Smoothing Oil-Infused Shampoo
   Smoothing Oil-Infused Shampoo

   Smoothing Oil-Infused Shampoo

   Kuru ve Kabarık Saçlar için Argan Yağı İçeren Şampuan

    145,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 17 Eylül-19 Eylül
    • 250 ml
    Besleyici, yağ bazlı şampuanımız yumuşatıcı ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Saçları doğal yağlarından arındırmadan yumuşak,...
    Besleyici, yağ bazlı şampuanımız yumuşatıcı ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Saçları doğal yağlarından arındırmadan yumuşak, esnek, özgürce dalgalanan saçlar sağlar. Argan Yağı ve Brezilyalı Palmiye Ağacı’ndan elde edilen Babassu Yağı içeren bu temizleyici, saç kütikülünü pürüzsüzleştirmeye ve elektriklenmeyi kontrol altına almaya yardımcı olur. Formülümüz saçı sıcak, odunsu bir aroma ile sararak daha kontrol edilebilir ve parlak saçlar sunar. Daha doğal bir his için silikon içermez.
    Kullanım Talimatı: Islak saça uygulayın. Köpürtün ve durulayın. Göz ile temas etmesi durumunda hemen bolca su ile yıkayın. *Şampuan, saç kremi ve durulanmayan saç serumunun birlikte kullanımı durumunda saçları pürüzsüzleştirir ve yatıştırır.
    Argan Yağı

    Adil ticaret sertifikalı. Fas’ta bir kadın kooperatifi tarafından argan ormanındaki ağaçların yemişlerinden çıkarılan bu özel yağ, antioksidan özelliğine sahiptir.

    Babassu Yağı

    Amazon yağmur ormanlarında yetişen Babassu ağacının meyvesinden elde edilen bir yağ özüdür. Nemlendirici özelliğiyle bilinir.

    04 Temmuz 2018 23:23
    Harika bir şampuan ama ...
    Harika bir şampuan ama saçlarımı çok hızlı yağlandırıyor.Annem bunun doğal içerik olmasından kaynaklı olabileceğini söyledi , ben de böyle düşünüyorum aslında.Gerçi içeriğinin doğal olup olmadığını çok iyi bilmiyorum ama. :) Saçlarımın buklelerini çok güzel belirginleştiriyor , tarama kolaylığı sağlıyor ve saçlarımdaki dökülme de belirgin şekilde azaldı.Güzel ürün , fiyatı da biraz düşse çok daha güzel olacak.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Saçıma parlaklık vermesi ve buklelerimi doğal haliyle elektiriklenmeden tutabilmesi.

    Brand - Banner