Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream

Super Multi-Corrective Cream

Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi. 

  580,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi 01 Şubat-03 Şubat
  • 50 ml
  Çok yönlü anti-aging cilt bakım kremimiz yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunar! Super Multi-Corrective Cream'in formülü ile...
  SMCC/ SSS
  Çok yönlü anti-aging cilt bakım kremimiz yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunar! Super Multi-Corrective Cream'in formülü ile cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırın, pürüzsüzleştirin, cilt tonunu ve dokusunu eşitleyin, cilde toparlanmış görünüm verin, parlaklığı ve elastikiyeti arttırın. Yaşlanma karşıtı kremimiz, ince çizgi ve kırışıklıklar, elastikiyet kaybı, cilt tonu ve doku eşitsizliği dahil 7 önemli görünür yaşlanma belirtisini azaltmak için çok hedefli bir yaklaşım sunar. Formülümüzde, Phytomimetic A Vitamini, ProxylaneGX ve Chaga Mantarı üçlüsü, süper güçlü bir etki için bir arada kullanılmıştır. Yaşlanma karşıtı bu krem, ciltteki elastikiyet hissini arttırırken, gözle görülür şekilde yüz ve boyundaki ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır ve cilt tonunu eşitler. Daha sıkı, toparlanmış ve genç görünen bir cilt için parlaklığı arttırır.  

  Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam, temiz cilde, eşit miktarda uygulayınız. Cildinize eşit miktarda uyguladığınızdan emin olmak için, kremden nokta büyüklüğünde bir miktarı; yanak, alın ve çene bölgenize, yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Kremin daha etkin sonuç vermesi için, boyun bölgenize de uygulayın.

  Bu ürüne yorum yapan 5 kişi bulunuyor
  Büşra G.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  21 Aralık 2020 12:08
  Yüzümde hassasiyet yarattı.
  Aldığım ürünlerin yanında çanta boyu hediye olarak gelmişti. İyikide standart boyunu almamışım. ir kaç kullanımdan sonra yüzümde kırmızı kırmızı sivilcemsi pütürcükler oluşmaya başladı. Deneme boyunu kullanmadan sakın büyük boyunu almayın derim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: YOK
  İdil K.
  Yaş : 35-44
  24 Kasım 2020 19:08
  Alerjik reaksiyon
  Ben de önceden severek kullandığım ürün neden artık yüzümü yakıyor diyordum. İçeriğinin değiştiğini bir önceki yorumda öğrendim. Ben de belki benim cildim hassasiyet göstermiştir diyordum. Bir önceki içerik hakikaten çok rahatlatıcı ve güzeldi.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu
  havva a.
  Cinsiyet : Kadın
  23 Kasım 2020 09:50
  Efsane Krem
  7 yıldır kesintisiz kullandığım, üzerine tanımadığım efsane krem. Yenilenen formuyla; daha ince, daha aydınlık ve daha pürüzsüz bir cilt.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: ince, ağırlaştırmayan yapısı
  feyza i.
  Yaş : 55-64
  12 Kasım 2020 21:05
  ürün alerji yaptı
  Normalde kullandığım krem aynı böyle mor kutudaki ancak diğer kremdi. Bana bu kremi sattıklarında eski kullandığım krem sandım. Ürünü yüzüme sürdüğüm anda suratım alev alev yanmaya başladı ve kıpkırmızı oldu. Sadece bende mi alerji yaptı diye merak edip anneme de sürdük. Onun da yüzü yandı. Bu krem de sıkıntı olduğunu düşünüyorum ve kremi iade etmek istiyorum.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: yeni çıkan yüz kremi çok kötü
  Çağdan U.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  20 Ekim 2020 20:35
  lütfen bir önceki içeriğe dönün lütfen
  ürün belki benim açımdan hassasiyet yaratmıştır ama alerjik yanma reaksiyonları yanında dokusu da çok yoğun ağır bir krem haline gelmiş. eski içerik ince çizgilerime de iyi geliyordu ışıltısı ve kokusu da süperdi. yetkililer lütfen dikkate alsın ve en azından alternatif olarak bu mantarsız içerikten de üretilmeye devam edilsin. haksız puanlama olmasın diye geneli ortadan düşük vermedim. diğer yorumları merakla bekliyorum, saygılarımla.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: kiehls in değişim hakkı sunması.

