FİLTRELE
FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Sunflower Color Preserve Koleksiyonu

Boyalı saçların vazgeçilmezi olan formüllerimizle saç renginin canlılığını uzun süre koru.

Sunflower Color Preserve Koleksiyonu

Boyalı saçların vazgeçilmezi olan formüllerimizle saç renginin canlılığını uzun süre koru.
Daha Fazla
 • Sunflower Color Preserve Koleksiyonu

  Saç boyama için kuaförde geçirilen uzun vakitler sonunda, aynadaki yepyeni görünümün verdiği tazelenmişlik hissine diyecek söz yok. Tümüyle seni yansıtan ve stilini tamamlayan saç rengine kavuştuğun o andaki mutluluğu sürdürmek ise tamamen senin elinde!

  Hayalindeki saç rengine sahip olman birkaç saat içerisinde mümkün olabiliyor. Ancak elde ettiğin görünümü korumak için devam eden süreçte, boyalı saçlara özel bakım uygulamalarını hiçbir koşulda ihmal etmemen gerekiyor. Aksi takdirde saç boyası zaman içerisinde canlılığını yitirebiliyor. Ayrıca kimyasal işlem gören saçlar, uygun bir bakım ile desteklenmediğinde kolayca yıpranabiliyor. Tüm bunları yaşamamak için ihtiyaç duyduğun tüm ürünler Kiehl’s Sunflower Color Preserve koleksiyonunda seni bekliyor! 

 • Kiehl's Sunflower Color Preserve Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Sunflower Color Preserve koleksiyonu, boyalı saçlara özel bakım sunan formüllerden oluşuyor. Bu formüller bir yandan kimyasal işlem dolayısıyla zarar görmüş saçları onarmaya yardımcı olurken diğer yandan da saç renginin korunmasına katkıda bulunuyor. Saç temizliğinden bakımına tüm adımlar için uygun bir alternatif bulunan bu koleksiyonda, ayçiçeği çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş şampuan, saç kremi ve maske formülleri bir arada yer alıyor.

 • Kiehl's Sunflower Color Preserve Koleksiyonu Saç Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Saç boyaları ve boyama uygulamaları sırasında kullanılan yardımcı ürünler, kimyasal formülleri sebebiyle saçların nemli görünümünü yitirmesine yol açabiliyor. Buna bağlı olarak kabarık ve mat bir görünüm alan saç, ihtiyaç duyduğu nem desteği sağlanmadığında esnek ve pürüzsüz görünümünü de kaybediyor. Ve tüm bunlar, uzun vadede ciddi saç problemlerine yol açabiliyor.

  Kiehl’s Sunflower Color Preserve koleksiyonu, formüllerinde yer alan ayçiçeği çekirdeği yağı ve diğer botanik özler sayesinde saçlara yeniden nemli bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca saç tellerinin beslenmesine de yardımcı olan bu formüller, saç renginin ilk günkü canlı görünümünün korunması için de ideal bakımı sunuyor.

2 ürün

 1. Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak
  Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak
  Rating:
  0 %
  540,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Boyalı saçlar için renk koruyucu bakım maskesi Daha fazla bilgi
 2. Sunflower Color Preserving Shampoo
  Sunflower Color Preserving Shampoo
  Rating:
  80 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Boyalı saçlar için renk koruyucu şampuan Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı