Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
   Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
   Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
   Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

   Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

   Göz çevresi için süper akıllı bakım serumu

    309,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 17 Eylül-19 Eylül
    • 15 ml
    Yaşlanmanın belirgin izlerine karşı 5’i bir arada bakım sunan süper akıllı göz serumumuz, toparlar, sıkılaştırır,...
    Yaşlanmanın belirgin izlerine karşı 5’i bir arada bakım sunan süper akıllı göz serumumuz, toparlar, sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve göz çevresini canlandırarak gözü çevresinin şeklini onarır.

    Güçlü içerikleriyle göz çevresine 360 derece bakım yaparak göz şeklinde ve büyüklüğünde belirgin düzelme sağlar. 4 hafta sonunda gözler %42 oranında daha açık görünür. Göz doktorları tarafından hassas gözlerin kullanımı için test edilmiştir. Parfümsüzdür.

    Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam yüzük parmağınızla göz çevrenize nazikçe uygulayın. Gözün iç tarafından başlayarak göz altı kemiğiniz boyunca dışarıya ve yukarıya doğru tampon hareketlerle önce göz altınıza daha sonra da gözünüzün üzerine uygulayınız. Göz pınarına getirmeyin.
    Cilt Aydınlatıcı Mineraller

    Mineraller topraktan veya sudan elde edilmektedir. Kiehl’s ürünlerinde kullandığımız aktif mineraller arasında demir oksitler, mika ve bizmut oksiklorür sayılabilir.

    Sodyum Hiyalüronat Dolgu Kürecikleri

    Hiyalüronik dolgu kürecikleri düşük moleküler ağırlığa sahip hiyalüronik asitlerin bir karışımından meydana gelir. Bu kürecikler tarafından üst derinin yüzey katmanlarında yakalanan yüksek miktardaki su, küreciklerle temas eder etmez şişmelerini sağlamaya yardımcı olarak bir nemlendirme işlevini tetikler.

    Yorum yapan 4 kişiden 3 (%75) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    arzu uysal
    Cinsiyet : Kadın
    27 Şubat 2019 15:19
    Çok iyi!
    Makyaj altına biraz zor oluyor ama 15-20 dk gibi beklerseniz sonrası çok iyi tavsiye ederim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Nem
    02 Haziran 2018 23:18
    harika!!!!
    Goz kremimden önce kullanmis olduğum bu serum da daima rutinimde olacak. Gerçekten sonuç alabildiğim tek marka . Cildine uygun tüm ürünlerinı düzenli kullanıyorum ve çok çok memnunum. Sadece düzenli kullanmak önemli. Capitol avm de ki bayan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. Gerçekten deneyim guler yüz çok önemli.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: performans
    29 Ağustos 2016 12:42
    Makyaj altında sorun oluyor
    Gece kullanım için çok iyi sabah çok fresh bir hisle uyanıyorum fakat gündüz makyaj altında sorun yaratıyor, kapatıcımı dağıtmakta zorluk çekiyorum, pullanma yaratıyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Sürdüğüm anda etki ettiğini hissediyorum
    12 Şubat 2016 12:50
    Makyaj yapmayacaksanız gayet güzel bir göz kremi
    Bu ürünün deneme boyunu kullandım, akşam yatarken gayet güzel etki sağlıyor güne güzel gözlerle uyanıyorsunuz ancak gündüz kullanımda makyaj altında sorun yaratıyor; üzerine kapatıcı sürmeye çalıştığımda pul pul görüntüye neden oluyor.O nedenle performans açısından gündüz etkisini gözlemleyemedim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:

    Brand - Banner