  Super Multi Corrective Cream 

  Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık karşıtı ürünler oldukça önem taşıyor. Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici kremin belirli bir yaş sonrası yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olması gerekiyor. 

  İşte bu yüzden Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin bir çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan süper akıllı bir bakım kremi ile karşındayız. En görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu bakım kremi ile daha genç görünen bir cilt seni bekliyor. Cildi sıkılaştırıp toparlayan bu bakım kremi ile pürüzsüz bir cilt görünümü artık hayal değil!

  Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremlerinin Önemi

  Çevresel faktörler, mimik çizgileri yaş ile birlikte yüzde derinleşen kırışıklıklar… Çoğu zaman erken yaşlanmayı da beraberinde getiriyor. Yaşlanma maalesef durduramayacağımız bir süreç ama onu olabildiğince geciktirmek bizim elimizde. Bunun için de en büyük desteği bize yaşlanma karşıtı bakım kremleri sağlıyor. Doğru bakım kremleri ile günlük bakımında cildini yaşlanma sürecinden koruyacak önlemleri alabilirsin.

  Super Multi-Corrective Cream Faydaları

  • Toparlanmış gibi bir görünüm verir, pürüzsüzleştirir, cilt dokusunun görünümünde gelişme, sıkılaşmış ve cilt tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlar, parlaklığı arttırır ve daha genç görünen bir cilt için elastikiyet hissi kazandırır. 

  • Deneyenlerin «%96’sı Düzenli Kullanım ile Cildinin Zamanla Daha İyi Gözüktüğünü» söyledi.* 

  • İnce çizgi ve kırışıklıklar, sıkılık kaybı, cilt tonu eşitsizliği ve mat görünüm dahil yaşlanmanın temel gözle görülür belirtilerinin görünümünü hedefler. 

  • Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Deneyenlerin:*

  %94’ü daha sıkı ve elastik bir cilt hissettiğini, 

  %96’sı daha gelişmiş cilt dokusu hissettiğini, 

  %90’ı daha lift edilmiş gibi cilt görünümü, 

  %92’si daha eşitlenmiş cilt tonu görünümü, 

  %90’ı daha ışıltılı bir cilt görünümü, 

  %92’si kırışıklık görünümünde gelişme

  %92’si boyun bölgesinin görünümünde gözle görülür gelişme 

  Gözlemlediğini belirtmiştir. 


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Süper Etkili Yaşlanma Karşıtı Formül

  • Phytomimetik A Vitamini: 

  Phytomimetic A Vitamini içeren formül nazikçe cildi arındırarak gözle görülür bir biçimde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 

  • Chaga Mantarı: 

  Chaga Mantarıyla zenginleştirilmiş Super Multi Corrective Cream, parlaklığı arttırmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. 

  • ProxylaneGX:

  Kiehl’sın ProxylaneGX içeren formül ile cildin daha esnek, sıkı ve görünür şekilde dolgun hissetmesini sağlamaya yardımcı olur. 

  Bunları Biliyor Muydunuz?

  Elastikiyet ve sıkılık kaybı yüzde oluşabildiği gibi boyun bölgesindeki ciltte de meydana gelebilir. Telefon veya bilgisayar ekranına başınızı 45 derecelik açıyla tutarak bakmak gibi faktörler boyun bölgesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşmasına neden olabilir. Yaşlanma karşıtı Super Multi-Corrective kremimiz, bu şekilde oluşan elastikiyet kaybı veya diğer yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için yüz ve boyundaki ince çizgileri ve kırışıklıkları hedef alacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Devamlı kullanım sonucunda, tüketicilerin % 92’si* boyun bölgesinin görünümünde gözle görülür gelişme gözlemlediğini belirtmiştir. 


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Super Multi-Corrective Cream’i Nasıl Kullanacağım?

  1. Temiz bir yüze uygulamaya özen göster. 

  2. Cildine eşit miktarda dağıttığın kremi hafif masaj hareketleri ile uygula. 

  3. Yanak, alın, çene ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygula. 

  Kiehl’s Rutinim 

  Kanıtlanmış etkiye sahip bu benzersiz yaşlanma karşıtı bakım kremi ile birlikte kullanabileceğin ürün önerilerimiz ise; Super Multi-Corrective Eye Opening Serum ve Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask. Daha etkili yaşlanma karşıtı sonuçlar için ise süper bakım rutinine bakım kremimiz öncesi Vital Skin Strengthening Super Serum uygulayarak başla!


  Brand - Banner