SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ 

14 Şubat’a az kaldı! 

“Sevgililer gününde erkek hediye seçenekleri nelerdir?”, “Kız arkadaşıma ne almalıyım?” sorularını duyduk. Senin için, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğin kişiyi mutlu edecek hediyeyi bulman için bir rehber hazırladık. Söz veriyoruz, sevgiline en uygun hediye fikrini bulmadan buradan ayrılmayacaksın.

Kız Arkadaşın için Hediye Önerileri

  • Yaşı Hep 20 Olanlar İçin Bakım Serisi

Yaşlanma belirtilerini hangi kadın sever ki? Yaşı hep 20 olan sevgilin doğal içeriklerden oluşan etkili formüllerimiz ile uzun yıllar 20 yaşında kalacak.

  •  Müşteri Favorisi Bakım Serisi

“Cilt bakım ürünleri olmadan yaşayamaz.” dediğin bir sevgilin mi var? O zaman bu 14 Şubat’ta müşteri favorisi formüllerimiz sevgilin için en güzel hediye alternatifi olacak.

  •  Gece Bakımından Vazgeçemeyenler için Bakım Serisi

Güne daha sağlıklı görünen bir cilt ile uyanmayı kim istemez? Midnight Recovery Ailesi cildine bakım yapmayı seven sevgilin için çok özel bir sevgililer günü hediyesi olacak.

  • Maskesiz Yaşayamayan Sevgilin için Hediye Önerisi

Maske aşkına! Kendine vakit ayırmayı seven ve cilt bakımına önem veren bir sevgilin mi var? Maskelerimiz ona alabileceğin en güzel hediyelerden biri.

Erkek Arkadaşın için Hediye Önerileri

  •  Kafein ile Enerji Veren Cilt Bakım Serisi

Gün boyu enerjik olan sevgilinin cilt görünümü de enerji dolu olsun! Kafein içeriği ile cildin donuk görünümünü düzenleyen ve enerji veren Facial Fuel Serisi erkek arkadaşın için en uygun hediye seçeneği olacak.

  • Yaşı Hep 30 Olanlar İçin Bakım Serisi

Kim demiş sadece kadınlar yaşlanma belirtilerini sevmez diye? Emin ol o da sevmiyor. Sevgilini bu 14 Şubat’ta daha genç görünümlü bir cilde sahip olması için Age Defender Ailesi ile tanıştırmaya ne dersin?

  • Yağlı Cilt için Oil Eliminator Serisi

Erkek arkadaşın için etkili bir cilt bakım rutini oluşturmaya ne dersin? Temizleyici, sprey tonik ve nemlendiriciden oluşan Oil Eliminator ailesi yağlı cilt endişesi olan sevgilin için güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olacak.

  • Baştan Sona Sakal Bakımı

Sevgilin sakal bırakmalı mı bırakmamalı mı? Bu sorunun cevabını biz bilemeyiz ama sakalsız görünümü tercih eden sevgilini zahmetsiz tıraş için formüllerimiz ile tanıştırabilirsin.

Pazar Gününü Kendine Ayırmayı Sevenler için Hediye Önerileri

Pazar günü deyince sakin ve şehrin karmaşasından uzak bir gün hayal eden bir sevgilin mi var?
Güzel kokulu ve rahatlatıcı vücut bakım formüllerimiz sevgilinin kendine ayırdığı zamanları güzelleştiren anlamlı bir hediye olacak.

Saç Bakımından Vazgeçemeyen Sevgilin için Hediye Önerileri

Daha sağlıklı görünümlü saçlara sahip olmayı kim istemez? Sevgilinin saç tipine uygun şampuan, saç kremi ve hedefe yönelik saç bakım ürünlerimiz ile oluşturacağın bakım seti alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri.

Boyalı Saçlar için Bakım Seti

  • Her Saç Tipine Uygun Bakım Seti

  • Yoğun Bakıma İhtiyacı Olan Saçlar için Bakım Seti

Sevgiliye alınabilecek en özel hediye fikirlerini derlediğimiz hediye rehberinin sonuna geldik,

eminiz yukarıdaki hediye önerilerinden birini alışveriş sepetine ekledin bile.