Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream
   Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream

   Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream

   Parfümsüz, nazik, terlemeye karşı koruyucu krem deodorant

    122,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 20 Ekim-22 Ekim
    • 50 ml
    • 75 ml
    Cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir, 24 saat boyunca ter ve kokuya karşı koruma sağlar.
    Koltuk altı terlemesini düzenleyerek...
    Cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir, 24 saat boyunca ter ve kokuya karşı koruma sağlar.
    Koltuk altı terlemesini düzenleyerek içeriğindeki mikro boyuttaki kurutucu moleküller ile kaılntı bırakmadan yüksek emicilik sağlar.
    Başta portakal, limon ve keten tohumu özleri içeren benzersiz bileşenler koltuk altı tüylerini yumuşatarak daha pürüzsüz ve kolay epilasyon / tıraş sağlar.
    Kullanım Talimatı: Ergonomik aplikatörümüzü kullanarak az miktarda kremi doğrudan temizlenmiş koltuk altı bölgesine sürün ve eşit şekilde dağıtın.
    Propilen Glikol

    Nemlendirici işlevi gören bir madde.

    Alüminyum Klorohidrat

    Hafif ancak etkili bir alüminyum tuzu; en sık kullanılan terleme önleyici bileşen.

    Güvercin Ağacı

    Güvercin ağacı, Hamamelis Virgiana bitkisinin yaprakları ve kabuğundan elde edilen bir öz içerir. Geleneksel olarak böcek ısırıklarının, küçük kesikler ve sıyrıkların topikal tedavisinde kullanılan bu madde, arındırıcı, yumuşatıcı özellikleri ve serbest radikallere karşı etkili olması nedeniyle cilt bakımı ürünlerinde yaygın biçimde kullanılır.

    Yorum yapan 4 kişiden 3 (%75) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    ELİF UÇAR
    Cinsiyet : Kadın
    22 Haziran 2019 09:58
    Hafif Doku
    Bu krem deodorantı her gün duştan sonra, bezelye tanesi büyüklüğünde kullanıyorum.Yaklaşık iki aydır daha yarısını bile bitirmedim ki bazı günlerde, günde iki kere kullanıyorum. Çok ince ve hafif bir dokusu var, belirgin bir kokusu yok. Çabuk kuruyor ve gün içinde varlığını hiç hissetmiyorum. Kıyafetlerimde hiç leke yapmıyor ve gün boyu doğal kuruluk hissini koruyor. Buna rağmen kış aylarındaki performansından çok memnunken, yoğun spor yaptığım ya da çok hareketli olduğum günlerdeki performansının daha yüksek olmasını isterdim. Yine de gün içinde hafif ve ferah hissettirmesini, kıyafetlerimde hiç iz yapmamasını, tenimle uyumlu olmasını çok sevdiğim için kullanmaktan memnunum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif Hissettirmesini
    Esen Özge Çeker
    23 Şubat 2019 03:09
    mutlaka deneyin.
    Buraya yorum yazmak isteyecek kadar memnun kaldigim bir ürün :) Sürekli stick deneyip kullanamayıp attığım diğer markalardan dağ olurdu. En sonunda bu ürünü duyup aldım krem olması sürüm kolaylığı bıraktığı etki çok başarılı. Siyah ve beyaz tshirt ten başka bişey giymeyen ben icin tshirtletimi kurtaran ürün oldu. Gerçekten leke bırakmaması benim icin en önemli yanı.Ve fiyat performans acısından kesinlikle değer diyorum uzun süreli kullanılıyor insanın parası boşa gitmiyor.Denemeye çekinen varsa mutlaka alsın pişman olmaz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: beyaz ve siyah tshirtlerimi kurtarması ! :)
    Yüsra Kaya
    Cinsiyet : Kadın
    19 Kasım 2018 18:41
    hayatım boyunca kullandığım en iyi ürün
    Bu urun bence kiehls in gelmiş geçmiş en iyi ürünü olabilir. Ben ne spreyler kullandımda ne kremler kullandım da bunun kadar etkilisini görmedim belki abartıyor diyorsunuzdur ama ben bu ürünü kullandığımda ne işle uğraşıyor olursam olayım asla ter kokmuyorum. Üründen sadece nohut tenesi kadar alıyorum ve bütün gün idare ediyor . Ayrıca ürünün ml i gayet ideal uzun süre dayanıyor
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ter kokusuna karsı savaşması
    22 Şubat 2016 10:29
    Tavsiye edilir
    Deodorant konusunda yüzü gülmemiş biri olarak, Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream, 3. kutuya geçiş yaptığım ilk deodorant olarak kişisel tarihime geçmeye hak kazandı:) Diğer deodorantların vermiş olduğu kuru, nefes aldırmayan daraltıcı hissi yerine, bu ürünü kullandığınızda cildinizin nefes aldığını ve rahatladığını hissediyorsunuz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu ve nefes aldırıcı özelliği

    Brand - Banner