FAVORİ FORMÜLLERİMİZLE TANIŞTIN MI?

En sevilen formüllerimizle tanışmak ve cilt bakım rutinini oluşturmak için sınırlı sayıdaki cilt bakım setlerimizi keşfet!

Tanışma Seti 1

Yeni başlayanlar için cilt bakımı: temizleme, nemlendirme ve yumuşacık dudaklar!
Ultra Facial Cleanser, Ultra Facial Cream ve Lip Balm #1’dan oluşan tanışma setimizdeki Ultra Facial Cleanser’ın nazik formülüyle cildini derinlemesine temizleyebilir, sonrasında 1 numaralı nemlendiricimiz Ultra Facial Cream ile 24 saat boyunca etkili bir nemlendirme sağlayabilirsin. İkonik formülümüz Lip Balm #1 ile dudaklarına vitamin dolu bir bakım sağlayarak cilt bakımını taçlandırabilirsin.

Gözenek Bakım Seti

Amazon beyaz kili içeren Rare Earth serimizle gözenek görünümüne elveda!
Gözenek Bakım Setimizdeki müşterilerimizin favorisi Rare Earth kil maskemiz ve Rare Earth yüz temizleme jelimiz sayesinde gözenek görünümünü azaltan bir bakım rutinine kavuşabilirsin. Çok sevilen avokadolu göz kremimiz ile göz çevrenin ihtiyacı olan yoğun nemi sağlayarak bakımını tamamlayabilirsin.

Favori Maskeler Seti

Bakım rutininde maskelerden vazgeçemeyenlerden misin? Müşteri favorisi maskelerimizden oluşan setimizde Avokadolu nem maskemizle cildini beslerken cildinin ihtiyacı olan nem bakımını yapabilir, Zencefil yaprağı içeren gece maskemizle cildini sıkılaştırabilir, Zerdaçal içeren canlandırıcı Turmeric & Cranberry Seed maskemizle cildine enerji katıp solgun, donuk görünüme savaş açabilirsin.

Tanışma Seti 2

Yeni başlayanlar için cilt bakımı: temizleme, nemlendirme ve yumuşacık dudaklar!
Ultra Facial Cleanser, Ultra Facial Cream ve Aromalı Lip Balm #1’dan oluşan tanışma setimizdeki Ultra Facial Cleanser’ın nazik formülüyle cildini derinlemesine temizleyebilir, sonrasında 1 numaralı nemlendiricimiz Ultra Facial Cream ile 24 saat boyunca etkili bir nemlendirme sağlayabilirsin. İkonik formülümüz Lip Balm #1’ın mango aromalı formülü ile dudaklarına vitamin dolu bir bakım sağlayarak cilt bakımını taçlandırabilirsin.

Temel Bakım Seti

En sevilen formüllerimizle bakım rutininin temel adımlarını oluştur!
Müşteri favorisi Avokadolu göz kremimiz ile göz çevreni derinlemesine nemlendirirken, Ultra Facial Cleanser’ın nazik ama etkili formülüyle cildini derinlemesine temizleyebilirsin. Gözenek bakımın için ise Amazon beyaz killeri içeren yumuşacık formülüyle Rare Earth kil maskemiz vazgeçilmezin olacak.

Brand - Banner