FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

Asi ve Kabarık Saçlar

Asi ve Kabarık Saçlar

Yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici saç bakım ürünlerimiz ile kabarık ve asi saçların kontrolünü eline al.
Daha Fazla
 • Asi ve Kabarık Saçlar Nasıl Kontrol Altına Alınır?

  Asi ve kabarık saçlarını kontrol altına almakta zorlanıyor musun? O halde çözümünün kolay olduğunu söyleyelim. Kiehl's saç bakım ürünleri, doğal kaynaklı içerikleri ile en büyük yardımcın olmak için seni bekliyor. "Saçlarım sönük görünmesin, istediğim şekli kolayca alırken, biraz da hacimli dursun" diyorsan, besleyici saç bakım ürünleri ile tanışmalısın. Saçlarının, kontrolün dışında bağımsızlığını ilan etmemesi için sen de hemen ürünleri incelemeye başlayabilirsin.

 • Asi ve Kabarık Saçların için Hangi Kiehl’s Ürününü Kullanmalısın?

  Nemin, saçların için önemli olduğunu her zaman belirtiyoruz. Saçlarının kabarmasındaki en önemli etken de yine nemsizlik. Soğuk ve kuru hava şartlarının da etkisiyle nemini kaybeden saçlar, kabarıyor ve şekil almıyor. Asi ve kabarık saçların için ise besleyici ve yağ bazlı şaç ürünlerini mutlaka saç bakım rutinine eklemelisin. Saçları hem yumuşatıcı hem de yatıştırıcı özelliğe sahip bu ürünler, saçlarının kaybettiği doğal parlaklık ve canlılığı da geri kazandırıyor. Önerimiz; Kiehl's Superbly Smoothing Argan Shampoo. Saçın temel yağlarını ve nemini ayırmadan temizleyen bu ürün; ayrıca saçın doğal ışıltısını çıkarmaya yardımcı oluyor ve saçlarının kabarmasını önlüyor.

 • Kabaran Saçların için Saç Derisi Bakımını da Atlamamalısın

  Saçlarını kökten uca temizliyor, bakım yapıyor olabilirsin; fakat saçın sağlıklı görünümünün temeli saç derisinde gizli. Saçlarının kabarmaması için saç derisinin de nemini korumasına dikkat etmelisin. Kiehl's Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate ile saçlarına ihtiyacı olan bakımı uygulayarak kabarmasını önleyebilirsin. Ayrıca bu mucizevi iksiri, şampuandan önce saç diplerine masaj yaparak uygulaman ve 5-10 dakika arasında bekletmen yeterli. Saç derine bakım yapmak için saatlerini harcamana gerek kalmıyor ve uygulama sonrasında ışıltısını kazanmış, neme doymuş, yumuşak ve söz dinleyen saçlara sahip oluyorsun.

 • Saçlarını Şekillendirirken Kullandığın Ürünlerin İçeriğine Dikkat Ediyor musun?

  Bakımlı görünen saçlar kadar güzel şekillendirilmiş saçlar da görünümümüzün imzasını oluşturuyorlar. Saçlarını şekillendirmek için kullandığın ürünlerin de saçlarının kabarmasına neden olduğunu biliyor muydun?

 • Saç Bakımını Bir Bütün Olarak Tamamla!

  Kabaran saçlara veda etmek için saç bakım rutininin tamamını kabarmayı önleyici doğal kaynaklı ürünler ile yapmalısın. Yani saç kreminin içinde elektriklenmeyi kontrol altına alan ve saçını yumuşatan ürünleri tercih etmelisin. Bizim önerimiz; Smoothing Oil-Infused Conditioner. Argan yağı içeren bu bakım kremi ile saçlarına ipeksi bir yumuşaklık kazandırabilirsin. Kiehl'sın asi ve kabarık saçlara özel ürünlerini kullanmayı alışkanlık haline getirdiğinde ise kabarık saçlarına veda edebilirsin.

1 ürün

 1. Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Rating:
  -1 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Parlayan ve sağlıklı görünen saçlar için saç bakım konsantresi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Asi ve Kabarık Saçlar
Yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici saç bakım ürünlerimiz ile kabarık ve asi saçların kontrolünü eline al.