Super Multi-Corrective Cream

Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin bir çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan, cildi anında pürüzsüzleştiren ve sıkı hissetmesini sağlayan süper akıllı bakım kremi

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
359,00
TL
 
  • 50 ml
Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, elastikiyet kaybı, pürüzlü doku, sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar ve yüz...
SMCC/ SSS
Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, elastikiyet kaybı, pürüzlü doku, sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar ve yüz hatlarının genç görünümünü yitirmesi gibi yaşlanmanın başlıca tüm işaretlerine çözüm sunar.
Cildi sıkılaştırır, toparlar, yüz hatlarını yeniden yapılandırır ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
2 haftadan itibaren cilt üzerindeki gözle görülür etkisinin, 4 hafta sonunda iki katına çıktığı kanıtlanmıştır.
Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam, temiz cilde, eşit miktarda uygulayınız. Cildinize eşit miktarda uyguladığınızdan emin olmak için, kremden nokta büyüklüğünde bir miktarı; yanak, alın ve çene bölgenize, yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Kremin daha etkin sonuç vermesi için, boyun bölgenize de uygulayın.
Hiyalüronik Asit

Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya yardımcı asit molekülleri.

Jasmonik Asit

İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına ve elastikiyet kaybının düzelmesine yardımcı olur.

Kayın Ağacı Özü

Yorum yapan 5 kişiden 3 (%60) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Nisan Yılmaz
Yaş : 35-44
Cinsiyet : Kadın
09 Ağustos 2018 12:41
Çok konsantre
Azıcık kullanmanız yeterli..Ürün çok yoğun ve yetiyor..Uzun süre kullanabilirsiniz
Ürünün en sevdiğim özelliği: cildimi yumuşacık yapması
14 Kasım 2017 12:27
Mükemmel Etki
Deneme boyunu kullandım henüz, fakat etkisi inanılmaz. 38 yaşındayım fakat yağlı bir cilde sahip olduğum için kırışıklığım yok denecek kadar az ve ince. Sadece sol dudak kenarımda mimik çizgisi vardı bir süredir, vardı diyorum çünkü bu krem neredeyse yok etti. Yağlı cildim olduğu için toparlama ihtiyacım vardı, 5-6 gün sonunda o toparlanmayı bile hissetmeye başladım. Kesinlikle daha diri ve genç bir görünüme kavuştu. Testerdan sonra normal boyunu alma kararı verdim. Kiehl's daha iyisini çıkarana kadar kesinlikle bunu kullanacağım.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Toparlama, kırışıklık yok etme, genç bir cilt
23 Ekim 2017 20:56
sonunda aradığım nemli hissi buldum
Bayıldım, aşıl oldum, abartılı ifadeleri seven biriyim ama bu kremi ne kdr abartsam da hakkını veremem, yıllarca nemlendiricilerden bekleyip bulamadığım nemli rahatlamış cildi bu kremle elde ettim, böyle bir rahatlamış doymuş sakinleşmiş bir cilt olamaz. Şahane, gerçekten! 31 yaş için erken mi diye düşünüyordum ama ürünlerde yaş sınırlaması yokmuş, testerım bitince önümz de kış koşa koşa gidip alacağım.
Ürünün en sevdiğim özelliği: nem nem nem deposu
22 Şubat 2016 21:28
Kesinlikle denemelisiniz
Ben bir tesadüfle tanıştım ama kesinlikle çok memnun kaldım fiyat performans karşılaştırması yapıldığında kesinlikle harika bir ürün
Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusuz olmasi
04 Aralık 2015 03:48
Etkili
Bir siparişimde Tester olarak seçtim. İyi ki de secmisim. Biraz ileri yaş ürünü olduğunu düşünüyordum aslında. Kullandıktan sonra ciltte aydınlanma kesinlikle oluyor, nemlendirmesi de güzel. Bence toparlanma vaadini de yerine getiriyordur her ne kadar bende pek etkisi olmasada(yas28). Ben dokusundan pek hoşlanmadim İlk suruldugunde bir 10 dakika kadar cilt emmeyecekmis gibi geliyor ama 10 dakika sonra nemi hissetmenize rağmen ilk o ıslak doku kayboluyor. Fiyatı da.biraz yüksek buldum açıkçası, satın almadan önce denemeyi düşündüğüm bir kaç nemlendirici daha var, bunu aklımın bir köşesine 10 üzerinden 7 olarak yazdım.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
Ürün Detay -Video Banner
Brand - Banner