Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak

Boyalı saçlar için renk koruyucu bakım maskesi

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
199,00
TL
 
  • 250 ml
Renk koruyucu saç maskemiz, kimyasal işlem görmüş saçları onarmaya yardım ederken saça sağlıklı bir parlaklık ve ışıltı...
Renk koruyucu saç maskemiz, kimyasal işlem görmüş saçları onarmaya yardım ederken saça sağlıklı bir parlaklık ve ışıltı kazandırır. Düzenli kullanım sonucunda saçın koruma bariyerini güçlendirir, saçın canlılığını korur ve dış etkenlerden zarar görmesini engeller. Saç renginin canlılığını uzun süre korumaya yardımcı olur. Yüksek düzeyde E vitamini ve esansiyel yağ asitleri içerdiği bilinen Ayçiçeğinin besleyici içeriği ile B3, B5, B6 vitaminlerinin güçlendirici nitelikteki karışımı saçın nemini geri kazandırırarak saçı onarır.
Kullanım Talimatı: Saçınızı Kiehl's Sunflower Color Preserving Shampoo ile yıkayın. Saçınızı durulayıp bol miktarda maskeyi saçın uç kısımlarına yoğunlaşarak eşit şekilde sürün. Ürünü saçınızda en az üç dakika bekletin. (Maskeyi saçta daha uzun bekletmek, maskenin etkinliğini arttırır). Saçı tamamen temizlenene kadar ılık suyla iyice durulayın. Her zamanki gibi şekillendirin.
Ayçiçeği Çekirdeği Yağı

Faydalı miktarda fosfolipit ve yüksek miktarda seramit içerir. kuru veya hasarlı saçı yapılandırmaya yardımcı olur.

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı çekirdeklerinden çıkartılan ve E vitamini deposu olan kayısı çekirdeği yağı.

Brand - Banner