Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate
   Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate

   Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate

   Kuru ve Kabarık Saçlar için Argan Yağı İçeren Saç Bakım Serumu

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    235,00
    TL
    • 75 ml
    Hafif, çok fonksiyonlu yağ konsantremiz yumuşatıcı özelliğiyle tüm saç tipleri için uygundur; nemli saça besleyici ve...
    Hafif, çok fonksiyonlu yağ konsantremiz yumuşatıcı özelliğiyle tüm saç tipleri için uygundur; nemli saça besleyici ve pürüzsüzleştirici bakım olarak veya şekillendirmeye yardım etmek ya da kuru saça parlak ve yumuşak bir görünüm vermek için uygulanabilir. Argan Yağı ve Brezilyalı Palmiye Ağacı’ndan elde edilen Babassu Yağı içeren durulanmayan bakım konsantremiz, anında saça etki ederek kolay şekil alabilen, pürüzsüz ve parlak saçlar sunar.
    Kullanım Talimatı: Kuru ya da nemli saça bir tarakla ya da parmaklarınızla küçük bir miktar uygulayın. Yıkama aralarında saçı sıcak, odunsu bir aroma ile tazelemek ve parlaklığı artırmak için de kullanılabilir. *Şampuan, saç kremi ve durulanmayan saç serumunun birlikte kullanımı durumunda saçları pürüzsüzleştirir ve yatıştırır.
    Argan Yağı

    Adil ticaret sertifikalı. Fas’ta bir kadın kooperatifi tarafından argan ormanındaki ağaçların yemişlerinden çıkarılan bu özel yağ, antioksidan özelliğine sahiptir.

    Babassu Yağı

    Amazon yağmur ormanlarında yetişen Babassu ağacının meyvesinden elde edilen bir yağ özüdür. Nemlendirici özelliğiyle bilinir.

    Bu ürüne yorum yapan 1 kişi bulunuyor
    gökçe ş.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    25 Temmuz 2020 00:00
    muhteşem
    5 yıl önce saç dökülme problemi yaşarken öneri üzerine tanışmış marka ile. ilk siparişim iki ürün içeriyordu, biri maske diğeri bu serum. saç dökülmemi azalttılar. inanamıyordum. saçlarıma muhteşem bir koku bırakarak yumuşacık yapıyordu. tülerik saçlarımdan eser kalmadı. ve inanılmaz bereketli. verdiğiniz paranın her bir kuruşuna değer
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yumuşacık sağlıklı görünüm
    Brand - Banner