Superbly Restorative Body Oil

Yüz, vücut ve saç için çok amaçlı canlandırıcı kuru yağ

282,00
TL
 
  • 200 ml
Yüz, vücut ve saç için çok amaçlı canlandırıcı kuru yağımız, antioksidanlarla ve esansiyal yağ asitleri ile zenginleştirilmiş...
Yüz, vücut ve saç için çok amaçlı canlandırıcı kuru yağımız, antioksidanlarla ve esansiyal yağ asitleri ile zenginleştirilmiş Fas kökenli Argan Yağı ve doğal yollardan elde edilen yumuşatıcı özler içerir.
Bu formül, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlarken cildin ve saçların pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.
Cilde uygulandığında hemen emilen kuru yağ, ipeksi bir his bırakır ve cildin görünümünün ve dokusunun iyileştirilmesine yardımcı olur.
Bu benzersiz, çok yönlü formül saça uygulandığında, kırılmış saç uçlarının pürüzsüz görünmesine ve hasar görmüş saçın görünümünü onarmaya yardımcı olur.
Kullanım Talimatı Cildi temizledikten sonra uygulayın. Saçlar için elinize bir miktar yağ alın ve ovalayarak saça yedirin.
Argan Yağı

Adil ticaret sertifikalı. Fas’ta bir kadın kooperatifi tarafından argan ormanındaki ağaçların yemişlerinden çıkarılan bu özel yağ, antioksidan özelliğine sahiptir.

E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı çekirdeklerinden çıkartılan ve E vitamini deposu olan kayısı çekirdeği yağı.

Susam Yağı

Susam tohumlarından elde edilen rafine bir nemlendirici yağ.

23 Kasım 2016 17:58
Superbly restrotivw body oil
Vücut için oldukça güzel bir nemlendirici, yağlı bir hissi bırakmıyor ve hemen emiliyor. ancak saçta kullanıldığı zaman yağlı bir görüntü bırakıyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Vücutta hızlı emilmesi

Brand - Banner