FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Stylıst Serıes Koleksiyonu

Stylist Series ürünlerimizle saçlarına dilediğin şekli ver ve uzun saatler bozulmadan korunmasına yardımcı ol.

Stylıst Serıes Koleksiyonu

Stylist Series ürünlerimizle saçlarına dilediğin şekli ver ve uzun saatler bozulmadan korunmasına yardımcı ol.
Daha Fazla
 • Stylist Series Ürün Ailesi İçerisinde Hangi Ürünler Var?

  Saçlarına hangi modeli uygularsan uygula, hiçbir şekilde şekil almıyor ve hemen bozuluyor mu? O halde çözümün çok basit. Kiehl'sın geliştirdiği ve saçlarına kolayca istediğin şekli vermene yardımcı Stylist Series Ürün Ailesi ile tanış.

  Kiehl'sın hedefe yönelik saç bakımı ürünlerinin ardından sunduğu bu ürün ailesi, içerisinde saç kremi, saç şekillendiricisi ve wax ürünlerini barındırıyor. Saçlarına dilediğin şekli verebileceğin ve uzun saatler bozulmadan koruyabileceğin bu ürünleri mutlaka denemelisin.

 • Mükemmel Düzlükte Saçlara Kavuşmak İçin Hangi Ürünü Tercih Etmelisin?

  Dalgalı, asi veya kıvırcık saçları düzleştirmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı! Saçlarını kuruluktan ve kırılmalardan koruyup nemlendirirken, saçların sahip olduğu nemi de içine hapseden Heat Protective Silk-Straightening Cream, saçlara ışıltı, ipeksi bir görünüm ve düzleştirme sağlıyor. Soya fasulyesi, susam tohumu ve ayçiçeği tohumundan elde edilen özler içeren formülü; nem dengesini koruyarak, saçlarını canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor.

 • Saçlarını Şekillendirmek İçin Hangi Üründen Yararlanmalısın?

  Birbirinden farklı saç şekilleri yaratmak için kuru veya ıslak saçlarına uygulayabileceğin Creative Cream Wax saç kreminin, kolay şekillendirici dokusu, saça rahat bir uygulama sunuyor. İçeriğinde bulunan ipek tozları, saç tellerini kaplayarak saçı açıyor ve nemlendiriyor. Ayrıca saçlara ipeksi bir dokunuş da katıyor. Kremsi formül, saçlarında güçlü bir etki gösterirken, bozulmalara karşı saçlarını kontrol altında tutuyor.

 • Kolay Taranan, Parlak Saçlar İçin Hangi Bakım Ürününü Kullanmalısın?

  Saçlarında ideal bir şekillendirme sağlayan Creme with Silk Groom saç kremi, nemlendirici etkisiyle saçlarını koruyor. Buğday proteini içeren formülü saçlarına dolgunluk ve hacim verirken, soya proteini ve jojoba yağı içeren formülü ile saçlarına parlak bir görünüm veriyor. Ayrıca saçı yapıştırmadan tarama kolaylığı da sağlıyor. İpeksi yumuşaklığı ile; saçlara kazandırdığı yumuşaklık ile de adından sıkça söz ettiriyor.

 • Sen de Bu Özel Seri ile Tanış

  'Stylist Series Ürün Ailesi' bu kategoride seni bekliyor. Sen de bu ailenin bir parçası olmak için ürünleri hemen incelemeye başla.

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Creative Cream Wax
  Creative Cream Wax
  Rating:
  0 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağ içermeyen kremsi saç şekillendirici ile güçlü tutuş Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı