3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

SİPARİŞ

Sipariş deneyiminizi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için kiehls.com.tr sipariş adımlarıyla ilgili detaylı bilgileri sizin için aşağıdaki gibi düzenledik.

 

 

SATIŞ VERGİSİ

kiehls.com.tr'de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları güncel oranlardaki KDV dahil fiyatlar olup Türk Lirası cinsinden ifade edilmektedir. Ürünlerin fiyatlarına teslimat ücretleri eklenmekte olup, bu bedeller sipariş formunda ayrıca belirtilmektedir.

 

SATIN ALIMLARDA ÜST LİMİT POLİTİKASI

Telefon veya kiehls.com.tr üzerinden sipariş edilen ürünler tekrar satış için uygun değildir. Her bir müşteri için satın alım üst limitini her üründen (her boyut için / her gün için ) beş adet olarak sınırlandırmak durumunda olduğumuzu üzülerek belirtmekteyiz. Sorularınız için lütfen bizimle 0850 210 54 57 numaralı telefondan veya "Bize Ulaşın" bölümünden iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kiehl's, Türkiye sınırları içerisinde fatura adresine sahip Mastercard ve Visa kredi kartlarını kabul etmektedir. Sitede kullandığınız kredi kart bilgileri gizlidir ve güven altındadır. Verilen tüm siparişlerin bilgileri şifrelidir ve sipariş verilirken kullanılmış olan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

 

TELEFON İLE SİPARİŞ

Siparişlerinizi bize telefon ile iletmenizden mutluluk duyarız. Lütfen 0850 221 34 83 numaralı telefondan bize ulaşın. Kiehl's Müşteri Temsilcilerimiz cildinizin, saçınızın ve vücudunuzun ihtiyacını karşılayacak ürün ve deneme boyu önerilerinde bulunacaklardır.

 

ULUSLARARASI SİPARİŞLER

Sitemizden verilen siparişler için şu anda Türkiye dışına hizmet veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Size en yakın Kiehl's mağazasını bulmak için lütfen Mağaza Bulucu'yu kullanın. Eğer Yetkili Kiehl's Satış Noktaları'nın yakınında değilseniz, 0850 221 34 83 numaralı telefonu arayarak sizi sipariş hattımızı kullanmaya davet ediyoruz.

 

BİRDEN FAZLA ADRESE TESLİMAT

kiehls.com.tr'de şu anda birden fazla adrese teslimat yapılamamaktadır. Lütfen aynı yere ulaştırılmasını istediğiniz ürünleri sepetinize atın ve siparişinizi tamamlayın. Başka bir adrese göndermek istediğiniz ürünler için aynı adımları izleyerek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

 

KAMPANYA KODU

Eğer kiehls.com.tr'de kullanmak üzere bir koda sahipseniz, lütfen "Alışveriş Sepetim" sayfasında bulunan "Kodunuz" alanına giriniz ve UYGULA butonuna basınız. Kod girildikten sonraki tutar, devam eden sayfalara da yansıtılacaktır. Size özel tekliflerimizden haberdar olmak istiyorsanız, lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

 

SİPARİŞ GEÇMİŞİ

Sipariş geçmişinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasında, soldaki seçim çubuğunda yer alan "Sipariş Geçmişim" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.