Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream
Super Multi-Corrective Cream

Super Multi-Corrective Cream

Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi. 

  630,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 09 Ağustos-11 Ağustos
  • 50 ml
  Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık...
  SMCC/ SSS
  Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık karşıtı ürünler oldukça önem taşıyor. Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici kremin belirli bir yaş sonrası yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olması gerekiyor.

  İşte bu yüzden cildin bir çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan süper akıllı bir bakım kremi ile karşındayız. En görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu bakım kremi ile daha genç görünen bir cilt seni bekliyor. Cildi sıkılaştırıp toparlayan bu bakım kremi ile pürüzsüz bir cilt görünümü artık hayal değil!
  1. Temiz bir yüze uygulamaya özen göster. 2. Cildine eşit miktarda dağıttığın kremi hafif masaj hareketleri ile uygula. 3. Yanak, alın, çene ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygula.
  P

  P

  Bu ürüne yorum yapan 124 kişi bulunuyor
  Çiğdem S.
  14 Temmuz 2021 01:08
  yeni formül berbat
  Bu kremi geçen yaz ilk kez kullanmıştım harikaydı.daha sonra içeriği değişti hem sph li olanını hemde spf siz olanını denedim eski formülü ve eski içerikle alakası yok değiştirmişler kremi.yuzumu gözümü yakıyor yeni formül ve yaşlanma etkilerine asla bir etkisi yok düzeltme yok.eski krem sarkmalari kaldırırken bu kremde o etkide yok.bir daha asla almam bu kremi yeni bir markaya gectim elimde kalan khiels 2 kutu kremide boynumda kullanacam yüze sürülecek gibi değil kezzap gibi yakıyor .eski formülüne geri dönülür mü bilmiyorum dönülsede haberim olur mu artık takip etmem çünkü
  Ürünün en sevdiğim özelliği: artık yok
  serpil k.
  29 Mayıs 2021 23:17
  deneme boyu ile normal boyu aynı etkiyi göstermedi
  İki defa küçük seyahat boyunu kullandım çok memnun kaldığım için normal boyunu aldım,yüzüm alev alev yanmaya başladı farklı bi şeyden olduğunu düşündüm.Kullanmaya devam ettim yüzümde kırmızı kırmızı sivilcelere şişliklere sebep oldu,süreci geçince iade edemedim şu an sadece boğazıma kullanıyorum ama bu kadar paraya yazık bi daha bu markaya güvenebileğimi sanmıyorum
  Ürünün en sevdiğim özelliği: yok
  Ozlem Y.
  Cinsiyet : Kadın
  06 Nisan 2021 02:59
  beğenmedim
  Testerini kullaniyorum yaklaşık 1 haftadir bir tane sivilce olmayan yüzümü tarlaya çevirdi kipkirmizi kucuk buyuk sivilce dolu yüzüm bir de yakmaya başladı sürdüğümde. Deneme boyunu almadan urunu almamanizi öneririm
  Ürünün en sevdiğim özelliği: malesef yok
  Çiğdem S.
  17 Mart 2021 20:11
  yemi formül çok kötü
  Daha önceden eski formülü kullanmıştım çok sevmiştim.yeni formüllü içeriği kullanmaya başladım gözlerimi yakıyor ve gözlerim şişti. yüzümüde çok kötü yaptı yüzde emilmiyor yağlı yağlı kalıyor rezalet.cok üzüldüm eski formülü efsaneydi.iade etmek istiyorum fişini kaybettim iade edebilir miyim?
  Ürünün en sevdiğim özelliği: artık yok
  Merve U.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Kadın
  21 Ocak 2021 11:41
  lifting etkisi
  Üç haftadır ürünün deneme boyunu kullanıyorum. Belirgin bir lifting ve sıkılaştırıcılık etkisi var. Cilt tonuna eşitlik verirken yüze kadife gibi bir görünüm kazandırıyor. Hassasiyet endişesi olanlar önceden deneme boyuyla başlayabilir, kesinlikle denenmesi gereken çok başarılı bir ürün.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: lifting etkisi
  Merve U.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Kadın
  12 Ocak 2021 11:45
  çok başarılı bir ürün
  Yaklaşık iki haftadır ürünün deneme boyunu kullanıyorum. Çok memnunum. Cildi toparlıyor, kadifemsi ve yumuşak bir görünüm sağlıyor ve çok net bir lifting etkisi sağlıyor. Cilde içten dolgunluk veriyor ve sıkılaştırıyor. Bu kadar kısa sürede bu kadar belirgin bir etki beklemiyordum, gerçekten çok başarılı bir ürün. Muhakkak denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: lifting etkisi
  Irina D.
  Yaş : 35-44
  10 Ocak 2021 15:39
  beğenmedim
  Cilt üstünde tabaka oluşuyor, sonra da parmak altında parça parça topluyor. Cilde emmemesi çok kötü. Hayal kırıklığı yaşadım. Aslında tester deneyince çok beğendim. Ya içerik değişti yada başka bir sebep bilemedim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: koku
  Büşra G.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  21 Aralık 2020 12:08
  Yüzümde hassasiyet yarattı.
  Aldığım ürünlerin yanında çanta boyu hediye olarak gelmişti. İyikide standart boyunu almamışım. ir kaç kullanımdan sonra yüzümde kırmızı kırmızı sivilcemsi pütürcükler oluşmaya başladı. Deneme boyunu kullanmadan sakın büyük boyunu almayın derim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: YOK
  İdil K.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Kadın
  24 Kasım 2020 19:08
  Alerjik reaksiyon
  Ben de önceden severek kullandığım ürün neden artık yüzümü yakıyor diyordum. İçeriğinin değiştiğini bir önceki yorumda öğrendim. Ben de belki benim cildim hassasiyet göstermiştir diyordum. Bir önceki içerik hakikaten çok rahatlatıcı ve güzeldi.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu
  havva a.
  Cinsiyet : Kadın
  23 Kasım 2020 09:50
  Efsane Krem
  7 yıldır kesintisiz kullandığım, üzerine tanımadığım efsane krem. Yenilenen formuyla; daha ince, daha aydınlık ve daha pürüzsüz bir cilt.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: ince, ağırlaştırmayan yapısı

