FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

Smoothıng Oıl-Infused Koleksiyonu

Smoothing Oil-Infused koleksiyonumuz ile argan yağının besleyici gücünü tüm saç tellerinde hisset.

Smoothıng Oıl-Infused Koleksiyonu

Smoothing Oil-Infused koleksiyonumuz ile argan yağının besleyici gücünü tüm saç tellerinde hisset.
Daha Fazla
 • Smoothing Oil-Infused Koleksiyonu

  Her saç tipinin kendine has bazı problemleri olduğu gibi, kuru saç tipine sahip olmanın da belli başlı dezavantajları bulunuyor. Bunların başında ise saçların kontrol edilemez düzeyde kabarık bir görünüm alması geliyor. Çünkü nemli görünümünü yitiren saçlar, aynı zamanda esnek görünümünü de kaybediyor. Buna bağlı olarak da saç telleri, elektriklenmiş bir görünüm almaya oldukça elverişli bir yapı kazanıyor. Bu durumda saçlara şekil vermek de çoğu zaman bir hayli zor oluyor.

  Peki, kuru saç tipine sahip olman tüm bunlara katlanmak zorunda olduğun anlamına mı geliyor? Elbette ki hayır! Eğer sen de nemli ve pürüzsüz görünümünü kaybetmiş saçlarınla başa çıkmanın yollarını arıyorsan, doğru sayfadasın. Çünkü Kiehl’sın Smoothing Oil-Infused koleksiyonu, tam da bu saç problemlerine yönelik güçlü bakım ürünleriyle şimdiden yardımına hazır!

 • Kiehl's Smoothing Oil-Infused Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Smoothing Oil-Infused koleksiyonunda arındırıcı etkiye sahip saç temizleme ürünlerinin yanı sıra, saça ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan formüller yer alıyor. Her biri argan yağı içeren bu formüller, kuru ve kabarık görünüme sahip saçlara özel bakım sunuyor.

 • Kiehl's Smoothing Oil-Infused Koleksiyonu Saç Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl’s Smoothing Oil-Infused koleksiyonunda yer alan saç bakım ürünlerinin ortak noktasını argan yağı oluşturuyor. Argan yağı, saçlara kaybettiği nemli görünümü geri kazandırmasıyla öne çıkıyor. Böylece esnek bir görünüme kavuşan saçlar, kolayca şekil alabiliyor. Aynı zamanda pürüzsüz bir görünüme de sahip oluyor. Üstelik antioksidan özelliği de bulunan argan yağı, saç derisine bakım yaparak saç tellerinin çok daha güçlü bir şekilde korunmasına yardımcı oluyor.

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate
  Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate
  Rating:
  70 %
  1.555,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kuru ve Kabarık Saçlar için Argan Yağı İçeren Saç Bakım Serumu Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı