2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Super Multi-Corrective Cream 50 ml - Özel Tasarım

Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi. 
630,00 TL
BOYUT
50 ml
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 02-12-2021
Stok mevcut değil
SKU
3605972620446

Super Multi-Corrective Cream 50 ml - Özel Tasarım

Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi. 

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Super Multi-Corrective Cream Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlandı.Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık karşıtı ürünler oldukça önem taşıyor. Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici kremin belirli bir yaş sonrası yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olması gerekiyor. İşte bu yüzden cildin bir çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan süper akıllı bir bakım kremi ile karşındayız. En görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu bakım kremi ile daha genç görünen bir cilt seni bekliyor. Cildi sıkılaştırıp toparlayan bu bakım kremi ile pürüzsüz bir cilt görünümü artık hayal değil!
Faydaları

• Toparlanmış gibi bir görünüm verir, pürüzsüzleştirir, cilt dokusunun görünümünde gelişme, sıkılaşmış ve cilt tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlar, parlaklığı arttırır ve daha genç görünen bir cilt için elastikiyet hissi kazandırır.  • İnce çizgi ve kırışıklıklar, sıkılık kaybı, cilt tonu eşitsizliği ve mat görünüm dahil yaşlanmanın temel gözle görülür belirtilerinin görünümünü hedefler.  • Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 
Deneyenlerin:*  %94’ü daha sıkı ve elastik bir cilt hissettiğini,  %96’sı daha gelişmiş cilt dokusu hissettiğini,  %90’ı daha lift edilmiş gibi cilt görünümü,  %92’si daha eşitlenmiş cilt tonu görünümü,  %90’ı daha ışıltılı bir cilt görünümü,  %92’si kırışıklık görünümünde gelişme,  %92’si boyun bölgesinin görünümünde gözle görülür gelişme gözlemlediğini belirtmiştir. 
*Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım
İçerikler
Chaga Mantarı

"Süper Mantar" olarak da bilinen Chaga Mantarı, bağışıklık artırıcı antioksidan özellikleriyle bilinir. Daha sağlıklı görünen bir cilt için cilt tonunu eşitlemeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur.

Phytomimetik A Vitamini

İçeriğimiz, daha rafine ve pürüzsüz bir cilt için kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltmaya ve cildin yüzeyini yenilemeye yardımcı olur.

ProxylaneGX

Formülümüz dahilinde, bu patentli yaşlanma karşıtı molekül, daha sıkı görünen bir cilt için cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar