralı nemlendiricimiz. Efsane nemledirici hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Ultra Facial Cleanser (30 ml): Bu nazik temizleyici, cildi doğal yağlarını yok etmeden derinlemesine temizlemek ve makyajı çıkarmak için şekerden elde edilen ve köpüren glukozid maddesi ile özel olarak formüle edilmiştir. Normal, normalden kuruya dönük ve kuru ciltler için uygundur. Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı gibi etkili doğal içeriklerle nazik formülümüz, fazla yağı, kiri ve kalıntıları temizler. Cildin doğal bariyerini korumak için pH dengesi sağlanmıştır. Dermatologlar tarafından test edilmiştir
Faydaları

Ultra Facial Cream: Yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için 24 saat süren bir nem desteği sağlıyor. Ultra hafif dokusu cilt tarafından kolayca emiliyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan içeriği cildin en kuru bölgelerini dahi nemlendirerek 2.3 kat daha nemli bir cilt sunuyor.

Ultra Facial Cleanser: Cildin normal ya da kuruya dönük bir yapıdaysa, cildinin doğal pH dengesini koruyacak ürünler kullanman gerekiyor. Nemlendirici etkili Ultra Facial Cleanser, dermatologlar tarafından test edilmiştir. Skualan, kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı gibi etkili doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilen hafif yapısı, cildi nemlendirip yumuşatmaya yardımcı oluyor.

İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Ultra Facial Cleanser'ı Temiz parmak uçlarına az bir miktar uygulayın ve ıslak yüze, göz çevresi hariç, yukarı doğru ve dairesel hareketlerle hafif masaj yapın. İyice durulayın veya nemli bir bezle temizleyin. Göz çevresine uygulamayınız. Sonrasında Ultra Facial Cream ile cildinizi nemlendirin.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar