FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

Sunflower Color Preserve

Sunflower Color Preserve

Boyalı saçların vazgeçilmezi olan formüllerimizle saç renginin canlılığını uzun süre koru.
Daha Fazla
 • Boyalı Saçların İçin Neden Sunflower Color Ürün Ailesi’ni Tercih Etmelisin?

  Çoğu kadın saçlarındaki beyazları kapatmak uğruna, birçoğu da yalnızca güzel görünme kaygısı ile saç boyalarını tercih ediyor. Her ne şekilde olursa olsun, sıkça tercih edilen saç boyaları, yıkama sonrası saçlardan çabuk akarak ilk anki canlılığını ve parlaklığını yitirebiliyor.

  Kiehl's uzmanlığında geliştirilen Sunflower Color Preserve Ürün Ailesi ise bu probleme çözüm oluyor. Boyalı saçlar için özel geliştirilen formüle sahip ürünler, saç renginin canlılığını uzun süre korumana yardımcı oluyor. Saç bakımın için vazgeçilmezin olacak ürünlerin hepsi ise bu seride seni bekliyor.

 • Kuru ve Hasar Görmüş Saçların İçin Ayçiçek Yağı Özlü Şampuan

  Saç rengini koruyucu içerikleri ve saçları onarıcı etkisiyle Sunflower Color Preserving Shampo, saçlarını nazikçe temizliyor. Boyalı saçlarının rengini soldurmadan, saçların canlı görünümünü koruyor ve daha doğal gözükmesine yardımcı oluyor. Antioksidan açıdan zengin formül, kimyasal işlemlerin saçlarında yarattığı tahribatı onarıyor. Yüksek düzeyde E vitamini ve esansiyel yağ asitleri içerdiği bilinen ayçiçeğinin besleyici içeriği, kuru ve hasarlı saçlarını yapılandırmaya yardımcı oluyor. Ürün aynı zamanda B3, B5, B6 vitaminlerinin güçlendirici nitelikteki karışımı olan ve UV ışınlarına karşı koruyucu filtre görevi gören kayısı yağı içeren formülü ile de dikkat çekiyor.

 • Canlı ve Kolay Şekillendirilebilen Saçlar İçin Ayçiçek Yağı Özlü Saç Kremi

  Serinin devamı niteliğindeki Sunflower Color Preserving Conditioner saç kremi ile saçlarını kolayca tarayabilir ve şekillendirebilirsin. Öte yandan renk koruyucu ve yıpranmaları onarıcı etkisi de bulunan bu krem, içeriğinde yer alan ayçiçeğinin besleyici gücüyle zayıflamış saçını onarıyor. Güçlendirici ve koruyucu etkisi ile bilinen kayısı yağı içeren formülü de saçlarında kaybettiğin canlı ve ışıltılı görünümü geri kazandırıyor. Saçı yoğun şekilde nemlendiren bu saç kremi ile saçlarını şekillendirmen de artık çok daha kolay!

 • Saçlarının Rengini Koruman İçin Ayçiçek Yağı Özlü Bakım Maskesi

  Renk koruyucu saç maskesi Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak ile kimyasal işlem görmüş saçların artık koruma altında! Saçlarına sağlıklı bir parlaklık ve ışıltı kazandıran bu maske ile düzenli kullanımda saçın koruma bariyerini de güçlendirebilirsin. Saçlarının canlılığını koruyan bu maske aynı zamanda saçlarının dış etkenlerden zarar görmesini de engelliyor.

  Serinin diğer iki ürününde olduğu gibi bu üründe de yüksek düzeyde E vitamini, esansiyel yağ asitleri içerdiği bilinen ayçiçeği ve B3, B5, B6 vitaminlerinin güçlendirici nitelikteki karışımı dikkat çekiyor. Bu özel karışım ile sen de saçlarının nemini geri kazandırarak, onarıcı bir bakım sağlayabilirsin.

3 ürün

 1. Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak
  Sunflower Color Preserving Deep Recovery Pak
  Rating:
  -1 %
  365,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Boyalı saçlar için renk koruyucu bakım maskesi Daha fazla bilgi
 2. Sunflower Color Preserving Shampoo
  Sunflower Color Preserving Shampoo
  Rating:
  -1 %
  239,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Boyalı saçlar için renk koruyucu şampuan Daha fazla bilgi
 3. Sunflower Color Preserving Conditioner
  Sunflower Color Preserving Conditioner
  Rating:
  -1 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Boyalı saçlar için renk koruyucu saç kremi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Sunflower Color Preserve
Boyalı saçların vazgeçilmezi olan formüllerimizle saç renginin canlılığını uzun süre koru.