Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque
   Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

   Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

   Cilde anında aydınlık ve canlılık kazandıran maske

   Stokta VarTahmini Teslimat Tarihi: 09 Aralık-11 Aralık
   299,00
   TL
    • 100 ml
    Doğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır.Ciltteki...
    Doğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır.Ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki eder.Cilt onarımını destekler ve cilde sağlıklı, enerjik ve canlı bir görünüm kazandırır.İçeriğindeki Zerdeçal özleri genel cilt görünümünü

    düzenlemeye yardımcı olurken Kızılcık Çekirdekleri cildi arındırır ve canlandırır.

    Kullanım Talimatı: Temiz cilde görülebilir bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 5-10 dakika kadar bekleyin. Ilık suyla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak yavaşça temizleyin. Yumuşak bir havluyla kurulayın. Göz ile teması durumunda hızlıca su ile temizleyin. Haftada en fazla 3 kere kullanılması önerilir.
    Kızılcık

    Antioksidan özelliği olan bir içeriktir. Kızılcık çekirdekleri cildi arındırmaya yardımcı olur. Yenilenmiş, canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

    Zerdeçal

    Antioksidan özelliğiyle bilinir. Tarihte cilde canlı bir görünüm kazandırmak ve cilt kusurlarının görünümünü azaltmak amacıyla kullanılmıştır.

    Yorum yapan 13 kişiden 12 (%92) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Damla G.
    Cinsiyet : Kadın
    09 Şubat 2019 01:33
    Anında yenilenmiş bir cilt
    İzmir Optimum kiehl's mağazası danışmanlarından Gamze hanımın tavsiyesi ile tester ürününü kullandım ve sonuç harika. Temizlenmiş, ferahlamış, tazelenmiş bir cilt. Düzenli olarak kullanılması gerektiğini düşündüğüm bir ürün. En kısa zamanda satın alacağım. Kiehl's ailesine tesekkürler.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ciltte bıraktığı tazelenmiş hissi
    Sinem B.
    Cinsiyet : Kadın
    11 Aralık 2018 02:02
    maskelerin efendisi
    İlk kullanımda bile bu kadar etkili başka bi ürünle henüz tanışmadım.cildim çok hassas olmasına rağmen hiç bir kızarıklık vs yapmadı t bölgemle ilgili sorunları tek seferde söktü attı gerçekten şaşkınım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: t bölgemdeki siyah nokta sorununu tek seferde etkili bir şekilde çözmüş olması
    Sinem B.
    Cinsiyet : Kadın
    11 Aralık 2018 02:02
    maskelerin efendisi
    İlk kullanımda bile bu kadar etkili başka bi ürünle henüz tanışmadım.cildim çok hassas olmasına rağmen hiç bir kızarıklık vs yapmadı t bölgemle ilgili sorunları tek seferde söktü attı gerçekten şaşkınım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: t bölgemdeki siyah nokta sorununu tek seferde etkili bir şekilde çözmüş olması
    05 Ocak 2018 01:39
    Çabuk ve etkili sonuç
    Maskenin anında etki edip cildinizi ilk kullanımdan hemen sonra bile kadife gibi pürüzsüz bir hale getirmesi sizin maskeyle aşk yaşamanıza yetiyor da artıyor bile. Ki birde benim gibi sebebi belli olmayan alerjiler yüzünden cildiniz kızarıp kaşınıyorsa ve bu maske de bunu tetiklemiyorsa kendisini ayakta alkışlayabilirsiniz bile,evet. Tek tavsiyem eğer sizin de benimkine benzer endişeleriniz varsa maskeyi maksimum değil de minimum süre cildinizde bekletmeniz. Ne olur ne olmaz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Aninda etki
    03 Ekim 2017 17:07
    Tam Boyunu Alacağım
    Ürünün bir kez tester'ını deneme şansım oldu ve tam boyunun stoklara girmesini bekliyorum. Mükkemmel bir arındırma, aydınlık ve pürüzsüzlük bırakıyor, bu arada kullandığım en etkili maske olabilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Temizlik hissi ve aydınlık
    21 Temmuz 2017 12:14
    Mucizeee....!
    BU MASKEYE,KESİNLİKLE BİR ŞANS VERMENİZ GEREKİYOR!DÜZENLİ KULLANIMDA,CİLT'İN DOKUSU,GÖZENEKLERİMİN DAHA SIKI OLDUĞUNU,CİLDE KADİFEMSİ BİR DOKU VERMESİNİ BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM'BEN TESTER ÜRÜN ALDIM'ŞİMDİ GİDİP ORİJİNAL BOYUNU ALACAĞIM.KİEHL'HER ÜRÜNÜNÜN OLDUĞU GİBİ YİNE TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYOR!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: UYGULA SONRASI,CİLDE VERDİĞİ,PÜRÜZSÜZ,KADİFEMSİ HİSSETTİRMESİ !
    24 Mayıs 2017 11:59
    harika
    Ürünü yüzünüze sürdüğünüz zaman ilk andan itibaren yüzünüzü sıkılaştırdığını , yıkadıktan sonra ise o berraklığı inanılmaz hissediyorum çok memnun kaldım. Mümkün olsa hergün kullanırım . Bu ürün bitince Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque bunu kullanmaya başlayacağım ama tester ı yok :(
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cildi berrak yapması
    07 Mayıs 2017 14:50
    Yorgun/Stresli cildin saniyede çözümü!
    Bir üniversiteli olarak sınav haftaları ya da hormonal dönemler sonucu sürekli yorulan, asla yeterli enerjisi olmayan bir cilde sahibim. Bu maskeyi silerken cildimin yorgunluk ve stres kalıntılarını da teker teker attığımı hissediyorum. Bir maske heveslisi olarak çok fazla nem ve enerji maskesi denemiş olmama rağmen bu maskenin yapabildiklerini yapabilen maske satın almamıştım, çok memnunum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Siler silmez etkilerini fark edebilmem
    03 Mart 2017 09:32
    Harika
    İlk denemede bile değişikliği fark etmek mümkün, kesinlikle tavsiye ederim. Üstelik uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün bitmiyor :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildi yumuşacık ve canlı yapması
    24 Şubat 2017 15:42
    Fevkalade
    Kiehl's ile deneme ürünleri sayesinde tanıştım. İlk olarak yüz temizleme ürününü aldım. Uzun zamandır cildime iyi gelecek bir maske ararken bu ürünü güzel yorumlara güvenerek aldım ve dün ilk defa kullandım. Sonuç kesinlikle harika:)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildi pırıl pırıl yapması ve sıkılaştırması

    Brand - Banner