Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Göz çevresi için süper akıllı bakım serumu

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  465,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 29 Haziran-01 Temmuz
  • 15 ml
  Yaşlanmanın belirgin izlerine karşı 5’i bir arada bakım sunan süper akıllı göz serumumuz, toparlar, sıkılaştırır,...
  Yaşlanmanın belirgin izlerine karşı 5’i bir arada bakım sunan süper akıllı göz serumumuz, toparlar, sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve göz çevresini canlandırarak gözü çevresinin şeklini onarır.

  Güçlü içerikleriyle göz çevresine 360 derece bakım yaparak göz şeklinde ve büyüklüğünde belirgin düzelme sağlar. 4 hafta sonunda gözler %42 oranında daha açık görünür. Göz doktorları tarafından hassas gözlerin kullanımı için test edilmiştir. Parfümsüzdür.

  Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam yüzük parmağınızla göz çevrenize nazikçe uygulayın. Gözün iç tarafından başlayarak göz altı kemiğiniz boyunca dışarıya ve yukarıya doğru tampon hareketlerle önce göz altınıza daha sonra da gözünüzün üzerine uygulayınız. Göz pınarına getirmeyin.
  Cilt Aydınlatıcı Mineraller

  Mineraller topraktan veya sudan elde edilmektedir. Kiehl’s ürünlerinde kullandığımız aktif mineraller arasında demir oksitler, mika ve bizmut oksiklorür sayılabilir.

  Sodyum Hiyalüronat Dolgu Kürecikleri

  Hiyalüronik dolgu kürecikleri düşük moleküler ağırlığa sahip hiyalüronik asitlerin bir karışımından meydana gelir. Bu kürecikler tarafından üst derinin yüzey katmanlarında yakalanan yüksek miktardaki su, küreciklerle temas eder etmez şişmelerini sağlamaya yardımcı olarak bir nemlendirme işlevini tetikler.

  Bu ürüne yorum yapan 7 kişi bulunuyor
  Büşra G.
  Yaş : 35-44
  30 Ocak 2021 21:26
  tavsiye etmiyorum
  kesinlikle tavsiye etmiyorum, morluklarımda en ufak bir değişiklik olmadı, ayrıca nemlendirme özelliği hiç yok hatta kuru bir tabaka oluşturuyor. herhangi bir canlılık parlaklıkta olmadı. bu kadar para vermeye değen bir ürün değil maalesef.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: göz altında kuru bir tabaka oluşturması
  puya sevi m.
  Yaş : 25-24
  11 Temmuz 2020 23:59
  mucizevi
  bu zamana kadar piyasadaki en pahalı ürünlerde dahil bu ürünün 3 günde yaptığını yapamadı... 2hafta olacak ince çizgiyi geçtim mor halkalarım ve hafif düşük göz kapağımdan eser yok 2.sipariş veriyorum... hakikaten mucizevi... dipnot:buzdolabında tutuyorum sabah akşam sürüyorum kapatıcı sürmeden çıkmayan ben artık tarih oldu...
  Ürünün en sevdiğim özelliği: muhteşem dokusu var
  İpek İ.
  Yaş : 45-54
  Cinsiyet : Kadın
  05 Ocak 2020 21:31
  Etkisi çok iyi
  Kiehl's Mağazası (Gordion AVM/Ankara) müşteri temsilcisi Şeyda Evcice Hanım sayesinde, uzun süredir merak ettiğim Kiehl's ürünlerinden ilk defa satın aldım. Kendisine içtenliğinden ve bilinçli yönlendirmelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Göz altlarım, iyice hassaslaşmış ve alerjik yapım yüzünden de yıpranmış, şişmiş durumdaydı. Şeyda Hanım'ın önerisiyle aldığım Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum'u inanın sadece beş kez kullandım ve şu anda aldığım sonuca ben bile inanamıyorum! Bu yüzden de, hemen yorum yazmak istedim. Yıpranmış, yorgun görüntü ve şişlikler oldukça azaldı. En ufak bir alerjik reaksiyon oluşmadı. "Ücreti fazla olan ürünlerden her zaman iyi verim alınır" diye bir gerçeklik olmadığından, satın alma konusunda epeyce tereddüt yaşamıştım ancak ürünün gerçekten iyileştirici etkisi olduğunu görmek beni çok memnun etti.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Faydasını çabuk göstermesi...
  arzu u.
  Cinsiyet : Kadın
  27 Şubat 2019 15:19
  Çok iyi!
  Makyaj altına biraz zor oluyor ama 15-20 dk gibi beklerseniz sonrası çok iyi tavsiye ederim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Nem
  02 Haziran 2018 23:18
  harika!!!!
  Goz kremimden önce kullanmis olduğum bu serum da daima rutinimde olacak. Gerçekten sonuç alabildiğim tek marka . Cildine uygun tüm ürünlerinı düzenli kullanıyorum ve çok çok memnunum. Sadece düzenli kullanmak önemli. Capitol avm de ki bayan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. Gerçekten deneyim guler yüz çok önemli.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: performans
  29 Ağustos 2016 12:42
  Makyaj altında sorun oluyor
  Gece kullanım için çok iyi sabah çok fresh bir hisle uyanıyorum fakat gündüz makyaj altında sorun yaratıyor, kapatıcımı dağıtmakta zorluk çekiyorum, pullanma yaratıyor.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Sürdüğüm anda etki ettiğini hissediyorum
  12 Şubat 2016 12:50
  Makyaj yapmayacaksanız gayet güzel bir göz kremi
  Bu ürünün deneme boyunu kullandım, akşam yatarken gayet güzel etki sağlıyor güne güzel gözlerle uyanıyorsunuz ancak gündüz kullanımda makyaj altında sorun yaratıyor; üzerine kapatıcı sürmeye çalıştığımda pul pul görüntüye neden oluyor.O nedenle performans açısından gündüz etkisini gözlemleyemedim.
  Brand - Banner