FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

RICE & WHEAT

Rice & Wheat

Doğal kaynaklı özler ve güçlendirici saç bakım formüllerimiz ile pirinç ve buğday proteininden gelen gücü keşfet.
Daha Fazla
 • Saçların İnce Telli ve Cansız mı Görünüyor?

  Pirinç ve buğday proteininden gelen gücü keşfetmeye hazır ol! Kiehl'sın saç bakımında çığır açan formülleri ile zenginleştirilen Rice & Wheat Ürün Ailesi, saçlarını güçlendirmek için seni bekliyor. Doğal kaynaklı özler ve güçlendirici saç bakım formülleri ile dikkat çeken bu seri, saçlarında aradığın canlı görünüm ve dolgunluğu geri kazandırıyor.

  Şampuan ve saç kreminden oluşan bu seriyi keşfetmek, saçlarının kaybettiği gücü geri kazanmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başla! Etkisini hemen hissedeceğin bu ürünleri yakından incelemeden önce pirinç ve buğday proteinlerinin saçlarına sağlayacağı yararlara bir bakalım.

 • Saçların İçin Neden Buğday ve Pirinç Proteinleri?

  Proteinler, bizi sağlıklı ve güçlü yapan, vücudumuz için gerekli olan bileşenlerin başında gelmektedir. Temel besin gıdalarından elde edebileceğimiz bu proteinleri, bakım ürünlerinden de elde etmemiz mümkündür. Saçlarımızın sağlıkla, kopmadan ve yıpranmadan uzaması için de proteinler oldukça önemlidir. Saçlarımızı güçlendiren pek çok doğal proteinin yanı sıra saç bakımında buğday ve pirinç proteinleri de güçlü etkileriyle öne çıkmaktadır. Şöyle ki;

  Buğday proteini; açıcı ve nemlendirici özelliğine ek olarak saçlara dolgunluk ve hacim kazandırır.

  Pirinç proteini ise; güçlü bir antioksidandır. Saçları dışarıdan gelebilecek olan saldırılara karşı koruyan yararlı proteinleri oluşturur.

 • Saçlarındaki Canlılık ve Hafifliği Hisset

  Cansız, ince telli ve zarar görmüş saçların için ideal bir bakım sunan Rice and Wheat Volumizing Shampoo ile tanışmaya hazır mısın? Bu şampuan ile saçların temizlenirken ağırlaşmıyor, böylece daha sağlıklı ve dolgun bir görünüm kazanıyor. İçeriğindeki bal özü ve jojoba çekirdeği saçlarına yumuşaklık ve nem kazandırıyor. Pirinç ve buğday proteinleri ile de saçların dolgunluk ve hacim kazanıyor.

 • Daha Dolgun, Daha Canlı!

  Serinin devamı olan Rice and Wheat Volumizing Conditioning Rinse saç kremi de şampuanında olduğu gibi saçlarını ağırlaştırmayan bir bakım sunuyor. Dolgunluk ile baş döndüren bir etki seni bekliyor. Ayrıca doğal kaynaklı özlerden oluşan formül, saç uçlarını yıpranma ve kırılmalara karşı da koruyor.

1 ürün

 1. Rice and Wheat Volumizing Shampoo
  Rice and Wheat Volumizing Shampoo
  Rating:
  -1 %
  From: 239,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Cansız, ince telli ve zarar görmüş saçlara canlılık ve hacim veren hafif dokulu şampuan Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Rice & Wheat
Doğal kaynaklı özler ve güçlendirici saç bakım formüllerimiz ile pirinç ve buğday proteininden gelen gücü keşfet.