  Super Multi Corrective Cream 

  Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık karşıtı ürünler oldukça önem taşıyor. Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici kremin belirli bir yaş sonrası yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olması gerekiyor. 

  İşte bu yüzden Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin bir çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan süper akıllı bir bakım kremi ile karşındayız. En görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu bakım kremi ile daha genç görünen bir cilt seni bekliyor. Cildi sıkılaştırıp toparlayan bu bakım kremi ile pürüzsüz bir cilt görünümü artık hayal değil!

  Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremlerinin Önemi

  Çevresel faktörler, mimik çizgileri yaş ile birlikte yüzde derinleşen kırışıklıklar… Çoğu zaman erken yaşlanmayı da beraberinde getiriyor. Yaşlanma maalesef durduramayacağımız bir süreç ama onu olabildiğince geciktirmek bizim elimizde. Bunun için de en büyük desteği bize yaşlanma karşıtı bakım kremleri sağlıyor. Doğru bakım kremleri ile günlük bakımında cildini yaşlanma sürecinden koruyacak önlemleri alabilirsin.

  Super Multi-Corrective Cream Faydaları

  • Toparlanmış gibi bir görünüm verir, pürüzsüzleştirir, cilt dokusunun görünümünde gelişme, sıkılaşmış ve cilt tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlar, parlaklığı arttırır ve daha genç görünen bir cilt için elastikiyet hissi kazandırır. 

  • Deneyenlerin «%96’sı Düzenli Kullanım ile Cildinin Zamanla Daha İyi Gözüktüğünü» söyledi.* 

  • İnce çizgi ve kırışıklıklar, sıkılık kaybı, cilt tonu eşitsizliği ve mat görünüm dahil yaşlanmanın temel gözle görülür belirtilerinin görünümünü hedefler. 

  • Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Deneyenlerin:*

  %94’ü daha sıkı ve elastik bir cilt hissettiğini, 

  %96’sı daha gelişmiş cilt dokusu hissettiğini, 

  %90’ı daha lift edilmiş gibi cilt görünümü, 

  %92’si daha eşitlenmiş cilt tonu görünümü, 

  %90’ı daha ışıltılı bir cilt görünümü, 

  %92’si kırışıklık görünümünde gelişme

  %92’si boyun bölgesinin görünümünde gözle görülür gelişme 

  Gözlemlediğini belirtmiştir. 


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Süper Etkili Yaşlanma Karşıtı Formül

  • Phytomimetik A Vitamini: 

  Phytomimetic A Vitamini içeren formül nazikçe cildi arındırarak gözle görülür bir biçimde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 

  • Chaga Mantarı: 

  Chaga Mantarıyla zenginleştirilmiş Super Multi Corrective Cream, parlaklığı arttırmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. 

  • ProxylaneGX:

  Kiehl’sın ProxylaneGX içeren formül ile cildin daha esnek, sıkı ve görünür şekilde dolgun hissetmesini sağlamaya yardımcı olur. 

  Bunları Biliyor Muydunuz?

  Elastikiyet ve sıkılık kaybı yüzde oluşabildiği gibi boyun bölgesindeki ciltte de meydana gelebilir. Telefon veya bilgisayar ekranına başınızı 45 derecelik açıyla tutarak bakmak gibi faktörler boyun bölgesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşmasına neden olabilir. Yaşlanma karşıtı Super Multi-Corrective kremimiz, bu şekilde oluşan elastikiyet kaybı veya diğer yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için yüz ve boyundaki ince çizgileri ve kırışıklıkları hedef alacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Devamlı kullanım sonucunda, tüketicilerin % 92’si* boyun bölgesinin görünümünde gözle görülür gelişme gözlemlediğini belirtmiştir. 


  *Tüketici testi, 53 Kişi, 12 Haftalık kullanım

  Super Multi-Corrective Cream’i Nasıl Kullanacağım?

  1. Temiz bir yüze uygulamaya özen göster. 

  2. Cildine eşit miktarda dağıttığın kremi hafif masaj hareketleri ile uygula. 

  3. Yanak, alın, çene ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygula. 

  Kiehl’s Rutinim 

  Kanıtlanmış etkiye sahip bu benzersiz yaşlanma karşıtı bakım kremi ile birlikte kullanabileceğin ürün önerilerimiz ise; Super Multi-Corrective Eye Opening Serum ve Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask. Daha etkili yaşlanma karşıtı sonuçlar için ise süper bakım rutinine bakım kremimiz öncesi Vital Skin Strengthening Super Serum uygulayarak başla!


  Brand - Banner